Lamkel Zé haalt bij zijn aankomst bij STVV meteen zwaar uit

1309
Lamkel Zé haalt bij zijn aankomst bij STVV meteen zwaar uit

STVV probeert zaterdag een goede zaak te doen in de strijd om het behoud door punten te pakken op het veld van Westerlo. Daarbij kunnen de Kanaries ook voor de eerste keer rekenen op Didier Lamkel Zé, die klaar is om te spelen.

De flamboyante Kameroener zette eerder deze week zijn handtekening op Stayen en moet een belangrijke troef worden voor Felice Mazzu. De trainer speelde een belangrijke rol in de komst van Lamkel Zé.

LEES OOK: Europees op TV: hier kijk je Anderlecht, Gent, Union én STVV

Lamkel Zé speelde bijna in Dubai

Die stond immers al op het punt om te tekenen bij een tweedeklasser in Dubai. "Ik was zelfs al naar daar gevlogen om het contract te ondertekenen, maar toen kreeg ik een telefoontje van Andre Pinto en Felice Mazzu. Dat heeft mijn besluit veranderd", vertelt Lamkel Zé in Het Nieuwsblad.

De 28-jarige arriveert wel met een stevige reputatie. Hij versleet de voorbije jaren de ene na de andere club en zijn eerdere passages in ons land bij Antwerp en KV Kortrijk eindigden telkens op een sisser. De verhalen over de fratsen van Lamkel Zé zijn legio.

Geviseerd door Belgische pers

Lamkel Zé vindt echter dat hij geviseerd wordt in België. "Pff, in België zoekt de media altijd naar iets negatiefs rond mijn persoon om mee uit te pakken", zucht hij. "In Turkije en Frankrijk heb ik zulke zaken nooit meegemaakt. Als ik echt een enfant terrible was, had je dat daar ook kunnen lezen, toch?”

Maar toch staat hij dus een derde keer in ons land. "Omdat ik voelde dat ik nog iets had te bewijzen. Dat ik ook bij een team uit de middenmoot mijn kwaliteiten kan tonen. En omdat ik geloof in het voetbal dat Felice Mazzu wil spelen."

Zal Lamkel Zé nog een meerwaarde zijn in de JPL?

Meest recent

Gillet: "Zijn verhaal was ten einde bij Anderlecht"

Thorgan Hazard maakte afgelopen zomer de overstap van Anderlecht naar RC Lens, maar voorlopig ...

0
0
'Negen clubs in de running voor Mauro Icardi'

Mauro Icardi zit momenteel zonder club. De 33-jarige Argentijns-Italiaanse spits is sinds 30 juni ...

5
5
Karl Vannieuwkerke voor schut gezet: bom ontploft aan zee

Karl Vannieuwkerke krijgt bij KV Diksmuide Oostende met een bijzonder explosieve situatie te maken. ...

12
12
Mika Godts krijgt plots gouden mogelijkheid bij PSG

Een opvallende wending kan Mika Godts binnenkort opnieuw uitzicht geven op speelminuten bij PSG. De ...

29
29
Jagiellonia op hoede voor RSCA-speler: "Gevaarlijke pion"

Youssouf Sylla kijkt met bijzondere belangstelling uit naar de Europa League-confrontatie tussen ...

41
41
Club-Lens: Gillet plakt percentage op Brugse zegekansen

Club Brugge wordt door de meeste waarnemers getipt als favoriet voor het Champions League-duel van ...

108
108
Courtois openhartig: straffe WK-onthulling én afspraak Van Bommel

Thibaut Courtois staat zondagavond andermaal oog in oog met FC Barcelona in 'El Clasisco'. In ...

100
100
'Monstertransfer Erling Haaland: drie grootmachten in gevecht'

Manchester City had Erling Haaland dinsdagavond niet nodig om in de Champions League met ...

124
124
Europees op TV: hier kijk je Anderlecht, Gent, Union én STVV

Donderdag wacht weer een drukke voetbalavond met een volledige speeldag in de Europa én ...

132
132
‘Italië kookt: Tresoldi maakt meest gehate transfer'

Na zijn hattrick in San Siro is Nicolò Tresoldi de man van het moment in Italië. Maar ...

215
215
Hommeles bij Anderlecht: Bruno krijgt veeg uit de pan

De spanning bij RSC Anderlecht is opnieuw bijzonder hoog aan het oplopen. Daarbij komt ook Vitor ...

338
338
De Bruyne verbaast bij Napoli: Italiaanse pers maakt U-bocht

In de Champions League heeft SSC Napoli dinsdagavond een cruciale zege geboekt tegen Bodo/Glimt: ...

253
253
Club-Lens: Leko hakt laatste zware knoop door in basisploeg

Een week na de straffe stunt in Milaan, moet Club Brugge opnieuw vol aan de bak in de Champions ...

163
163
Koppen lopen: deze topclubs sturen mannetje naar Club-Lens

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond opnieuw voor een belangrijke wedstrijd. Zo ...

387
387
Plooien gladgestreken? Allegri looft De Bruyne

De voorbije week stonden de Italiaanse kranten vol van de 'vete' tussen Kevin De Bruyne en ...

78
78
Flick doet goudeerlijke uitspraak na nederlaag tegen PSG

De voetballiefhebber werd dinsdagavond verwend in de Champions Leauge, met maar liefst 40 doelpunten ...

98
98
PSG wint spektakelstuk tegen Barça, knappe assist KDB

Het is dinsdag een spectaculaire avond geworden in de Champions League. Dé kraker was ...

60
60
Turken kijken met nieuwe bondscoach Rode Duivels in de ogen

De Rode Duivels staan er na vier wedstrijden vrij goed voor in de Nations League. Ze staan na vier ...

60
60
'Club siddert: grootmacht gaat in januari voor Tresoldi'

Club Brugge bijft ook na het vertrek van verschillende sterkhouders vorige zomer gewoon indruk ...

273
273
Volgend seizoen Genkse nummer 1? Leysen geeft hint

Vorig weekend liet KRC Genk geen steek vallen in de Croky Cup, want het ging gewoon met 0-2 winnen ...

144
144
Club kijkt oude bekende in ogen: "Lens is favoriet"

Club Brugge hoopt woensdag opnieuw een resultaat neer te kunnen zetten in de Champions League na de ...

448
448
Fenerbahçe met grote domper, Dortmund komt goed weg

In de Champions League stonden er twee matchen op het programma in de vooravond. Om 18u45 gaf ...

56
56
Union SG wint jackpot "20 à 25 miljoen euro"

De naam van Relebohile Mofokeng begint steeds nadrukkelijker rond te zingen op de Europese ...

73
73
'Arne Slot lokt interesse van Premier League-club'

Arne Slot lijkt niet van plan om lang aan de zijlijn te blijven staan. Volgens De Telegraaf staat ...

55
55
Coach RC Lens looft Club-smaakmaker: "Een topper"

Club Brugge is favoriet voor het treffen met RC Lens. AS Monaco en Olympique Marseille werden al ...

164
164

Meer sportnieuws