'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

door
'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

Na de dramatische reeks die het in november en december neerzette nam Manchester City zich voor om zich deze winter te versterken. Het is de Engelse kampioen ook menens, want het transferoffensief is volop aan de gang.

Dinsdag raakte al bekend dat de gesprekken volop aan de gang zijn voor de komst van Abdukodir Khusanov (RC Lens) en Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt). Maar City lijkt niet van plan om het bij de transfers van die verdediger en spits te houden.

LEES OOK: 'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

Man City heeft akkoord met Vitor Reis

Er blijkt immers nog een verdediger op weg te zijn naar het Etihad. Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt dat City nu ook een persoonlijk akkoord op zak heeft met Vitor Reis. De 18-jarige Braziliaan geldt als een enorm talent.

Ondanks zijn piepjonge leeftijd kwam hij al 22 keer in actie voor het eerste elftal van Palmeiras, waarbij hij twee keer scoorde. Dat leverde hem de voorbije maanden ook interesse op van Real Madrid, maar City speelt nu sneller op de bal.

40 miljoen voor Braziliaans toptalent

Nu ze een akkoord met de speler hebben, willen ze immers ook met Palmeiras zo snel mogelijk een deal sluiten om te voorkomen dat een andere grootmacht de deal nog kaapt. De Engelse kampioen zou 40 miljoen euro willen betalen.

Met de komst van Khusanov (20) en Reis (18) zou City zijn defensie alvast stevig verjongen. Die extra opties zijn ook welkom, want de voorbije weken bleek de spoeling centraal achterin dun door de blessures van Stones en Dias. Daardoor bleven enkel Akanji en Aké over, maar die laatste gebruikt Pep Guardiola eigenlijk liever als linksachter.

Goede transfer van Man City?

Meest recent

Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

78
78
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

123
123
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

19
19
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

56
56
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

40
40
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

145
145
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

168
168
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

164
164
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

22
22
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

167
167
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

226
226
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

252
252
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

142
142
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

46
46
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

101
101
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

58
58
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

99
99
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

38
38
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

70
70
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

310
310
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

99
99
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

288
288
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

263
263

Meer sportnieuws