Kuyt trekt aan alarmbel over veld én versterkingen

door
Kuyt trekt aan alarmbel over veld én versterkingen

We krijgen uiteindelijk geen Antwerpse derby in de halve finale van de Croky Cup. Beerschot is er immers niet in geslaagd om zich bij de laatste vier te scharen, nadat het donderdagavond zijn meerdere moest erkennen in Anderlecht.

De rode lantaarn van de Jupiler Pro League wist het Paars-Wit wel nog lastig te maken, maar een vroeg doelpunt van Simic kostte hen uiteindelijk toch een 0-1-nederlaag. Na de wedstrijd was er echter maar één gespreksonderwerp.

LEES OOK: Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Geen oplossing in zicht voor dramatisch veld

De grasmat op het Kiel lag er immers ronduit dramatisch bij, met grote zandbakken voor de doelen. Dat maakte het voetballen voor beide teams duidelijk lastig. Dirk Kuyt toonde zich na de match weinig optimistisch voor de nabije toekomst.

"Het is erg dat je je moet aanpassen aan het veld. Frustrerend", zuchtte de Nederlander bij Gazet van Antwerpen. "Ik verwacht niet dat het tegen zondag voor de derby tegen Antwerp is opgelost. Hopelijk nadien wel. Een nieuwe grasmat kost geld, hé."

Kuyt schreeuwt om versterking

Het is genoegzaam bekend dat geld eerder schaars is bij Beerschot. De Mannekes roerden zich daardoor nog niet al te veel op de transfermarkt, waar ze enkel Hakim Sahabo wisten te huren bij Standard. In de strijd om het behoud is versterking nochtans broodnodig.

Dat beaamde ook Kuyt nog eens. "Ik wil zelf in elke linie versterking en hoop dat met mijn verzuchtingen rekeningen wordt gehouden", bevestigde hij. "De groep en ik geloven in het team. We missen in bepaalde wedstrijden geluk. Maar mensen vergeten van waar we komen. Tegen Anderlecht hebben we er een echte wedstrijd van gemaakt. We zetten stappen vooruit. Nu is het zaak om vooral in de competitie punten te pakken."

Zal Beerschot zich deze maand nog versterken?

Meest recent

'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

20
20
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

35
35
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

96
96
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

36
36
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

71
71
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

87
87
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

167
167
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

66
66
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

39
39
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

49
49
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

59
59
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

483
483
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

134
134
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

117
117
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

384
384
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

61
61
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

521
521
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

593
593
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

120
120
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

325
325
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

296
296
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

320
320
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

210
210

Meer sportnieuws