'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

door
'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

Donderdagavond wordt op het Kiel het laatste ticket voor de halve finale van de Croky Cup uitgedeeld. Beerschot en Anderlecht maken er onderling uit wie het volgende week mag opnemen tegen Antwerp. Hoewel de Brusselaars de uitgesproken favoriet zijn in aanloop naar dat duel zit David Hubert er wel stevig met de handen in het haar.

Ondanks de hevige sneeuwval, en de sowieso al slechte staat van het terrein, doet Beerschot er momenteel alles aan om de wedstrijd gewoon te laten doorgaan zoals voorzien. Een opzet waar de Antwerpenaren volgens La Dernière Heure wellicht ook in zullen slagen. Pech dus voor Hubert, die misschien wel graag nog wat meer tijd had gekocht.

LEES OOK: Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

N'Diaye out, Augustinsson in

Tenslotte moet hij het zonder een karrenvracht aan afwezigen stellen. Vooral in de defensie wordt het straks puzzelen geblazen. Zo is Mathias Zanka Jorgensen op weg naar de exit, terwijl Jan Vertonghen in de ziekenboeg het gezelschap kreeg van Moussa N'Diaye. Zijn plek links achterin wordt vermoedelijk ingenomen door Ludwig Augustinsson.

Een groter vraagteken is wie centraal achterin een tandem vormt met Jan-Carlo Simic. De voorbije dagen werden er al diverse noodoplossingen naar voren geschoven. Zo mag Amando Lapage wie weet wel op een eerste basisplaats rekenen. Net zoals Nunzio Engwanda maakt het product van eigen kweek alvast opnieuw deel uit van de selectie.

Dendoncker weer depanneur

Toch lijkt Hubert niet van plan om de kaart van de jeugd te trekken. Zowat alle kranten verwachten namelijk dat hij Leander Dendoncker nog eens een rijtje achteruit zal schuiven. Nochtans bleek dat tegen Genk en Club Brugge eerder dit seizoen geen succes. Nood breekt echter wet, zo klinkt het unaniem bij La Dernière Heure en Het Nieuwsblad.

Daar verwacht men ook dat Killian Sardella, eveneens een optie, rechts achterin terug de voorkeur zal krijgen op Thomas Foket. Al mag hij volgens Het Laatste Nieuws dan weer wél nog op een basisplek rekenen. Tot slot moet Hubert, die zelf niet in zijn kaarten liet kijken, links voorin de knoop doorhakken tussen Samuel Edozie en Francis Amuzu.

De vermoedelijke 11: Coosemans ; Sardella/Foket, Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Rits, Leoni, Verschaeren ; Dreyer, Dolberg, Amuzu/Edozie

Goede keuze van Hubert?

Meest recent

Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

94
94
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

44
44
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

85
85
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

588
588
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

121
121
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

37
37
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

34
34
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

267
267
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

238
238
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

132
132
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

362
362
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

326
326
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

201
201
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

65
65
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

352
352
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

120
120
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

68
68
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

238
238
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

382
382
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

413
413
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

334
334
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

397
397
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

157
157
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

407
407

Meer sportnieuws