Blessuregolf bij Club Brugge: opvallende oorzaak bekend

1983
Blessuregolf bij Club Brugge: opvallende oorzaak bekend

Club Brugge kwalificeerde zich dinsdag ten koste van OH Leuven voor de halve finale van de Croky Cup. Op zich geen verrassing, al kampte Nicky Hayen vooraf wel met enkele kopzorgen. Vooral achterin ontbraken er tenslotte heel wat potentiële titularissen bij de landskampioen.

Zo viel er van Joel Ordonez en Joaquin Seys geen spoor te bekennen, terwijl ook Zaid Romero, Hugo Siquet en Romeo Vermant verstek gaven. Naar verluidt werd hen het zware wedstrijdschema indachtig vooral nog wat extra rust gegund, al zou er toch ook sprake zijn geweest van een paar lichte blessures.

Blessuregolf in Brugge?

Seys had voor nieuwjaar reeds last van de hamstring en zou daarom uit voorzorg aan de kant zijn gebleven, maar ook met het overige viertal wenste Blauw-Zwart volgens Het Laatste Nieuws geen enkel risico te nemen. Aanstaande zondag wacht namelijk al de kraker op het veld van aartsrivaal Anderlecht.

Afwachten dus op wie Hayen zal kunnen rekenen in het Lotto Park. In het geval van Romero en Ordonez speelde hun verre reis naar Zuid-Amerika tijdens de korte winterbreak wellicht een rol. De kans lijkt dan ook aannemelijk dat de twee verdedigers komend weekend gewoon terug van de partij zullen zijn.

Tandarts eist slachtoffers

Wat de overige afwezigen betreft kwam Franck Boeckx dinsdag tijdens de live-uitzending op VTM dan weer met een erg opvallende verklaring op de proppen. Volgens hem lieten een aantal spelers tijdens de winterstop immers hun wijsheidstanden trekken. Daarom zouden zij nog niet inzetbaar zijn geweest.

Om die reden stond er ook lang een vraagteken achter Jorne Spileers, die pas op de laatste training aansloot bij de groep maar fit genoeg bleek om aan de aftrap te verschijnen. Met uitzondering van Seys lijkt Hayen, die zelf geen uitleg gaf en vertrouwen heeft in zijn brede kern, dus iedereen te recupereren.

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

34
34
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

72
72
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

134
134
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

78
78
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

96
96
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

161
161
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

129
129
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

211
211
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

273
273
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

167
167
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

217
217
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

100
100
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

78
78
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

232
232
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

127
127
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

228
228
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

876
876
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

170
170
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

249
249
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

144
144
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

149
149

Meer sportnieuws