'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

112
'Man City blijft gaan: akkoord met nieuwe verdediger'

Na de dramatische reeks die het in november en december neerzette nam Manchester City zich voor om zich deze winter te versterken. Het is de Engelse kampioen ook menens, want het transferoffensief is volop aan de gang.

Dinsdag raakte al bekend dat de gesprekken volop aan de gang zijn voor de komst van Abdukodir Khusanov (RC Lens) en Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt). Maar City lijkt niet van plan om het bij de transfers van die verdediger en spits te houden.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Man City heeft akkoord met Vitor Reis

Er blijkt immers nog een verdediger op weg te zijn naar het Etihad. Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt dat City nu ook een persoonlijk akkoord op zak heeft met Vitor Reis. De 18-jarige Braziliaan geldt als een enorm talent.

Ondanks zijn piepjonge leeftijd kwam hij al 22 keer in actie voor het eerste elftal van Palmeiras, waarbij hij twee keer scoorde. Dat leverde hem de voorbije maanden ook interesse op van Real Madrid, maar City speelt nu sneller op de bal.

40 miljoen voor Braziliaans toptalent

Nu ze een akkoord met de speler hebben, willen ze immers ook met Palmeiras zo snel mogelijk een deal sluiten om te voorkomen dat een andere grootmacht de deal nog kaapt. De Engelse kampioen zou 40 miljoen euro willen betalen.

Met de komst van Khusanov (20) en Reis (18) zou City zijn defensie alvast stevig verjongen. Die extra opties zijn ook welkom, want de voorbije weken bleek de spoeling centraal achterin dun door de blessures van Stones en Dias. Daardoor bleven enkel Akanji en Aké over, maar die laatste gebruikt Pep Guardiola eigenlijk liever als linksachter.

Goede transfer van Man City?

Meest recent

'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

20
20
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

8
8
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

80
80
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

23
23
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

17
17
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

65
65
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

84
84
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

44
44
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

37
37
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

42
42
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

54
54
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

293
293
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

54
54
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

47
47
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

125
125
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

84
84
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

139
139
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

172
172
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

65
65
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

73
73
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

370
370
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

990
990
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

105
105
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

199
199

Meer sportnieuws