Chelsea-coach Maresca brengt groot nieuws over Roméo Lavia

door
Chelsea-coach Maresca brengt groot nieuws over Roméo Lavia

Roméo Lavia wordt gezien als dé toekomst van het Belgische voetbal. Het jeugdproduct van RSC Anderlecht maakte al op jonge leeftijd de overstap naar Engeland en na een tussenstop bij Southampton zit hij bij de absolute top bij Chelsea.

Chelsea legde dan ook een aanzienlijke som om en bij de 60 miljoen euro op tafel om het supertalent in te lijven. Veel kon het echter nog niet genieten van de Rode Duivel. De middenvelder maakt erg veel indruk wanneer hij speelt, maar Lavia kampt met enorm veel blessureleed.

LEES OOK: ‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

Groot nieuws Maresca

Vorig seizoen kwam Lavia al amper in actie en ook dit seizoen gooien blessures geregeld roet in het eten van de middenvelder. Dit seizoen kwam de Rode Duivel nog maar negen competitiewedstrijden in actie. Wel is iedereen het over eens dat zijn talent buiten kijf staat.

Chelsea speelt beter mét Lavia en de supporters hopen dan ook dat hij snel volledig fit zal zijn. Coach Enzo Maresca kwam alvast met hoopgevend nieuws naar buiten. “Romeo Lavia en Reece James zijn beiden beschikbaar en klaar om minuten te maken”, klinkt het.

Bekerminuten op komst 

Chelsea neemt het zaterdagmiddag in de FA Cup op tegen Morecambe. De Londense topclub zou normaal gezien geen problemen moeten hebben met de Engelse derdeklasser en voor Lavia is het een ideaal opstapje om weer minuten te maken.

Lavia stond dit seizoen al verschillende keren in de basis en de middenvelder maakte ook veel indruk. Telkens werd zijn ontwikkeling echter tegengehouden door blessureleed. De supporters kijken reikhalzend uit naar een periode zonder blessure. Chelsea pakte een nul op zes zonder Lavia.

Denk jij dat Lavia altijd blessuregevoelig zal zijn?

Meest recent

Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

55
55
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

133
133
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

143
143
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

158
158
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

199
199
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

173
173
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

256
256
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

327
327
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

492
492
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

234
234
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

293
293
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

326
326
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

396
396
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

257
257
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

348
348
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

646
646
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

454
454
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

152
152
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

897
897
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

385
385
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

85
85
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

359
359
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

136
136

Meer sportnieuws