Hayen meldt ferme opsteker én flinke domper vlak voor Anderlecht

door
Hayen meldt ferme opsteker én flinke domper vlak voor Anderlecht

Club Brugge moet komende speeldag op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht op speeldag 21 van de Jupiler Pro League. Nicky Hayen en consorten hopen hun ongeslagen reeks van vijftien wedstrijden ook na de winterstop doorzetten.

Terwijl er bij RSC Anderlecht veel blessureproblemen zijn kan Hayen over een ruime kern beschikken. Toch kreeg Club Brugge een flinke domper te slikken, Joaquin Seys zal nog niet fit zijn voor de topper tegen Paars-Wit. De flankspeler is dit seizoen één van de grote revelaties in de JPL. Wel hoorde Hayen ook een stevige opsteker.

LEES OOK: Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Hayen geeft updates

Hayen gaf op een persconferentie updates over de ziekenboeg van Club Brugge vlak voor de topper tegen Anderlecht. Blauw-Zwart zal zonder Seys aantreden en Romeo Vermant is nog een twijfelgeval. “Hij staat iets verder in zijn revalidatie dan Seys. Voor hem komt de match in Brussel nog iets te vroeg”, liet Hayen weten.

Joel Ordonez keerde dan wel weer terug nadat hij plotseling last kreeg van zijn hamstrings op training. De Ecuadoraan wordt in de basis verwacht naast Brandon Mechele. “We hebben geen risico’s genomen. Vrijdag heeft hij opnieuw meegetraind, en dat zag er goed uit. Nu moeten we afwachten of er geen reactie volgt.”

Groot contrast met rivaal

De blessurezorgen van Hayen zijn in groot contrast met de problemen van David Hubert bij RSC Anderlecht. “Maar wij zijn niet bezig met hun problemen”, citeert Het Nieuwsblad. “We moeten ons focussen op onze eigen wedstrijd. Ook voor ons wordt het een verrassing wie zondag bij Anderlecht aan de aftrap verschijnt. Hoe dan ook: het verschil moeten we altijd zélf maken.”

Denk jij dat Club Brugge hun ongeslagen status verder zal zetten tegen Anderlecht?

Meest recent

Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

0
0
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

44
44
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

146
146
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

56
56
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

18
18
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

172
172
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

76
76
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

236
236
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

80
80
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

432
432
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

38
38
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

77
77
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

160
160
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

584
584
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

263
263
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

100
100
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

326
326
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

286
286
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1333
1333
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

535
535
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

152
152
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

627
627
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

343
343
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

406
406
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

241
241

Meer sportnieuws