Chelsea-coach Maresca brengt groot nieuws over Roméo Lavia

door
Chelsea-coach Maresca brengt groot nieuws over Roméo Lavia

Roméo Lavia wordt gezien als dé toekomst van het Belgische voetbal. Het jeugdproduct van RSC Anderlecht maakte al op jonge leeftijd de overstap naar Engeland en na een tussenstop bij Southampton zit hij bij de absolute top bij Chelsea.

Chelsea legde dan ook een aanzienlijke som om en bij de 60 miljoen euro op tafel om het supertalent in te lijven. Veel kon het echter nog niet genieten van de Rode Duivel. De middenvelder maakt erg veel indruk wanneer hij speelt, maar Lavia kampt met enorm veel blessureleed.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

Groot nieuws Maresca

Vorig seizoen kwam Lavia al amper in actie en ook dit seizoen gooien blessures geregeld roet in het eten van de middenvelder. Dit seizoen kwam de Rode Duivel nog maar negen competitiewedstrijden in actie. Wel is iedereen het over eens dat zijn talent buiten kijf staat.

Chelsea speelt beter mét Lavia en de supporters hopen dan ook dat hij snel volledig fit zal zijn. Coach Enzo Maresca kwam alvast met hoopgevend nieuws naar buiten. “Romeo Lavia en Reece James zijn beiden beschikbaar en klaar om minuten te maken”, klinkt het.

Bekerminuten op komst 

Chelsea neemt het zaterdagmiddag in de FA Cup op tegen Morecambe. De Londense topclub zou normaal gezien geen problemen moeten hebben met de Engelse derdeklasser en voor Lavia is het een ideaal opstapje om weer minuten te maken.

Lavia stond dit seizoen al verschillende keren in de basis en de middenvelder maakte ook veel indruk. Telkens werd zijn ontwikkeling echter tegengehouden door blessureleed. De supporters kijken reikhalzend uit naar een periode zonder blessure. Chelsea pakte een nul op zes zonder Lavia.

Denk jij dat Lavia altijd blessuregevoelig zal zijn?

Meest recent

KRC Genk zet énorme stap voorwaarts: "Uniek in Europa”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

23
23
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

91
91
'Barça pijnlijk de mist: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

14
14
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

42
42
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

52
52
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

58
58
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

47
47
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

216
216
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

233
233
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

50
50
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

190
190
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

314
314
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

406
406
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

738
738
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

125
125
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

527
527
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

730
730
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

291
291
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

192
192
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

76
76
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

182
182
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

79
79
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

98
98
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

276
276
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

715
715

Meer sportnieuws