'Westerlo heeft zijn nieuwe doelman beet'

door
'Westerlo heeft zijn nieuwe doelman beet'

Westerlo moet nog opletten dat het niet in het degradatiemoeras belandt, want na een sterke start zijn de Kemphanen weggezakt naar de twaalfde plaats in het klassement. Na de winterstop zullen ze zich moeten herpakken en dat zal ook met de nodige versterkingen zijn.

Met stip bovenaan het verlanglijstje van Westerlo stond de voorbije weken een nieuwe doelman. Sinan Bolat lijkt zijn plaats definitief kwijt te zijn, waardoor in de laatste matchen voor de winterstop Koen Van Langendonck moest depanneren.

LEES OOK: 'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Westerlo vindt nieuwe doelman

Het werd snel duidelijk dat de nieuwe nummer één een jonge buitenlander moest gaan worden. Aanvankelijk richtte Westel zijn pijlen op Slawomir Abramowicz, maar diens club Jagiellonia werkte niet mee aan een transfer.

Nu lijkt Westerlo echter alsnog zijn keeper gevonden te hebben. Ze zouden die uiteindelijk oppikken in Italië, waar DiMarzio aangeeft dat Andreas Jungdal op weg is naar Het Kuipje. De 22-jarige Deen komt over van Cremonese.

Basisplaats bij Cremonese verloren

Jungdal is een jeugdproduct van AC Milan, waar hij ook een aantal keer op de bank zat bij de A-ploeg. Doorbreken lukte echter niet en na een uitleenbeurt aan SCR Altach trok hij in de zomer van 2023 naar Cremonese.

Daar kwam hij vorig seizoen nog achttien keer in actie in de Serie B, maar dit seizoen kwam Jungdal niet meer van de bank. Hij is desondanks wel nog altijd een vaste waarde in de selectie van Jong Denemarken, waar hij al acht caps verzamelde. In Westerlo moet hij zich nu zien te herpakken.

Goede transfer voor Westerlo?

Meest recent

Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

30
30
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

81
81
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

36
36
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

204
204
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

66
66
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

344
344
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

98
98
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

175
175
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

144
144
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

353
353
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

286
286
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

150
150
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

381
381
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

167
167
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1289
1289
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

206
206
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

143
143
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

37
37
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

678
678
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

927
927
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

444
444
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

462
462
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

162
162
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

258
258

Meer sportnieuws