'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

184 stemmen
'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

Voor Manchester City waren november en december dramatische maanden, met een ongeziene reeks van amper één zege in dertien officiële wedstrijden. De pijnpunten van de Engelse kampioen werden ongenadig blootgelegd en dat zorgt ervoor dat ze tijdens deze wintermercato in actie schieten.

Pep Guardiola kondigde in december aan dat er deze maand versterking zou komen. Ondanks zeges in de laatste twee wedstrijden tegen Leicester City en West Ham is er geen verandering gekomen in dat plan. Het transferoffensief van City lijkt nu ook helemaal van start te gaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Man City drukt door voor Marmoush

Ze zouden volop werk maken van twee winteraanwinsten. De meest in het oog springende transfer is die van Omar Marmoush. De 25-jarige Egyptenaar is aan een waanzinnig seizoen bezig bij Eintrach Frankfurt, waar hij aan achttien goals en twaalf assists in 24 wedstrijden zit.

Volgens verschillende bronnen zijn de onderhandelingen met Marmoush al vergevorderd. Een akkoord is er nog niet, maar de spits zou wel graag deze maand al de overstap willen maken. Dan zal Frankfurt echter wel moeten meewerken. De Duitsers zouden een transfersom van 50 à 60 miljoen euro eisen.

Khusanov moet defensie versterken

Daarnaast wil City ook zijn defensie nog versterken. Daarvoor maken ze werk van de komst van Abdukodir Khusanov, meldt The Athletic. De 20-jarige Oezbeek is als centrale verdediger dit seizoen een revelatie bij RC Lens.

Dat betaalde anderhalf jaar geleden amper 100.000 euro om Khusanov weg te plukken bij het Wit-Russische Energetik-BGU, maar kan nu enkele tientallen miljoenen vangen. Verschillende andere grootmachten hebben Khusanov immers op de radar staan, maar City lijkt het meest concreet te zijn.

Zou City na die 2 transfers nog versterking nodig hebben?

Meest recent

Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

18
18
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

73
73
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

15
15
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

102
102
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

239
239
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

353
353
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

320
320
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

126
126
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

75
75
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

362
362
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

190
190
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

459
459
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

129
129
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

319
319
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

538
538
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

292
292
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

952
952
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

451
451
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

346
346
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

318
318
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

91
91
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

642
642
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

101
101

Meer sportnieuws