Neymar dropt grote hint en flirt met stunttransfer

55 stemmen
Neymar dropt grote hint en flirt met stunttransfer

Waar ligt de toekomst van Neymar. De Braziliaanse superster ging een uitdaging aan bij Al-Hilal, maar in Saudi-Arabië werd zijn lucratief avontuur een complete mislukking. Een spectaculaire transfer naar Inter Miami zit eraan te komen.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat Neymar nadrukkelijk wordt gelinkt met een hereniging met Lionel Messi en Luis Suarez bij Inter Miami. Het befaamde ‘MSN’-trio maakte jarenlang furore bij FC Barcelona en wordt gezien als één van de gevaarlijkste aanvalslinies ooit.

LEES OOK: Messi schittert weer bij Inter Miami: “Een Picasso-goal”

Grote hint gedropt

Bij FC Barcelona won Neymar aan de zijde van Messi en Suarez zowat alles wat er te winnen valt in het Europese clubvoetbal. Nu spelen zijn maatjes in de Verenigde Staten bij MLS-club Inter Miami. Eigenaar Jorge Mas sprak al ambitieuze taal over een mogelijke toptransfer. “We zijn ambitieus. Als er een kans is om een speler van het kaliber Neymar te halen, zullen we niet aarzelen.”

Zelf dropte Neymar tegenover CNN een grote hint over zijn toekomst en ziet hij een hereniging met Messi en Suarez zeker zitten. “Het zou natuurlijk geweldig zijn om weer met Lionel en Luis op één veld te staan. Ze zijn mijn vrienden. We spreken elkaar nog steeds. Het zou boeiend zijn om het trio nieuw leven in te blazen. Ik ben gelukkig bij Al-Hilal en in Saoedi-Arabië tout court. Maar wie weet... De voetbalwereld zit vol verrassingen.”

Bijna al naar MLS 

Neymar onthulde ook dat hij in het verleden al aan een uitdaging in de Verenigde Staten dacht. “Maar toen het duidelijk werd dat ik PSG ging verlaten, was de transfermarkt in Amerika gesloten. Dus die optie was er niet op dat moment. Tegelijkertijd was het project dat me vanuit Saoedi-Arabië werd aangeboden erg interessant. Ook voor mijn familie.”

🚀

Zou jij 'MSN' graag herenigd zien worden?

Meest recent

Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

36
36
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

81
81
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

56
56
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

134
134
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

227
227
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

158
158
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

277
277
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

101
101
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

59
59
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

386
386
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

223
223
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1329
1329
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

62
62
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

121
121
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

53
53
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

446
446
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

397
397
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

313
313
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

362
362
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

65
65
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

241
241
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

115
115
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

497
497
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

173
173
Mannaert onthult: “Al voor WK met Mark van Bommel gesproken”

De Rode Duivels hebben kennisgemaakt met Mark van Bommel als bondscoach. De Nederlander gaf een ...

74
74

Meer sportnieuws