'Westerlo heeft zijn nieuwe doelman beet'

door
'Westerlo heeft zijn nieuwe doelman beet'

Westerlo moet nog opletten dat het niet in het degradatiemoeras belandt, want na een sterke start zijn de Kemphanen weggezakt naar de twaalfde plaats in het klassement. Na de winterstop zullen ze zich moeten herpakken en dat zal ook met de nodige versterkingen zijn.

Met stip bovenaan het verlanglijstje van Westerlo stond de voorbije weken een nieuwe doelman. Sinan Bolat lijkt zijn plaats definitief kwijt te zijn, waardoor in de laatste matchen voor de winterstop Koen Van Langendonck moest depanneren.

LEES OOK: 'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

Westerlo vindt nieuwe doelman

Het werd snel duidelijk dat de nieuwe nummer één een jonge buitenlander moest gaan worden. Aanvankelijk richtte Westel zijn pijlen op Slawomir Abramowicz, maar diens club Jagiellonia werkte niet mee aan een transfer.

Nu lijkt Westerlo echter alsnog zijn keeper gevonden te hebben. Ze zouden die uiteindelijk oppikken in Italië, waar DiMarzio aangeeft dat Andreas Jungdal op weg is naar Het Kuipje. De 22-jarige Deen komt over van Cremonese.

Basisplaats bij Cremonese verloren

Jungdal is een jeugdproduct van AC Milan, waar hij ook een aantal keer op de bank zat bij de A-ploeg. Doorbreken lukte echter niet en na een uitleenbeurt aan SCR Altach trok hij in de zomer van 2023 naar Cremonese.

Daar kwam hij vorig seizoen nog achttien keer in actie in de Serie B, maar dit seizoen kwam Jungdal niet meer van de bank. Hij is desondanks wel nog altijd een vaste waarde in de selectie van Jong Denemarken, waar hij al acht caps verzamelde. In Westerlo moet hij zich nu zien te herpakken.

Goede transfer voor Westerlo?

Meest recent

Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

52
52
Niet gefloten penalty bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

61
61
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

245
245
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

294
294
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

272
272
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

87
87
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1117
1117
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

390
390
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

154
154
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

280
280
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

132
132
Alarm bij Bayern: Kompany groot slachtoffer

In de Premier League gaven ploegen als Liverpool, Arsenal, Manchester City, Chelsea en Manchester ...

259
259
Anderlecht in de penarie: probleem voor Renard en Borguet

Olivier Renard en Tim Borguet kennen een moeilijke mercato. Ze investeerden héél veel ...

593
593
‘Vandenhaute stuurt zijn kat bij Anderlecht’

De toekomst van Wouter Vandenhaute is hoogst onzeker bij RSC Anderlecht. De voorzitter legde zijn ...

757
757
'Leya Iseka grijpt naast terugkeer naar België'

Michy Batshuayi maakt tijdens deze interlandperiode zijn rentree in de selectie van de Rode Duivels. ...

155
155
'Trossard slachtoffer van transferbom bij Arsenal'

Vorig seizoen speelde Leandro Trossard vrijwel alles bij Arsenal, maar deze zomer lijkt de Rode ...

191
191
'Nog een vertrekker bij Charleroi, opluchting voor Cercle'

Nog tot en met 8 september hebben Belgische clubs om hun laatste transfers te regelen. In de laatste ...

123
123
'Genk wil nog verbazen met aanwinst uit Serie A'

Genk beleefde nog enkele woelige dagen op de transfermarkt. Het zag Tolu Arokodare voor een ...

545
545
'Dender heeft opvolger Euvrard bijna beet'

Voor Dender is het seizoen rampzalig begonnen. De Kadavers pakten amper twee op achttien en zijn ...

127
127
'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

Cercle Brugge kende dit seizoen een zeer lastige start, maar heeft zich sindsdien knap herpakt met ...

238
238
'Overname Beerschot: nog één struikelblok blijft'

Het zou goed kunnen dat er binnenkort een nieuwe wind zal waaien op het Kiel. Beerschot staat ...

435
435
Verrassende namen in Europese selectie Genk

Nu september aangebroken is, moesten de deelnemers aan de league phase van de Europese bekers hun ...

321
321
Nieuwe rel rond ‘prinses’ Xavi Simons: buren in shock

Xavi Simons versierde deze zomer een toptransfer naar de Premier League. Lange tijd leek Chelsea de ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

478
478
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

186
186

Meer sportnieuws