Hayen meldt ferme opsteker én flinke domper vlak voor Anderlecht

door
Hayen meldt ferme opsteker én flinke domper vlak voor Anderlecht

Club Brugge moet komende speeldag op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht op speeldag 21 van de Jupiler Pro League. Nicky Hayen en consorten hopen hun ongeslagen reeks van vijftien wedstrijden ook na de winterstop doorzetten.

Terwijl er bij RSC Anderlecht veel blessureproblemen zijn kan Hayen over een ruime kern beschikken. Toch kreeg Club Brugge een flinke domper te slikken, Joaquin Seys zal nog niet fit zijn voor de topper tegen Paars-Wit. De flankspeler is dit seizoen één van de grote revelaties in de JPL. Wel hoorde Hayen ook een stevige opsteker.

LEES OOK: Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Hayen geeft updates

Hayen gaf op een persconferentie updates over de ziekenboeg van Club Brugge vlak voor de topper tegen Anderlecht. Blauw-Zwart zal zonder Seys aantreden en Romeo Vermant is nog een twijfelgeval. “Hij staat iets verder in zijn revalidatie dan Seys. Voor hem komt de match in Brussel nog iets te vroeg”, liet Hayen weten.

Joel Ordonez keerde dan wel weer terug nadat hij plotseling last kreeg van zijn hamstrings op training. De Ecuadoraan wordt in de basis verwacht naast Brandon Mechele. “We hebben geen risico’s genomen. Vrijdag heeft hij opnieuw meegetraind, en dat zag er goed uit. Nu moeten we afwachten of er geen reactie volgt.”

Groot contrast met rivaal

De blessurezorgen van Hayen zijn in groot contrast met de problemen van David Hubert bij RSC Anderlecht. “Maar wij zijn niet bezig met hun problemen”, citeert Het Nieuwsblad. “We moeten ons focussen op onze eigen wedstrijd. Ook voor ons wordt het een verrassing wie zondag bij Anderlecht aan de aftrap verschijnt. Hoe dan ook: het verschil moeten we altijd zélf maken.”

Denk jij dat Club Brugge hun ongeslagen status verder zal zetten tegen Anderlecht?

Meest recent

Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

10
10
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

25
25
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

31
31
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

129
129
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

149
149
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

88
88
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

540
540
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

277
277
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

154
154
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

90
90
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

138
138
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

168
168
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

199
199
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

212
212
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

161
161
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

685
685
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

327
327
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

105
105
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

197
197
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

162
162
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

112
112
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

605
605
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

469
469

Meer sportnieuws