Lamkel Zé haalt bij zijn aankomst bij STVV meteen zwaar uit

1309 stemmen
Lamkel Zé haalt bij zijn aankomst bij STVV meteen zwaar uit

STVV probeert zaterdag een goede zaak te doen in de strijd om het behoud door punten te pakken op het veld van Westerlo. Daarbij kunnen de Kanaries ook voor de eerste keer rekenen op Didier Lamkel Zé, die klaar is om te spelen.

De flamboyante Kameroener zette eerder deze week zijn handtekening op Stayen en moet een belangrijke troef worden voor Felice Mazzu. De trainer speelde een belangrijke rol in de komst van Lamkel Zé.

LEES OOK: Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Lamkel Zé speelde bijna in Dubai

Die stond immers al op het punt om te tekenen bij een tweedeklasser in Dubai. "Ik was zelfs al naar daar gevlogen om het contract te ondertekenen, maar toen kreeg ik een telefoontje van Andre Pinto en Felice Mazzu. Dat heeft mijn besluit veranderd", vertelt Lamkel Zé in Het Nieuwsblad.

De 28-jarige arriveert wel met een stevige reputatie. Hij versleet de voorbije jaren de ene na de andere club en zijn eerdere passages in ons land bij Antwerp en KV Kortrijk eindigden telkens op een sisser. De verhalen over de fratsen van Lamkel Zé zijn legio.

Geviseerd door Belgische pers

Lamkel Zé vindt echter dat hij geviseerd wordt in België. "Pff, in België zoekt de media altijd naar iets negatiefs rond mijn persoon om mee uit te pakken", zucht hij. "In Turkije en Frankrijk heb ik zulke zaken nooit meegemaakt. Als ik echt een enfant terrible was, had je dat daar ook kunnen lezen, toch?”

Maar toch staat hij dus een derde keer in ons land. "Omdat ik voelde dat ik nog iets had te bewijzen. Dat ik ook bij een team uit de middenmoot mijn kwaliteiten kan tonen. En omdat ik geloof in het voetbal dat Felice Mazzu wil spelen."

Zal Lamkel Zé nog een meerwaarde zijn in de JPL?

Meest recent

Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

50
50
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

119
119
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

106
106
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

89
89
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

64
64
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

81
81
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

210
210
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

214
214
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

84
84
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

38
38
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

73
73
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

508
508
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

183
183
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

437
437
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

480
480
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

165
165
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

88
88
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

236
236
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

135
135
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

88
88
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

334
334
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

254
254
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

107
107
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

107
107
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

274
274

Meer sportnieuws