Blessuregolf bij Club Brugge: opvallende oorzaak bekend

1983 stemmen
Blessuregolf bij Club Brugge: opvallende oorzaak bekend

Club Brugge kwalificeerde zich dinsdag ten koste van OH Leuven voor de halve finale van de Croky Cup. Op zich geen verrassing, al kampte Nicky Hayen vooraf wel met enkele kopzorgen. Vooral achterin ontbraken er tenslotte heel wat potentiële titularissen bij de landskampioen.

Zo viel er van Joel Ordonez en Joaquin Seys geen spoor te bekennen, terwijl ook Zaid Romero, Hugo Siquet en Romeo Vermant verstek gaven. Naar verluidt werd hen het zware wedstrijdschema indachtig vooral nog wat extra rust gegund, al zou er toch ook sprake zijn geweest van een paar lichte blessures.

Blessuregolf in Brugge?

Seys had voor nieuwjaar reeds last van de hamstring en zou daarom uit voorzorg aan de kant zijn gebleven, maar ook met het overige viertal wenste Blauw-Zwart volgens Het Laatste Nieuws geen enkel risico te nemen. Aanstaande zondag wacht namelijk al de kraker op het veld van aartsrivaal Anderlecht.

Afwachten dus op wie Hayen zal kunnen rekenen in het Lotto Park. In het geval van Romero en Ordonez speelde hun verre reis naar Zuid-Amerika tijdens de korte winterbreak wellicht een rol. De kans lijkt dan ook aannemelijk dat de twee verdedigers komend weekend gewoon terug van de partij zullen zijn.

Tandarts eist slachtoffers

Wat de overige afwezigen betreft kwam Franck Boeckx dinsdag tijdens de live-uitzending op VTM dan weer met een erg opvallende verklaring op de proppen. Volgens hem lieten een aantal spelers tijdens de winterstop immers hun wijsheidstanden trekken. Daarom zouden zij nog niet inzetbaar zijn geweest.

Om die reden stond er ook lang een vraagteken achter Jorne Spileers, die pas op de laatste training aansloot bij de groep maar fit genoeg bleek om aan de aftrap te verschijnen. Met uitzondering van Seys lijkt Hayen, die zelf geen uitleg gaf en vertrouwen heeft in zijn brede kern, dus iedereen te recupereren.

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

0
0
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

22
22
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

156
156
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

394
394
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

55
55
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

167
167
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

107
107
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

115
115
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

220
220
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

35
35
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

37
37
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

139
139
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

456
456
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

221
221
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

208
208
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

134
134
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

434
434
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

334
334
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

142
142
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

136
136
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

24
24
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

127
127
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

566
566
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

347
347

Meer sportnieuws