'Union wil er nog een spits bij en legt bod neer'

71 stemmen
'Union wil er nog een spits bij en legt bod neer'

Scoren bleek dit seizoen lange tijd een probleem voor Union SG, dat in de zomer na het vertrek van Puertas, Amoura en Nilsson zijn volledige voorhoede moest vernieuwen. In de laatste weken voor de winterstop kwamen de nieuwe aanvallers toch onder stoom.

Vooral Franjo Ivanovic en Promise David lieten al mooie dingen zien, terwijl Sébastien Pocognoli met Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez nog twee stevige alternatieven achter de hand heeft. Het zette Union er deze maand toe aan om Elton Kabangu te laten vertrekken.

LEES OOK: Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Union laat oog vallen op Deense spits

De 26-jarige was slechts vijfde keuze en werd verhuurd aan Hearts. Maar mogelijk haalt Union toch een vervanger. Het Laatste Nieuws weet dat ze hun oog laten vallen hebben op een spits van het Deense Randers, waar ze vorig seizoen al Fuseini ontdekten.

Nu zou Tammer Bany zijn ex-ploegmaat kunnen vervoegen in het Dudenpark. De 21-jarige zit dit seizoen aan twee goals en vier assists in de Deense eerste klasse. Dat zijn geen overweldigende cijfers, maar toch geldt Bany als één van de revelaties van het seizoen bij Randers.

Bod van 1,35 miljoen euro uitgebracht

Dat betaalde een jaar geleden amper 135.000 euro om Bany binnen te halen en kan zijn winst nu vertienvoudigen. Union zou immers al een bod neergelegd hebben en maar liefst 1,35 miljoen euro veil hebben.

Dat zal voor Randers wellicht een verleidelijke aanbieding zijn en dus zou het zomaar kunnen dat Bany straks bij Union aan de slag gaat. Zo krijgt Pocognoli er toch een extra troef bij. Aangezien Union nog altijd op drie fronten actief is, is dat misschien geen overbodige luxe.

Heeft Union nog een spits nodig?

Meest recent

Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

0
0
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

13
13
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

36
36
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

86
86
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

71
71
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

33
33
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

351
351
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

58
58
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

33
33
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

214
214
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

91
91
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

160
160
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

380
380
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

331
331
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

84
84
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

59
59
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

182
182
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

170
170
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

61
61
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

444
444
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

80
80
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

327
327
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

383
383

Meer sportnieuws