'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

door
'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

Na de dramatische reeks die het in november en december neerzette nam Manchester City zich voor om zich deze winter te versterken. Het is de Engelse kampioen ook menens, want het transferoffensief is volop aan de gang.

Dinsdag raakte al bekend dat de gesprekken volop aan de gang zijn voor de komst van Abdukodir Khusanov (RC Lens) en Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt). Maar City lijkt niet van plan om het bij de transfers van die verdediger en spits te houden.

LEES OOK: 'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Man City heeft akkoord met Vitor Reis

Er blijkt immers nog een verdediger op weg te zijn naar het Etihad. Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt dat City nu ook een persoonlijk akkoord op zak heeft met Vitor Reis. De 18-jarige Braziliaan geldt als een enorm talent.

Ondanks zijn piepjonge leeftijd kwam hij al 22 keer in actie voor het eerste elftal van Palmeiras, waarbij hij twee keer scoorde. Dat leverde hem de voorbije maanden ook interesse op van Real Madrid, maar City speelt nu sneller op de bal.

40 miljoen voor Braziliaans toptalent

Nu ze een akkoord met de speler hebben, willen ze immers ook met Palmeiras zo snel mogelijk een deal sluiten om te voorkomen dat een andere grootmacht de deal nog kaapt. De Engelse kampioen zou 40 miljoen euro willen betalen.

Met de komst van Khusanov (20) en Reis (18) zou City zijn defensie alvast stevig verjongen. Die extra opties zijn ook welkom, want de voorbije weken bleek de spoeling centraal achterin dun door de blessures van Stones en Dias. Daardoor bleven enkel Akanji en Aké over, maar die laatste gebruikt Pep Guardiola eigenlijk liever als linksachter.

Goede transfer van Man City?

Meest recent

Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met extra kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

29
29
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

194
194
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

89
89
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

233
233
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

52
52
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

153
153
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

362
362
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

131
131
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

221
221
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

112
112
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

158
158
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

86
86
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

872
872
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

94
94
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

233
233
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

338
338
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

333
333
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

251
251
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

247
247
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

277
277
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

480
480
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

590
590
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

91
91
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

306
306

Meer sportnieuws