'Union wil er nog een spits bij en legt bod neer'

door
'Union wil er nog een spits bij en legt bod neer'

Scoren bleek dit seizoen lange tijd een probleem voor Union SG, dat in de zomer na het vertrek van Puertas, Amoura en Nilsson zijn volledige voorhoede moest vernieuwen. In de laatste weken voor de winterstop kwamen de nieuwe aanvallers toch onder stoom.

Vooral Franjo Ivanovic en Promise David lieten al mooie dingen zien, terwijl Sébastien Pocognoli met Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez nog twee stevige alternatieven achter de hand heeft. Het zette Union er deze maand toe aan om Elton Kabangu te laten vertrekken.

LEES OOK: 'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union laat oog vallen op Deense spits

De 26-jarige was slechts vijfde keuze en werd verhuurd aan Hearts. Maar mogelijk haalt Union toch een vervanger. Het Laatste Nieuws weet dat ze hun oog laten vallen hebben op een spits van het Deense Randers, waar ze vorig seizoen al Fuseini ontdekten.

Nu zou Tammer Bany zijn ex-ploegmaat kunnen vervoegen in het Dudenpark. De 21-jarige zit dit seizoen aan twee goals en vier assists in de Deense eerste klasse. Dat zijn geen overweldigende cijfers, maar toch geldt Bany als één van de revelaties van het seizoen bij Randers.

Bod van 1,35 miljoen euro uitgebracht

Dat betaalde een jaar geleden amper 135.000 euro om Bany binnen te halen en kan zijn winst nu vertienvoudigen. Union zou immers al een bod neergelegd hebben en maar liefst 1,35 miljoen euro veil hebben.

Dat zal voor Randers wellicht een verleidelijke aanbieding zijn en dus zou het zomaar kunnen dat Bany straks bij Union aan de slag gaat. Zo krijgt Pocognoli er toch een extra troef bij. Aangezien Union nog altijd op drie fronten actief is, is dat misschien geen overbodige luxe.

Heeft Union nog een spits nodig?

Meest recent

Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

3
3
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

8
8
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

19
19
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

65
65
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

19
19
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

48
48
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

46
46
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

84
84
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

55
55
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

437
437
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

92
92
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

277
277
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

84
84
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

146
146
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

110
110
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

117
117
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

133
133
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

430
430
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

89
89
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

83
83
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

144
144
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

583
583
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

289
289

Meer sportnieuws