'Over & out: Tedesco gooit zelf handdoek bij Rode Duivels'

5368 stemmen
'Over & out: Tedesco gooit zelf handdoek bij Rode Duivels'

Is er iemand die gelooft dat Domenico Tedesco nog in het zadel zit bij het volgende interlandluik in maart? De bondscoach zelf alleszins niet, want terwijl Vincent Mannaert al volop op zoek is naar een opvolger zou hij intussen ook de handdoek hebben geworpen.

Sinds de Rode Duivels roemloos onderuit gingen tegen Israël hangt het zwaard van Damocles onherroepelijk boven het hoofd van Tedesco, die dat zelf ook lijkt te beseffen. Zo liet hij zich sindsdien niet meer opmerken in een Belgisch voetbalstadion. Geen toeval volgens Het Nieuwsblad, al leek zijn afwezigheid aanvankelijk niet per definitie gelinkt aan zijn penibele situatie.

LEES OOK: WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Tedesco voor joker gezet

Intussen zou de Italiaanse Duitser zich er echter goed van bewust zijn dat zijn tijd bij de Rode Duivels er binnenkort opzit. Zo mocht Tedesco geen commentaar geven op de WK-loting, waar ook Mannaert plots verstek gaf. "Toen begon het ook voor de bondscoach te dagen dat er iets loos was met zijn toekomst", aldus de krant. Een besef dat in Stuttgart steeds meer doordrong.

Te meer nadat de gesprekken met Sergio Conceição uitlekten. Daarom ging Tedesco ook geen internationals meer bezichtigen in het buitenland, terwijl er van telefonisch contact met Kevin De Bruyne en co evenmin nog sprake blijkt. "Het zou wat onnozel overkomen dat hij nog zou doen alsof er niets aan de hand is. Tedesco wil zich niet voor joker laten zetten", klinkt het verder.

Mannaert stelt verdict uit

Zelf opstappen lijkt echter geen optie voor Tedesco, die dan naast zijn ontslagvergoeding zou grijpen. In de tussentijd blijft de bondscoach zich dan ook van zijn plichten kwijten. Zo daagde hij nog op in het bondsgebouw te Tubeke voor enkele meetings met zijn staf en een paar diepgaande gesprekken met Mannaert, die de knoop officieel voorlopig nog niet heeft doorgehakt.

"Thuis volgt hij nog altijd de wedstrijden van alle Rode Duivels en is er overleg met zijn trainersstaf. Je weet maar nooit", besluit de krant dan ook. Hoewel de kans dat hij aanblijft miniem oogt sluit Tedesco, die toegeeft dat hij fouten heeft gemaakt maar nog steeds gelooft dat hij de juiste man voor de job is, dat scenario dus nog niet helemaal uit. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

De KBVB zou Tedesco beter niet aan het lijntje houden

Meest recent

Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

12
12
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

33
33
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

83
83
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

70
70
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

32
32
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

345
345
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

57
57
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

33
33
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

213
213
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

91
91
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

160
160
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

379
379
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

329
329
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

84
84
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

59
59
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

181
181
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

170
170
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

60
60
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

444
444
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

310
310
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

80
80
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

327
327
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

382
382
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

122
122

Meer sportnieuws