Neymar dropt grote hint en flirt met stunttransfer

55 stemmen
Neymar dropt grote hint en flirt met stunttransfer

Waar ligt de toekomst van Neymar. De Braziliaanse superster ging een uitdaging aan bij Al-Hilal, maar in Saudi-Arabië werd zijn lucratief avontuur een complete mislukking. Een spectaculaire transfer naar Inter Miami zit eraan te komen.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat Neymar nadrukkelijk wordt gelinkt met een hereniging met Lionel Messi en Luis Suarez bij Inter Miami. Het befaamde ‘MSN’-trio maakte jarenlang furore bij FC Barcelona en wordt gezien als één van de gevaarlijkste aanvalslinies ooit.

LEES OOK: Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Grote hint gedropt

Bij FC Barcelona won Neymar aan de zijde van Messi en Suarez zowat alles wat er te winnen valt in het Europese clubvoetbal. Nu spelen zijn maatjes in de Verenigde Staten bij MLS-club Inter Miami. Eigenaar Jorge Mas sprak al ambitieuze taal over een mogelijke toptransfer. “We zijn ambitieus. Als er een kans is om een speler van het kaliber Neymar te halen, zullen we niet aarzelen.”

Zelf dropte Neymar tegenover CNN een grote hint over zijn toekomst en ziet hij een hereniging met Messi en Suarez zeker zitten. “Het zou natuurlijk geweldig zijn om weer met Lionel en Luis op één veld te staan. Ze zijn mijn vrienden. We spreken elkaar nog steeds. Het zou boeiend zijn om het trio nieuw leven in te blazen. Ik ben gelukkig bij Al-Hilal en in Saoedi-Arabië tout court. Maar wie weet... De voetbalwereld zit vol verrassingen.”

Bijna al naar MLS 

Neymar onthulde ook dat hij in het verleden al aan een uitdaging in de Verenigde Staten dacht. “Maar toen het duidelijk werd dat ik PSG ging verlaten, was de transfermarkt in Amerika gesloten. Dus die optie was er niet op dat moment. Tegelijkertijd was het project dat me vanuit Saoedi-Arabië werd aangeboden erg interessant. Ook voor mijn familie.”

Zou jij 'MSN' graag herenigd zien worden?

Meest recent

'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

3
3
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

30
30
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

139
139
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

130
130
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

235
235
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

127
127
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

74
74
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

185
185
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

60
60
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

133
133
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

59
59
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

135
135
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

230
230
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

556
556
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

239
239
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

910
910
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

67
67
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

529
529
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1193
1193
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

113
113
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

277
277
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

208
208
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

375
375
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

98
98

Meer sportnieuws