'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

367 stemmen
'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

Donderdagavond wordt op het Kiel het laatste ticket voor de halve finale van de Croky Cup uitgedeeld. Beerschot en Anderlecht maken er onderling uit wie het volgende week mag opnemen tegen Antwerp. Hoewel de Brusselaars de uitgesproken favoriet zijn in aanloop naar dat duel zit David Hubert er wel stevig met de handen in het haar.

Ondanks de hevige sneeuwval, en de sowieso al slechte staat van het terrein, doet Beerschot er momenteel alles aan om de wedstrijd gewoon te laten doorgaan zoals voorzien. Een opzet waar de Antwerpenaren volgens La Dernière Heure wellicht ook in zullen slagen. Pech dus voor Hubert, die misschien wel graag nog wat meer tijd had gekocht.

LEES OOK: Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

N'Diaye out, Augustinsson in

Tenslotte moet hij het zonder een karrenvracht aan afwezigen stellen. Vooral in de defensie wordt het straks puzzelen geblazen. Zo is Mathias Zanka Jorgensen op weg naar de exit, terwijl Jan Vertonghen in de ziekenboeg het gezelschap kreeg van Moussa N'Diaye. Zijn plek links achterin wordt vermoedelijk ingenomen door Ludwig Augustinsson.

Een groter vraagteken is wie centraal achterin een tandem vormt met Jan-Carlo Simic. De voorbije dagen werden er al diverse noodoplossingen naar voren geschoven. Zo mag Amando Lapage wie weet wel op een eerste basisplaats rekenen. Net zoals Nunzio Engwanda maakt het product van eigen kweek alvast opnieuw deel uit van de selectie.

Dendoncker weer depanneur

Toch lijkt Hubert niet van plan om de kaart van de jeugd te trekken. Zowat alle kranten verwachten namelijk dat hij Leander Dendoncker nog eens een rijtje achteruit zal schuiven. Nochtans bleek dat tegen Genk en Club Brugge eerder dit seizoen geen succes. Nood breekt echter wet, zo klinkt het unaniem bij La Dernière Heure en Het Nieuwsblad.

Daar verwacht men ook dat Killian Sardella, eveneens een optie, rechts achterin terug de voorkeur zal krijgen op Thomas Foket. Al mag hij volgens Het Laatste Nieuws dan weer wél nog op een basisplek rekenen. Tot slot moet Hubert, die zelf niet in zijn kaarten liet kijken, links voorin de knoop doorhakken tussen Samuel Edozie en Francis Amuzu.

De vermoedelijke 11: Coosemans ; Sardella/Foket, Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Rits, Leoni, Verschaeren ; Dreyer, Dolberg, Amuzu/Edozie

🚀

Goede keuze van Hubert?

Meest recent

TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

37
37
Antwerp-fan Waes midden in drama: "België moet meer doen"

Voor Tom Waes zijn het behoorlijk turbulente jaren geweest. Eind 2024 kwam zijn leven tijdelijk tot ...

2
2
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

77
77
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

80
80
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

33
33
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

251
251
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

16
16
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

92
92
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

60
60
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

769
769
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

609
609
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

207
207
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

32
32
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

355
355
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

339
339
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

430
430
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

346
346
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

399
399
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

50
50
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

182
182
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

558
558
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

248
248
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

118
118
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

351
351
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

113
113

Meer sportnieuws