'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

door
'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

Voor Manchester City waren november en december dramatische maanden, met een ongeziene reeks van amper één zege in dertien officiële wedstrijden. De pijnpunten van de Engelse kampioen werden ongenadig blootgelegd en dat zorgt ervoor dat ze tijdens deze wintermercato in actie schieten.

Pep Guardiola kondigde in december aan dat er deze maand versterking zou komen. Ondanks zeges in de laatste twee wedstrijden tegen Leicester City en West Ham is er geen verandering gekomen in dat plan. Het transferoffensief van City lijkt nu ook helemaal van start te gaan.

LEES OOK: 'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Man City drukt door voor Marmoush

Ze zouden volop werk maken van twee winteraanwinsten. De meest in het oog springende transfer is die van Omar Marmoush. De 25-jarige Egyptenaar is aan een waanzinnig seizoen bezig bij Eintrach Frankfurt, waar hij aan achttien goals en twaalf assists in 24 wedstrijden zit.

Volgens verschillende bronnen zijn de onderhandelingen met Marmoush al vergevorderd. Een akkoord is er nog niet, maar de spits zou wel graag deze maand al de overstap willen maken. Dan zal Frankfurt echter wel moeten meewerken. De Duitsers zouden een transfersom van 50 à 60 miljoen euro eisen.

Khusanov moet defensie versterken

Daarnaast wil City ook zijn defensie nog versterken. Daarvoor maken ze werk van de komst van Abdukodir Khusanov, meldt The Athletic. De 20-jarige Oezbeek is als centrale verdediger dit seizoen een revelatie bij RC Lens.

Dat betaalde anderhalf jaar geleden amper 100.000 euro om Khusanov weg te plukken bij het Wit-Russische Energetik-BGU, maar kan nu enkele tientallen miljoenen vangen. Verschillende andere grootmachten hebben Khusanov immers op de radar staan, maar City lijkt het meest concreet te zijn.

Zou City na die 2 transfers nog versterking nodig hebben?

Meest recent

'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

2
2
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

68
68
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

53
53
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

98
98
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

29
29
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

19
19
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

85
85
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

93
93
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

130
130
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

96
96
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

148
148
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

130
130
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

435
435
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

150
150
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

72
72
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

88
88
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

41
41
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

146
146
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

232
232
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

545
545
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

168
168
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

167
167
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

39
39
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

102
102

Meer sportnieuws