Neymar dropt grote hint en flirt met stunttransfer

55 stemmen
Neymar dropt grote hint en flirt met stunttransfer

Waar ligt de toekomst van Neymar. De Braziliaanse superster ging een uitdaging aan bij Al-Hilal, maar in Saudi-Arabië werd zijn lucratief avontuur een complete mislukking. Een spectaculaire transfer naar Inter Miami zit eraan te komen.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat Neymar nadrukkelijk wordt gelinkt met een hereniging met Lionel Messi en Luis Suarez bij Inter Miami. Het befaamde ‘MSN’-trio maakte jarenlang furore bij FC Barcelona en wordt gezien als één van de gevaarlijkste aanvalslinies ooit.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Grote hint gedropt

Bij FC Barcelona won Neymar aan de zijde van Messi en Suarez zowat alles wat er te winnen valt in het Europese clubvoetbal. Nu spelen zijn maatjes in de Verenigde Staten bij MLS-club Inter Miami. Eigenaar Jorge Mas sprak al ambitieuze taal over een mogelijke toptransfer. “We zijn ambitieus. Als er een kans is om een speler van het kaliber Neymar te halen, zullen we niet aarzelen.”

Zelf dropte Neymar tegenover CNN een grote hint over zijn toekomst en ziet hij een hereniging met Messi en Suarez zeker zitten. “Het zou natuurlijk geweldig zijn om weer met Lionel en Luis op één veld te staan. Ze zijn mijn vrienden. We spreken elkaar nog steeds. Het zou boeiend zijn om het trio nieuw leven in te blazen. Ik ben gelukkig bij Al-Hilal en in Saoedi-Arabië tout court. Maar wie weet... De voetbalwereld zit vol verrassingen.”

Bijna al naar MLS 

Neymar onthulde ook dat hij in het verleden al aan een uitdaging in de Verenigde Staten dacht. “Maar toen het duidelijk werd dat ik PSG ging verlaten, was de transfermarkt in Amerika gesloten. Dus die optie was er niet op dat moment. Tegelijkertijd was het project dat me vanuit Saoedi-Arabië werd aangeboden erg interessant. Ook voor mijn familie.”

🚀

Zou jij 'MSN' graag herenigd zien worden?

Meest recent

JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

36
36
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

93
93
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

189
189
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

91
91
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

425
425
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

149
149
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

389
389
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

135
135
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

659
659
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

206
206
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

623
623
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

511
511
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

178
178
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

343
343
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1098
1098
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

440
440
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

315
315
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

454
454
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

393
393
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

274
274
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

210
210
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

464
464
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

377
377
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

151
151
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

133
133

Meer sportnieuws