'Over & out: Tedesco gooit zelf handdoek bij Rode Duivels'

door
'Over & out: Tedesco gooit zelf handdoek bij Rode Duivels'

Is er iemand die gelooft dat Domenico Tedesco nog in het zadel zit bij het volgende interlandluik in maart? De bondscoach zelf alleszins niet, want terwijl Vincent Mannaert al volop op zoek is naar een opvolger zou hij intussen ook de handdoek hebben geworpen.

Sinds de Rode Duivels roemloos onderuit gingen tegen Israël hangt het zwaard van Damocles onherroepelijk boven het hoofd van Tedesco, die dat zelf ook lijkt te beseffen. Zo liet hij zich sindsdien niet meer opmerken in een Belgisch voetbalstadion. Geen toeval volgens Het Nieuwsblad, al leek zijn afwezigheid aanvankelijk niet per definitie gelinkt aan zijn penibele situatie.

LEES OOK: Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

Tedesco voor joker gezet

Intussen zou de Italiaanse Duitser zich er echter goed van bewust zijn dat zijn tijd bij de Rode Duivels er binnenkort opzit. Zo mocht Tedesco geen commentaar geven op de WK-loting, waar ook Mannaert plots verstek gaf. "Toen begon het ook voor de bondscoach te dagen dat er iets loos was met zijn toekomst", aldus de krant. Een besef dat in Stuttgart steeds meer doordrong.

Te meer nadat de gesprekken met Sergio Conceição uitlekten. Daarom ging Tedesco ook geen internationals meer bezichtigen in het buitenland, terwijl er van telefonisch contact met Kevin De Bruyne en co evenmin nog sprake blijkt. "Het zou wat onnozel overkomen dat hij nog zou doen alsof er niets aan de hand is. Tedesco wil zich niet voor joker laten zetten", klinkt het verder.

Mannaert stelt verdict uit

Zelf opstappen lijkt echter geen optie voor Tedesco, die dan naast zijn ontslagvergoeding zou grijpen. In de tussentijd blijft de bondscoach zich dan ook van zijn plichten kwijten. Zo daagde hij nog op in het bondsgebouw te Tubeke voor enkele meetings met zijn staf en een paar diepgaande gesprekken met Mannaert, die de knoop officieel voorlopig nog niet heeft doorgehakt.

"Thuis volgt hij nog altijd de wedstrijden van alle Rode Duivels en is er overleg met zijn trainersstaf. Je weet maar nooit", besluit de krant dan ook. Hoewel de kans dat hij aanblijft miniem oogt sluit Tedesco, die toegeeft dat hij fouten heeft gemaakt maar nog steeds gelooft dat hij de juiste man voor de job is, dat scenario dus nog niet helemaal uit. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

De KBVB zou Tedesco beter niet aan het lijntje houden

Meest recent

Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

5
5
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

77
77
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

38
38
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

475
475
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

123
123
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

22
22
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

89
89
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

115
115
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

197
197
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

45
45
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

301
301
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

94
94
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

265
265
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

282
282
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

122
122
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

78
78
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

218
218
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

195
195
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

140
140
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

128
128
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

177
177
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

55
55
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

238
238
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

571
571

Meer sportnieuws