'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

367
'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

Donderdagavond wordt op het Kiel het laatste ticket voor de halve finale van de Croky Cup uitgedeeld. Beerschot en Anderlecht maken er onderling uit wie het volgende week mag opnemen tegen Antwerp. Hoewel de Brusselaars de uitgesproken favoriet zijn in aanloop naar dat duel zit David Hubert er wel stevig met de handen in het haar.

Ondanks de hevige sneeuwval, en de sowieso al slechte staat van het terrein, doet Beerschot er momenteel alles aan om de wedstrijd gewoon te laten doorgaan zoals voorzien. Een opzet waar de Antwerpenaren volgens La Dernière Heure wellicht ook in zullen slagen. Pech dus voor Hubert, die misschien wel graag nog wat meer tijd had gekocht.

LEES OOK: Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

N'Diaye out, Augustinsson in

Tenslotte moet hij het zonder een karrenvracht aan afwezigen stellen. Vooral in de defensie wordt het straks puzzelen geblazen. Zo is Mathias Zanka Jorgensen op weg naar de exit, terwijl Jan Vertonghen in de ziekenboeg het gezelschap kreeg van Moussa N'Diaye. Zijn plek links achterin wordt vermoedelijk ingenomen door Ludwig Augustinsson.

Een groter vraagteken is wie centraal achterin een tandem vormt met Jan-Carlo Simic. De voorbije dagen werden er al diverse noodoplossingen naar voren geschoven. Zo mag Amando Lapage wie weet wel op een eerste basisplaats rekenen. Net zoals Nunzio Engwanda maakt het product van eigen kweek alvast opnieuw deel uit van de selectie.

Dendoncker weer depanneur

Toch lijkt Hubert niet van plan om de kaart van de jeugd te trekken. Zowat alle kranten verwachten namelijk dat hij Leander Dendoncker nog eens een rijtje achteruit zal schuiven. Nochtans bleek dat tegen Genk en Club Brugge eerder dit seizoen geen succes. Nood breekt echter wet, zo klinkt het unaniem bij La Dernière Heure en Het Nieuwsblad.

Daar verwacht men ook dat Killian Sardella, eveneens een optie, rechts achterin terug de voorkeur zal krijgen op Thomas Foket. Al mag hij volgens Het Laatste Nieuws dan weer wél nog op een basisplek rekenen. Tot slot moet Hubert, die zelf niet in zijn kaarten liet kijken, links voorin de knoop doorhakken tussen Samuel Edozie en Francis Amuzu.

De vermoedelijke 11: Coosemans ; Sardella/Foket, Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Rits, Leoni, Verschaeren ; Dreyer, Dolberg, Amuzu/Edozie

Goede keuze van Hubert?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

18
18
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

21
21
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

28
28
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

21
21
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

62
62
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

113
113
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

114
114
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

248
248
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

249
249
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

114
114
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

206
206
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

172
172
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

245
245
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

307
307
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

206
206
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

91
91
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

249
249
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

958
958

Meer sportnieuws