Lamkel Zé haalt bij zijn aankomst bij STVV meteen zwaar uit

1309 stemmen
Lamkel Zé haalt bij zijn aankomst bij STVV meteen zwaar uit

STVV probeert zaterdag een goede zaak te doen in de strijd om het behoud door punten te pakken op het veld van Westerlo. Daarbij kunnen de Kanaries ook voor de eerste keer rekenen op Didier Lamkel Zé, die klaar is om te spelen.

De flamboyante Kameroener zette eerder deze week zijn handtekening op Stayen en moet een belangrijke troef worden voor Felice Mazzu. De trainer speelde een belangrijke rol in de komst van Lamkel Zé.

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Lamkel Zé speelde bijna in Dubai

Die stond immers al op het punt om te tekenen bij een tweedeklasser in Dubai. "Ik was zelfs al naar daar gevlogen om het contract te ondertekenen, maar toen kreeg ik een telefoontje van Andre Pinto en Felice Mazzu. Dat heeft mijn besluit veranderd", vertelt Lamkel Zé in Het Nieuwsblad.

De 28-jarige arriveert wel met een stevige reputatie. Hij versleet de voorbije jaren de ene na de andere club en zijn eerdere passages in ons land bij Antwerp en KV Kortrijk eindigden telkens op een sisser. De verhalen over de fratsen van Lamkel Zé zijn legio.

Geviseerd door Belgische pers

Lamkel Zé vindt echter dat hij geviseerd wordt in België. "Pff, in België zoekt de media altijd naar iets negatiefs rond mijn persoon om mee uit te pakken", zucht hij. "In Turkije en Frankrijk heb ik zulke zaken nooit meegemaakt. Als ik echt een enfant terrible was, had je dat daar ook kunnen lezen, toch?”

Maar toch staat hij dus een derde keer in ons land. "Omdat ik voelde dat ik nog iets had te bewijzen. Dat ik ook bij een team uit de middenmoot mijn kwaliteiten kan tonen. En omdat ik geloof in het voetbal dat Felice Mazzu wil spelen."

🚀

Zal Lamkel Zé nog een meerwaarde zijn in de JPL?

Meest recent

'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

11
11
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

248
248
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

216
216
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

285
285
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

30
30
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

175
175
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

37
37
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

27
27
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

488
488
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

450
450
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

120
120
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

347
347
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

80
80
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

391
391
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

140
140
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

689
689
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

287
287
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

321
321
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

301
301
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65

Meer sportnieuws