Kuyt trekt aan alarmbel over veld én versterkingen

door
Kuyt trekt aan alarmbel over veld én versterkingen

We krijgen uiteindelijk geen Antwerpse derby in de halve finale van de Croky Cup. Beerschot is er immers niet in geslaagd om zich bij de laatste vier te scharen, nadat het donderdagavond zijn meerdere moest erkennen in Anderlecht.

De rode lantaarn van de Jupiler Pro League wist het Paars-Wit wel nog lastig te maken, maar een vroeg doelpunt van Simic kostte hen uiteindelijk toch een 0-1-nederlaag. Na de wedstrijd was er echter maar één gespreksonderwerp.

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Geen oplossing in zicht voor dramatisch veld

De grasmat op het Kiel lag er immers ronduit dramatisch bij, met grote zandbakken voor de doelen. Dat maakte het voetballen voor beide teams duidelijk lastig. Dirk Kuyt toonde zich na de match weinig optimistisch voor de nabije toekomst.

"Het is erg dat je je moet aanpassen aan het veld. Frustrerend", zuchtte de Nederlander bij Gazet van Antwerpen. "Ik verwacht niet dat het tegen zondag voor de derby tegen Antwerp is opgelost. Hopelijk nadien wel. Een nieuwe grasmat kost geld, hé."

Kuyt schreeuwt om versterking

Het is genoegzaam bekend dat geld eerder schaars is bij Beerschot. De Mannekes roerden zich daardoor nog niet al te veel op de transfermarkt, waar ze enkel Hakim Sahabo wisten te huren bij Standard. In de strijd om het behoud is versterking nochtans broodnodig.

Dat beaamde ook Kuyt nog eens. "Ik wil zelf in elke linie versterking en hoop dat met mijn verzuchtingen rekeningen wordt gehouden", bevestigde hij. "De groep en ik geloven in het team. We missen in bepaalde wedstrijden geluk. Maar mensen vergeten van waar we komen. Tegen Anderlecht hebben we er een echte wedstrijd van gemaakt. We zetten stappen vooruit. Nu is het zaak om vooral in de competitie punten te pakken."

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"
40

Zal Beerschot zich deze maand nog versterken?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

40
40
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

21
21
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

60
60
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

156
156
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

193
193
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

214
214
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

105
105
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

135
135
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

410
410
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws