'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

door
'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

Na de dramatische reeks die het in november en december neerzette nam Manchester City zich voor om zich deze winter te versterken. Het is de Engelse kampioen ook menens, want het transferoffensief is volop aan de gang.

Dinsdag raakte al bekend dat de gesprekken volop aan de gang zijn voor de komst van Abdukodir Khusanov (RC Lens) en Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt). Maar City lijkt niet van plan om het bij de transfers van die verdediger en spits te houden.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Man City heeft akkoord met Vitor Reis

Er blijkt immers nog een verdediger op weg te zijn naar het Etihad. Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt dat City nu ook een persoonlijk akkoord op zak heeft met Vitor Reis. De 18-jarige Braziliaan geldt als een enorm talent.

Ondanks zijn piepjonge leeftijd kwam hij al 22 keer in actie voor het eerste elftal van Palmeiras, waarbij hij twee keer scoorde. Dat leverde hem de voorbije maanden ook interesse op van Real Madrid, maar City speelt nu sneller op de bal.

40 miljoen voor Braziliaans toptalent

Nu ze een akkoord met de speler hebben, willen ze immers ook met Palmeiras zo snel mogelijk een deal sluiten om te voorkomen dat een andere grootmacht de deal nog kaapt. De Engelse kampioen zou 40 miljoen euro willen betalen.

Met de komst van Khusanov (20) en Reis (18) zou City zijn defensie alvast stevig verjongen. Die extra opties zijn ook welkom, want de voorbije weken bleek de spoeling centraal achterin dun door de blessures van Stones en Dias. Daardoor bleven enkel Akanji en Aké over, maar die laatste gebruikt Pep Guardiola eigenlijk liever als linksachter.

🚀

Goede transfer van Man City?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

34
34
'Grote kuis in Genk: 12 (!) spelers richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

61
61
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

188
188
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

327
327
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

87
87
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

94
94
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

31
31
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

15
15
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

40
40
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

53
53
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

131
131
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

90
90
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

223
223
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

36
36
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

227
227
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

59
59
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

212
212
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

203
203
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

322
322
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

91
91
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

375
375
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

205
205
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

489
489

Meer sportnieuws