'Union wil er nog een spits bij en legt bod neer'

door
'Union wil er nog een spits bij en legt bod neer'

Scoren bleek dit seizoen lange tijd een probleem voor Union SG, dat in de zomer na het vertrek van Puertas, Amoura en Nilsson zijn volledige voorhoede moest vernieuwen. In de laatste weken voor de winterstop kwamen de nieuwe aanvallers toch onder stoom.

Vooral Franjo Ivanovic en Promise David lieten al mooie dingen zien, terwijl Sébastien Pocognoli met Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez nog twee stevige alternatieven achter de hand heeft. Het zette Union er deze maand toe aan om Elton Kabangu te laten vertrekken.

LEES OOK: Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union laat oog vallen op Deense spits

De 26-jarige was slechts vijfde keuze en werd verhuurd aan Hearts. Maar mogelijk haalt Union toch een vervanger. Het Laatste Nieuws weet dat ze hun oog laten vallen hebben op een spits van het Deense Randers, waar ze vorig seizoen al Fuseini ontdekten.

Nu zou Tammer Bany zijn ex-ploegmaat kunnen vervoegen in het Dudenpark. De 21-jarige zit dit seizoen aan twee goals en vier assists in de Deense eerste klasse. Dat zijn geen overweldigende cijfers, maar toch geldt Bany als één van de revelaties van het seizoen bij Randers.

Bod van 1,35 miljoen euro uitgebracht

Dat betaalde een jaar geleden amper 135.000 euro om Bany binnen te halen en kan zijn winst nu vertienvoudigen. Union zou immers al een bod neergelegd hebben en maar liefst 1,35 miljoen euro veil hebben.

Dat zal voor Randers wellicht een verleidelijke aanbieding zijn en dus zou het zomaar kunnen dat Bany straks bij Union aan de slag gaat. Zo krijgt Pocognoli er toch een extra troef bij. Aangezien Union nog altijd op drie fronten actief is, is dat misschien geen overbodige luxe.

Heeft Union nog een spits nodig?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

13
13
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

29
29
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

29
29
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

84
84
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

99
99
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

53
53
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

269
269
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

128
128
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

249
249
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

199
199
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

254
254
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

167
167
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

191
191
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

129
129
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

151
151
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

246
246
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

278
278
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

390
390
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

228
228
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

183
183

Meer sportnieuws