Hayen meldt ferme opsteker én flinke domper vlak voor Anderlecht

1058 stemmen
Hayen meldt ferme opsteker én flinke domper vlak voor Anderlecht

Club Brugge moet komende speeldag op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht op speeldag 21 van de Jupiler Pro League. Nicky Hayen en consorten hopen hun ongeslagen reeks van vijftien wedstrijden ook na de winterstop doorzetten.

Terwijl er bij RSC Anderlecht veel blessureproblemen zijn kan Hayen over een ruime kern beschikken. Toch kreeg Club Brugge een flinke domper te slikken, Joaquin Seys zal nog niet fit zijn voor de topper tegen Paars-Wit. De flankspeler is dit seizoen één van de grote revelaties in de JPL. Wel hoorde Hayen ook een stevige opsteker.

LEES OOK: "Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Hayen geeft updates

Hayen gaf op een persconferentie updates over de ziekenboeg van Club Brugge vlak voor de topper tegen Anderlecht. Blauw-Zwart zal zonder Seys aantreden en Romeo Vermant is nog een twijfelgeval. “Hij staat iets verder in zijn revalidatie dan Seys. Voor hem komt de match in Brussel nog iets te vroeg”, liet Hayen weten.

Joel Ordonez keerde dan wel weer terug nadat hij plotseling last kreeg van zijn hamstrings op training. De Ecuadoraan wordt in de basis verwacht naast Brandon Mechele. “We hebben geen risico’s genomen. Vrijdag heeft hij opnieuw meegetraind, en dat zag er goed uit. Nu moeten we afwachten of er geen reactie volgt.”

Groot contrast met rivaal

De blessurezorgen van Hayen zijn in groot contrast met de problemen van David Hubert bij RSC Anderlecht. “Maar wij zijn niet bezig met hun problemen”, citeert Het Nieuwsblad. “We moeten ons focussen op onze eigen wedstrijd. Ook voor ons wordt het een verrassing wie zondag bij Anderlecht aan de aftrap verschijnt. Hoe dan ook: het verschil moeten we altijd zélf maken.”

Denk jij dat Club Brugge hun ongeslagen status verder zal zetten tegen Anderlecht?

Meest recent

Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

50
50
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

29
29
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

12
12
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

27
27
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

72
72
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

109
109
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

35
35
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

117
117
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

302
302
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

202
202
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

498
498
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

127
127
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

109
109
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

103
103
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

387
387
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

691
691
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

96
96
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

272
272
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

441
441
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

309
309
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

177
177
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

354
354
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

413
413
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

185
185
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

497
497

Meer sportnieuws