Hayen meldt ferme opsteker én flinke domper vlak voor Anderlecht

door
Hayen meldt ferme opsteker én flinke domper vlak voor Anderlecht

Club Brugge moet komende speeldag op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht op speeldag 21 van de Jupiler Pro League. Nicky Hayen en consorten hopen hun ongeslagen reeks van vijftien wedstrijden ook na de winterstop doorzetten.

Terwijl er bij RSC Anderlecht veel blessureproblemen zijn kan Hayen over een ruime kern beschikken. Toch kreeg Club Brugge een flinke domper te slikken, Joaquin Seys zal nog niet fit zijn voor de topper tegen Paars-Wit. De flankspeler is dit seizoen één van de grote revelaties in de JPL. Wel hoorde Hayen ook een stevige opsteker.

LEES OOK: 'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Hayen geeft updates

Hayen gaf op een persconferentie updates over de ziekenboeg van Club Brugge vlak voor de topper tegen Anderlecht. Blauw-Zwart zal zonder Seys aantreden en Romeo Vermant is nog een twijfelgeval. “Hij staat iets verder in zijn revalidatie dan Seys. Voor hem komt de match in Brussel nog iets te vroeg”, liet Hayen weten.

Joel Ordonez keerde dan wel weer terug nadat hij plotseling last kreeg van zijn hamstrings op training. De Ecuadoraan wordt in de basis verwacht naast Brandon Mechele. “We hebben geen risico’s genomen. Vrijdag heeft hij opnieuw meegetraind, en dat zag er goed uit. Nu moeten we afwachten of er geen reactie volgt.”

Groot contrast met rivaal

De blessurezorgen van Hayen zijn in groot contrast met de problemen van David Hubert bij RSC Anderlecht. “Maar wij zijn niet bezig met hun problemen”, citeert Het Nieuwsblad. “We moeten ons focussen op onze eigen wedstrijd. Ook voor ons wordt het een verrassing wie zondag bij Anderlecht aan de aftrap verschijnt. Hoe dan ook: het verschil moeten we altijd zélf maken.”

Denk jij dat Club Brugge hun ongeslagen status verder zal zetten tegen Anderlecht?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

1
1
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

48
48
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

43
43
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

48
48
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

128
128
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

317
317
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

494
494
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

309
309
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

161
161
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

120
120
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

457
457
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

428
428
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

119
119
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

134
134
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

125
125
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

121
121
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

207
207
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

488
488
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

241
241
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

407
407
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

211
211
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

131
131
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

617
617
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

234
234
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

85
85

Meer sportnieuws