'Renard heeft beet: eerste broodnodige verdediger op komst'

door
'Renard heeft beet: eerste broodnodige verdediger op komst'

Het lijkt slechts een kwestie van tijd voor Anderlecht de komst van Cesar Huerta zal aankondigen, maar daarna mag nog snel beweging verwacht worden. Paars-Wit heeft immers bijzonder hoge nood aan versterking centraal achterin.

Sportief directeur Olivier Renard zal minstens twee centrale verdedigers moeten halen, want momenteel beschikt Anderlecht met Jan-Carlo Simic over slechts één fitte speler op die positie. Jan Vertonghen is opnieuw langdurig out, terwijl Zanka op vertrekken staat.

Terwijl de geruchtenmolen op volle toeren draait over wie de vacatures achterin kunnen gaan invullen, lijkt Renard geruisloos toe te slaan. Anderlecht lijkt immers plots een eerste centrale verdediger beet te hebben en het gaat om een naam die tot dusver nog niet gevallen was.

LEES OOK: Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Adryelson eerste defensieve aanwinst Anderlecht

L'Equipe komt vrijdagmiddag met het nieuws dat Anderlecht in de komende dagen Adryelson zal mogen verwelkomen. De 26-jarige Braziliaan komt over van Olympique Lyon, waar hij niet meer aan spelen toekwam.

Adryelson is nochtans niet de eerste de beste, want in 2023 werd hij nog opgeroepen voor de Braziliaanse nationale ploeg. Hij was erbij voor een WK-kwalificatiematch tegen Uruguay, maar kwam uiteindelijk niet van de bank.

Anderlecht heeft optie van 5 miljoen

Begin 2024 versaste John Textor hem vervolgens van Botafogo naar Lyon, maar dat werd geen succes. Adryelson kwam er het voorbije jaar amper vier keer in actie. Dit seizoen speelde hij amper één minuut en die dateert al van augustus.

Bij Anderlecht moet Adryelson zich nu weer zien te lanceren. Hij wordt voor de rest van het seizoen gehuurd en er zou een aankoopoptie van 5 miljoen euro in de deal opgenomen zijn. Belangrijk detail: Adryelson is rechtsvoetig. De jacht op een linksvoetige verdediger gaat dus gewoon verder.

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

68
68
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

29
29
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

288
288
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

322
322
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

45
45
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

56
56
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

574
574
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

443
443
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

97
97
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

277
277
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

26
26
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

85
85
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

32
32
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

253
253
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

222
222
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

99
99
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

72
72
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

515
515
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

131
131
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

94
94
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

115
115
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

99
99
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

238
238
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

119
119
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

1067
1067

Meer sportnieuws