'Strijd om Banzuzi barst los, OHL heeft vervanger in vizier'

105
'Strijd om Banzuzi barst los, OHL heeft vervanger in vizier'

De kans lijkt groot dat de Jupiler Pro League tijdens deze wintermercato weer een aantal smaakmakers zal verliezen. Bij OH Leuven moeten ze bijvoorbeeld vrezen voor een vertrek van Ezechiel Banzuzi, al betekent dat wel dat de kassa aan Den Dreef stevig rinkelt.

De 19-jarige middenvelder moet immers de duurste uitgaande transfer ooit worden van OHL, dat anderhalf jaar geleden nog 1,2 miljoen euro neertelde om hem bij NAC Breda weg te plukken. Sindsdien werd Banzuzi een vaste waarde in Leuven én bij Jong Oranje.

LEES OOK: 'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

West Ham mengt zich in strijd om Banzuzi

Dat zorgt ervoor dat de interesse alsmaar meer groeit. AS Monaco en Leicester City werden al genoemd als gegadigden, maar volgens Engelse bronnen zou nu ook West Ham zich in de strijd voor Banzuzi mengen.

Zij zouden zelfs al aanbiedingen neergelegd hebben voor de Nederlander, maar voorlopig zou Monaco wel nog altijd de beste papieren in handen hebben. Bij OHL bereiden ze zich in ieder geval wel voor op een vertrek.

OHL denkt aan Jean Onana als vervanger

In dat geval zullen ze immers een vervanger moeten halen en daarvoor zouden ze lonken naar Turkije. Lokale media stellen daar dat ze hun oog laten vallen hebben op Jean Onana. De 25-jarige Kameroener speelde in het seizoen 2020/21 al eens in de Jupiler Pro League voor Moeskroen.

Onana kwam ook nog uit voor Lille, Bordeaux, Lens en Marseille. Momenteel zit hij op een zijspoor bij Besiktas, waar hij de voorbije maanden amper aan de bak kwam. Desondanks krijgt OHL wel nog stevige concurrentie van Nantes en Angers.

Moet OHL bij een goed bod Banzuzi laten vertrekken?

Meest recent

Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

9
9
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

7
7
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

67
67
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

85
85
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

103
103
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

44
44
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

46
46
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

96
96
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

68
68
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

52
52
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

106
106
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

251
251
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

62
62
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

168
168
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

117
117
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

422
422
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

157
157
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

276
276
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

113
113
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

440
440
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

362
362
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

249
249
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

210
210

Meer sportnieuws