'Strijd om Banzuzi barst los, OHL heeft vervanger in vizier'

door
'Strijd om Banzuzi barst los, OHL heeft vervanger in vizier'

De kans lijkt groot dat de Jupiler Pro League tijdens deze wintermercato weer een aantal smaakmakers zal verliezen. Bij OH Leuven moeten ze bijvoorbeeld vrezen voor een vertrek van Ezechiel Banzuzi, al betekent dat wel dat de kassa aan Den Dreef stevig rinkelt.

De 19-jarige middenvelder moet immers de duurste uitgaande transfer ooit worden van OHL, dat anderhalf jaar geleden nog 1,2 miljoen euro neertelde om hem bij NAC Breda weg te plukken. Sindsdien werd Banzuzi een vaste waarde in Leuven én bij Jong Oranje.

LEES OOK: Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

West Ham mengt zich in strijd om Banzuzi

Dat zorgt ervoor dat de interesse alsmaar meer groeit. AS Monaco en Leicester City werden al genoemd als gegadigden, maar volgens Engelse bronnen zou nu ook West Ham zich in de strijd voor Banzuzi mengen.

Zij zouden zelfs al aanbiedingen neergelegd hebben voor de Nederlander, maar voorlopig zou Monaco wel nog altijd de beste papieren in handen hebben. Bij OHL bereiden ze zich in ieder geval wel voor op een vertrek.

OHL denkt aan Jean Onana als vervanger

In dat geval zullen ze immers een vervanger moeten halen en daarvoor zouden ze lonken naar Turkije. Lokale media stellen daar dat ze hun oog laten vallen hebben op Jean Onana. De 25-jarige Kameroener speelde in het seizoen 2020/21 al eens in de Jupiler Pro League voor Moeskroen.

Onana kwam ook nog uit voor Lille, Bordeaux, Lens en Marseille. Momenteel zit hij op een zijspoor bij Besiktas, waar hij de voorbije maanden amper aan de bak kwam. Desondanks krijgt OHL wel nog stevige concurrentie van Nantes en Angers.

Moet OHL bij een goed bod Banzuzi laten vertrekken?

Meest recent

Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

25
25
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

286
286
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

51
51
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

177
177
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

230
230
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

423
423
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

659
659
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

562
562
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

290
290
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

140
140
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

256
256
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

475
475
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

42
42
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

301
301
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

167
167
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

239
239
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

344
344
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

688
688
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

207
207
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

369
369
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2264
2264
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

263
263
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

353
353
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

674
674
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

193
193

Meer sportnieuws