Blessuregolf bij Club Brugge: opvallende oorzaak bekend

1983 stemmen
Blessuregolf bij Club Brugge: opvallende oorzaak bekend

Club Brugge kwalificeerde zich dinsdag ten koste van OH Leuven voor de halve finale van de Croky Cup. Op zich geen verrassing, al kampte Nicky Hayen vooraf wel met enkele kopzorgen. Vooral achterin ontbraken er tenslotte heel wat potentiële titularissen bij de landskampioen.

Zo viel er van Joel Ordonez en Joaquin Seys geen spoor te bekennen, terwijl ook Zaid Romero, Hugo Siquet en Romeo Vermant verstek gaven. Naar verluidt werd hen het zware wedstrijdschema indachtig vooral nog wat extra rust gegund, al zou er toch ook sprake zijn geweest van een paar lichte blessures.

Blessuregolf in Brugge?

Seys had voor nieuwjaar reeds last van de hamstring en zou daarom uit voorzorg aan de kant zijn gebleven, maar ook met het overige viertal wenste Blauw-Zwart volgens Het Laatste Nieuws geen enkel risico te nemen. Aanstaande zondag wacht namelijk al de kraker op het veld van aartsrivaal Anderlecht.

Afwachten dus op wie Hayen zal kunnen rekenen in het Lotto Park. In het geval van Romero en Ordonez speelde hun verre reis naar Zuid-Amerika tijdens de korte winterbreak wellicht een rol. De kans lijkt dan ook aannemelijk dat de twee verdedigers komend weekend gewoon terug van de partij zullen zijn.

Tandarts eist slachtoffers

Wat de overige afwezigen betreft kwam Franck Boeckx dinsdag tijdens de live-uitzending op VTM dan weer met een erg opvallende verklaring op de proppen. Volgens hem lieten een aantal spelers tijdens de winterstop immers hun wijsheidstanden trekken. Daarom zouden zij nog niet inzetbaar zijn geweest.

Om die reden stond er ook lang een vraagteken achter Jorne Spileers, die pas op de laatste training aansloot bij de groep maar fit genoeg bleek om aan de aftrap te verschijnen. Met uitzondering van Seys lijkt Hayen, die zelf geen uitleg gaf en vertrouwen heeft in zijn brede kern, dus iedereen te recupereren.

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

Bondscoachdebat ontploft: “Hij is zéker een optie”

Na de uitschakeling van de Rode Duivels in de kwartfinales van het WK gaat het maar over ...

29
29
‘Einde Courtois bij België in zicht: verrassing op komst'

Thibaut Courtois zat in zak en as na de nederlaag tegen Spanje. De doelman van Real Madrid moest ...

120
120
Noorwegen in zak en as: dubbel bestolen tegen Engeland?

De kwartfinales van het WK blijven nog nazinderen. Ook tijdens Noorwegen – Engeland was er ...

60
60
Rudi Garcia krijgt evaluatie: grote naam als opvolger?

De Rode Duivels verloren in de kwartfinale van het WK van Spanje. Het was een bewogen tornooi met ...

135
135
Ongezien: Bellingham maakt bondscoach Tuchel af na zege

Engeland zit in de halve finale na de zege in de kwartfinale tegen Noorwegen. Het was niet ...

184
184
‘Opvallende opties na Garcia? Twee ex-Rode Duivels genoemd’

Het WK zit erop voor de Rode Duivels. België strandde in de kwartfinale tegen een sterk Spanje. ...

355
355
Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

73
73
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

96
96
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

270
270
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

226
226
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

160
160
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

870
870
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

64
64
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

323
323
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

254
254
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

153
153
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

76
76
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

461
461
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

860
860
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

413
413
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

267
267
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

192
192
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

882
882
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

806
806
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

123
123

Meer sportnieuws