'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

112 stemmen
'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

Na de dramatische reeks die het in november en december neerzette nam Manchester City zich voor om zich deze winter te versterken. Het is de Engelse kampioen ook menens, want het transferoffensief is volop aan de gang.

Dinsdag raakte al bekend dat de gesprekken volop aan de gang zijn voor de komst van Abdukodir Khusanov (RC Lens) en Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt). Maar City lijkt niet van plan om het bij de transfers van die verdediger en spits te houden.

LEES OOK: Club Brugge bereidt stunt voor: 15M voor doelpuntenmaker

Man City heeft akkoord met Vitor Reis

Er blijkt immers nog een verdediger op weg te zijn naar het Etihad. Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt dat City nu ook een persoonlijk akkoord op zak heeft met Vitor Reis. De 18-jarige Braziliaan geldt als een enorm talent.

Ondanks zijn piepjonge leeftijd kwam hij al 22 keer in actie voor het eerste elftal van Palmeiras, waarbij hij twee keer scoorde. Dat leverde hem de voorbije maanden ook interesse op van Real Madrid, maar City speelt nu sneller op de bal.

40 miljoen voor Braziliaans toptalent

Nu ze een akkoord met de speler hebben, willen ze immers ook met Palmeiras zo snel mogelijk een deal sluiten om te voorkomen dat een andere grootmacht de deal nog kaapt. De Engelse kampioen zou 40 miljoen euro willen betalen.

Met de komst van Khusanov (20) en Reis (18) zou City zijn defensie alvast stevig verjongen. Die extra opties zijn ook welkom, want de voorbije weken bleek de spoeling centraal achterin dun door de blessures van Stones en Dias. Daardoor bleven enkel Akanji en Aké over, maar die laatste gebruikt Pep Guardiola eigenlijk liever als linksachter.

🚀

Goede transfer van Man City?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

18
18
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

275
275
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

366
366
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

85
85
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

186
186
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

327
327
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

186
186
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

336
336
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

127
127
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

66
66
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

462
462
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

251
251
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1416
1416
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

69
69
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

122
122
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

57
57
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

470
470
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

416
416
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

321
321
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

367
367
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

247
247
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

119
119
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

521
521
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

175
175

Meer sportnieuws