'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

367 stemmen
'Hubert hakt knopen door: noodoplossingen lekken uit'

Donderdagavond wordt op het Kiel het laatste ticket voor de halve finale van de Croky Cup uitgedeeld. Beerschot en Anderlecht maken er onderling uit wie het volgende week mag opnemen tegen Antwerp. Hoewel de Brusselaars de uitgesproken favoriet zijn in aanloop naar dat duel zit David Hubert er wel stevig met de handen in het haar.

Ondanks de hevige sneeuwval, en de sowieso al slechte staat van het terrein, doet Beerschot er momenteel alles aan om de wedstrijd gewoon te laten doorgaan zoals voorzien. Een opzet waar de Antwerpenaren volgens La Dernière Heure wellicht ook in zullen slagen. Pech dus voor Hubert, die misschien wel graag nog wat meer tijd had gekocht.

LEES OOK: 'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

N'Diaye out, Augustinsson in

Tenslotte moet hij het zonder een karrenvracht aan afwezigen stellen. Vooral in de defensie wordt het straks puzzelen geblazen. Zo is Mathias Zanka Jorgensen op weg naar de exit, terwijl Jan Vertonghen in de ziekenboeg het gezelschap kreeg van Moussa N'Diaye. Zijn plek links achterin wordt vermoedelijk ingenomen door Ludwig Augustinsson.

Een groter vraagteken is wie centraal achterin een tandem vormt met Jan-Carlo Simic. De voorbije dagen werden er al diverse noodoplossingen naar voren geschoven. Zo mag Amando Lapage wie weet wel op een eerste basisplaats rekenen. Net zoals Nunzio Engwanda maakt het product van eigen kweek alvast opnieuw deel uit van de selectie.

Dendoncker weer depanneur

Toch lijkt Hubert niet van plan om de kaart van de jeugd te trekken. Zowat alle kranten verwachten namelijk dat hij Leander Dendoncker nog eens een rijtje achteruit zal schuiven. Nochtans bleek dat tegen Genk en Club Brugge eerder dit seizoen geen succes. Nood breekt echter wet, zo klinkt het unaniem bij La Dernière Heure en Het Nieuwsblad.

Daar verwacht men ook dat Killian Sardella, eveneens een optie, rechts achterin terug de voorkeur zal krijgen op Thomas Foket. Al mag hij volgens Het Laatste Nieuws dan weer wél nog op een basisplek rekenen. Tot slot moet Hubert, die zelf niet in zijn kaarten liet kijken, links voorin de knoop doorhakken tussen Samuel Edozie en Francis Amuzu.

De vermoedelijke 11: Coosemans ; Sardella/Foket, Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Rits, Leoni, Verschaeren ; Dreyer, Dolberg, Amuzu/Edozie

🚀

Goede keuze van Hubert?

Meest recent

Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

22
22
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

29
29
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

62
62
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

95
95
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

113
113
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

56
56
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

54
54
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

95
95
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

271
271
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

60
60
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

30
30
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

51
51
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

40
40
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

185
185
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

118
118
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

656
656
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

142
142
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

493
493
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

678
678
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

502
502
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

76
76

Meer sportnieuws