'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

367 stemmen
'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

Donderdagavond wordt op het Kiel het laatste ticket voor de halve finale van de Croky Cup uitgedeeld. Beerschot en Anderlecht maken er onderling uit wie het volgende week mag opnemen tegen Antwerp. Hoewel de Brusselaars de uitgesproken favoriet zijn in aanloop naar dat duel zit David Hubert er wel stevig met de handen in het haar.

Ondanks de hevige sneeuwval, en de sowieso al slechte staat van het terrein, doet Beerschot er momenteel alles aan om de wedstrijd gewoon te laten doorgaan zoals voorzien. Een opzet waar de Antwerpenaren volgens La Dernière Heure wellicht ook in zullen slagen. Pech dus voor Hubert, die misschien wel graag nog wat meer tijd had gekocht.

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

N'Diaye out, Augustinsson in

Tenslotte moet hij het zonder een karrenvracht aan afwezigen stellen. Vooral in de defensie wordt het straks puzzelen geblazen. Zo is Mathias Zanka Jorgensen op weg naar de exit, terwijl Jan Vertonghen in de ziekenboeg het gezelschap kreeg van Moussa N'Diaye. Zijn plek links achterin wordt vermoedelijk ingenomen door Ludwig Augustinsson.

Een groter vraagteken is wie centraal achterin een tandem vormt met Jan-Carlo Simic. De voorbije dagen werden er al diverse noodoplossingen naar voren geschoven. Zo mag Amando Lapage wie weet wel op een eerste basisplaats rekenen. Net zoals Nunzio Engwanda maakt het product van eigen kweek alvast opnieuw deel uit van de selectie.

Dendoncker weer depanneur

Toch lijkt Hubert niet van plan om de kaart van de jeugd te trekken. Zowat alle kranten verwachten namelijk dat hij Leander Dendoncker nog eens een rijtje achteruit zal schuiven. Nochtans bleek dat tegen Genk en Club Brugge eerder dit seizoen geen succes. Nood breekt echter wet, zo klinkt het unaniem bij La Dernière Heure en Het Nieuwsblad.

Daar verwacht men ook dat Killian Sardella, eveneens een optie, rechts achterin terug de voorkeur zal krijgen op Thomas Foket. Al mag hij volgens Het Laatste Nieuws dan weer wél nog op een basisplek rekenen. Tot slot moet Hubert, die zelf niet in zijn kaarten liet kijken, links voorin de knoop doorhakken tussen Samuel Edozie en Francis Amuzu.

De vermoedelijke 11: Coosemans ; Sardella/Foket, Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Rits, Leoni, Verschaeren ; Dreyer, Dolberg, Amuzu/Edozie

🚀

Goede keuze van Hubert?

Meest recent

'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

2
2
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

13
13
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

85
85
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

242
242
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

244
244
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

317
317
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

127
127
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

94
94
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

157
157
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

736
736
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

437
437
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

263
263
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

762
762
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

588
588
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

458
458
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

391
391
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

163
163

Meer sportnieuws