Lamkel Zé haalt bij zijn aankomst bij STVV meteen zwaar uit

1309 stemmen
Lamkel Zé haalt bij zijn aankomst bij STVV meteen zwaar uit

STVV probeert zaterdag een goede zaak te doen in de strijd om het behoud door punten te pakken op het veld van Westerlo. Daarbij kunnen de Kanaries ook voor de eerste keer rekenen op Didier Lamkel Zé, die klaar is om te spelen.

De flamboyante Kameroener zette eerder deze week zijn handtekening op Stayen en moet een belangrijke troef worden voor Felice Mazzu. De trainer speelde een belangrijke rol in de komst van Lamkel Zé.

LEES OOK: Done deal: STVV laat spits gaan, steunpilaar tekent bij

Lamkel Zé speelde bijna in Dubai

Die stond immers al op het punt om te tekenen bij een tweedeklasser in Dubai. "Ik was zelfs al naar daar gevlogen om het contract te ondertekenen, maar toen kreeg ik een telefoontje van Andre Pinto en Felice Mazzu. Dat heeft mijn besluit veranderd", vertelt Lamkel Zé in Het Nieuwsblad.

De 28-jarige arriveert wel met een stevige reputatie. Hij versleet de voorbije jaren de ene na de andere club en zijn eerdere passages in ons land bij Antwerp en KV Kortrijk eindigden telkens op een sisser. De verhalen over de fratsen van Lamkel Zé zijn legio.

Geviseerd door Belgische pers

Lamkel Zé vindt echter dat hij geviseerd wordt in België. "Pff, in België zoekt de media altijd naar iets negatiefs rond mijn persoon om mee uit te pakken", zucht hij. "In Turkije en Frankrijk heb ik zulke zaken nooit meegemaakt. Als ik echt een enfant terrible was, had je dat daar ook kunnen lezen, toch?”

Maar toch staat hij dus een derde keer in ons land. "Omdat ik voelde dat ik nog iets had te bewijzen. Dat ik ook bij een team uit de middenmoot mijn kwaliteiten kan tonen. En omdat ik geloof in het voetbal dat Felice Mazzu wil spelen."

Zal Lamkel Zé nog een meerwaarde zijn in de JPL?

Meest recent

'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

3
3
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

37
37
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

188
188
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

154
154
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

397
397
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

26
26
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

708
708
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

62
62
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

40
40
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

214
214
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

574
574
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

805
805
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

513
513
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

980
980
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

479
479
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

586
586
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

360
360
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

952
952
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

643
643
Einde Italiaanse chaos: oudgedienden moeten puin ruimen

Het Italiaanse voetbal verkeert in een diepe crisis, maar een oplossing lijkt in zich. Zo zou dan ...

70
70
Brutale overval Fuseini: nieuwe details na heftige beelden

Vicekampioen Union SG is opgeschrikt door een verachtelijk incident. Op straat in Brussel werd ...

185
185
'Doorbraak gevonden: Skov Olsen verbaast met nieuwe club'

Verschillende oud-smaakmakers uit de Jupiler Pro League komen deze zomer in aanmerking voor een ...

503
503
Anderlecht dropt straf nieuws voor return met Hammarby

RSC Anderlecht wil zich aanstaande donderdag zien te plaatsen voor de derde voorronde van de Europa ...

619
619
Scherpen naar Premier League: Union vangt miljoenensom

Union SG is andermaal één van zijn smaakmakers kwijt. Kjell Scherpen trekt na een ...

115
115
'Onrust bij Club Brugge: Preud'homme al onder vuur'

Na de landstitel vertrok Dévy Rigaux naar Feyenoord, waardoor Club Brugge amper twee jaar na ...

1092
1092

Meer sportnieuws