'Union wil er nog een spits bij en legt bod neer'

door
'Union wil er nog een spits bij en legt bod neer'

Scoren bleek dit seizoen lange tijd een probleem voor Union SG, dat in de zomer na het vertrek van Puertas, Amoura en Nilsson zijn volledige voorhoede moest vernieuwen. In de laatste weken voor de winterstop kwamen de nieuwe aanvallers toch onder stoom.

Vooral Franjo Ivanovic en Promise David lieten al mooie dingen zien, terwijl Sébastien Pocognoli met Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez nog twee stevige alternatieven achter de hand heeft. Het zette Union er deze maand toe aan om Elton Kabangu te laten vertrekken.

LEES OOK: Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union laat oog vallen op Deense spits

De 26-jarige was slechts vijfde keuze en werd verhuurd aan Hearts. Maar mogelijk haalt Union toch een vervanger. Het Laatste Nieuws weet dat ze hun oog laten vallen hebben op een spits van het Deense Randers, waar ze vorig seizoen al Fuseini ontdekten.

Nu zou Tammer Bany zijn ex-ploegmaat kunnen vervoegen in het Dudenpark. De 21-jarige zit dit seizoen aan twee goals en vier assists in de Deense eerste klasse. Dat zijn geen overweldigende cijfers, maar toch geldt Bany als één van de revelaties van het seizoen bij Randers.

Bod van 1,35 miljoen euro uitgebracht

Dat betaalde een jaar geleden amper 135.000 euro om Bany binnen te halen en kan zijn winst nu vertienvoudigen. Union zou immers al een bod neergelegd hebben en maar liefst 1,35 miljoen euro veil hebben.

Dat zal voor Randers wellicht een verleidelijke aanbieding zijn en dus zou het zomaar kunnen dat Bany straks bij Union aan de slag gaat. Zo krijgt Pocognoli er toch een extra troef bij. Aangezien Union nog altijd op drie fronten actief is, is dat misschien geen overbodige luxe.

Heeft Union nog een spits nodig?

Meest recent

Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

19
19
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

34
34
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

87
87
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

49
49
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

185
185
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

123
123
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

336
336
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

977
977
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

55
55
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

135
135
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

137
137
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

247
247
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

55
55
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

531
531
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

113
113
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

375
375
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

592
592
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

311
311
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

365
365
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

371
371
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

80
80
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

460
460
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

83
83
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

79
79

Meer sportnieuws