'Strijd om Banzuzi barst los, OHL heeft vervanger in vizier'

105 stemmen
'Strijd om Banzuzi barst los, OHL heeft vervanger in vizier'

De kans lijkt groot dat de Jupiler Pro League tijdens deze wintermercato weer een aantal smaakmakers zal verliezen. Bij OH Leuven moeten ze bijvoorbeeld vrezen voor een vertrek van Ezechiel Banzuzi, al betekent dat wel dat de kassa aan Den Dreef stevig rinkelt.

De 19-jarige middenvelder moet immers de duurste uitgaande transfer ooit worden van OHL, dat anderhalf jaar geleden nog 1,2 miljoen euro neertelde om hem bij NAC Breda weg te plukken. Sindsdien werd Banzuzi een vaste waarde in Leuven én bij Jong Oranje.

LEES OOK: Trossard doet onthulling over VAR-controverse

West Ham mengt zich in strijd om Banzuzi

Dat zorgt ervoor dat de interesse alsmaar meer groeit. AS Monaco en Leicester City werden al genoemd als gegadigden, maar volgens Engelse bronnen zou nu ook West Ham zich in de strijd voor Banzuzi mengen.

Zij zouden zelfs al aanbiedingen neergelegd hebben voor de Nederlander, maar voorlopig zou Monaco wel nog altijd de beste papieren in handen hebben. Bij OHL bereiden ze zich in ieder geval wel voor op een vertrek.

OHL denkt aan Jean Onana als vervanger

In dat geval zullen ze immers een vervanger moeten halen en daarvoor zouden ze lonken naar Turkije. Lokale media stellen daar dat ze hun oog laten vallen hebben op Jean Onana. De 25-jarige Kameroener speelde in het seizoen 2020/21 al eens in de Jupiler Pro League voor Moeskroen.

Onana kwam ook nog uit voor Lille, Bordeaux, Lens en Marseille. Momenteel zit hij op een zijspoor bij Besiktas, waar hij de voorbije maanden amper aan de bak kwam. Desondanks krijgt OHL wel nog stevige concurrentie van Nantes en Angers.

Moet OHL bij een goed bod Banzuzi laten vertrekken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

111
111
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

85
85
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

74
74
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

226
226
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

86
86
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

29
29
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

131
131
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

182
182
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

372
372
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

202
202
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

358
358
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

108
108
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

270
270
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

241
241
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

205
205
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

322
322
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1229
1229
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

278
278
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

130
130
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

352
352
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

85
85
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

352
352
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

304
304
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

357
357
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

333
333
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

215
215

Meer sportnieuws