'Strijd om Banzuzi barst los, OHL heeft vervanger in vizier'

door
'Strijd om Banzuzi barst los, OHL heeft vervanger in vizier'

De kans lijkt groot dat de Jupiler Pro League tijdens deze wintermercato weer een aantal smaakmakers zal verliezen. Bij OH Leuven moeten ze bijvoorbeeld vrezen voor een vertrek van Ezechiel Banzuzi, al betekent dat wel dat de kassa aan Den Dreef stevig rinkelt.

De 19-jarige middenvelder moet immers de duurste uitgaande transfer ooit worden van OHL, dat anderhalf jaar geleden nog 1,2 miljoen euro neertelde om hem bij NAC Breda weg te plukken. Sindsdien werd Banzuzi een vaste waarde in Leuven én bij Jong Oranje.

LEES OOK: 'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

West Ham mengt zich in strijd om Banzuzi

Dat zorgt ervoor dat de interesse alsmaar meer groeit. AS Monaco en Leicester City werden al genoemd als gegadigden, maar volgens Engelse bronnen zou nu ook West Ham zich in de strijd voor Banzuzi mengen.

Zij zouden zelfs al aanbiedingen neergelegd hebben voor de Nederlander, maar voorlopig zou Monaco wel nog altijd de beste papieren in handen hebben. Bij OHL bereiden ze zich in ieder geval wel voor op een vertrek.

OHL denkt aan Jean Onana als vervanger

In dat geval zullen ze immers een vervanger moeten halen en daarvoor zouden ze lonken naar Turkije. Lokale media stellen daar dat ze hun oog laten vallen hebben op Jean Onana. De 25-jarige Kameroener speelde in het seizoen 2020/21 al eens in de Jupiler Pro League voor Moeskroen.

Onana kwam ook nog uit voor Lille, Bordeaux, Lens en Marseille. Momenteel zit hij op een zijspoor bij Besiktas, waar hij de voorbije maanden amper aan de bak kwam. Desondanks krijgt OHL wel nog stevige concurrentie van Nantes en Angers.

Moet OHL bij een goed bod Banzuzi laten vertrekken?

Meest recent

Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

16
16
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

23
23
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

101
101
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

143
143
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

59
59
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

26
26
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

132
132
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

80
80
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

62
62
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

84
84
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

39
39
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

213
213
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

242
242
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

227
227
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

192
192
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

298
298
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

328
328
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

423
423
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

716
716
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

494
494
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

120
120
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

74
74
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

203
203
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

383
383
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

318
318

Meer sportnieuws