'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

door
'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

Voor Manchester City waren november en december dramatische maanden, met een ongeziene reeks van amper één zege in dertien officiële wedstrijden. De pijnpunten van de Engelse kampioen werden ongenadig blootgelegd en dat zorgt ervoor dat ze tijdens deze wintermercato in actie schieten.

Pep Guardiola kondigde in december aan dat er deze maand versterking zou komen. Ondanks zeges in de laatste twee wedstrijden tegen Leicester City en West Ham is er geen verandering gekomen in dat plan. Het transferoffensief van City lijkt nu ook helemaal van start te gaan.

LEES OOK: Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

Man City drukt door voor Marmoush

Ze zouden volop werk maken van twee winteraanwinsten. De meest in het oog springende transfer is die van Omar Marmoush. De 25-jarige Egyptenaar is aan een waanzinnig seizoen bezig bij Eintrach Frankfurt, waar hij aan achttien goals en twaalf assists in 24 wedstrijden zit.

Volgens verschillende bronnen zijn de onderhandelingen met Marmoush al vergevorderd. Een akkoord is er nog niet, maar de spits zou wel graag deze maand al de overstap willen maken. Dan zal Frankfurt echter wel moeten meewerken. De Duitsers zouden een transfersom van 50 à 60 miljoen euro eisen.

Khusanov moet defensie versterken

Daarnaast wil City ook zijn defensie nog versterken. Daarvoor maken ze werk van de komst van Abdukodir Khusanov, meldt The Athletic. De 20-jarige Oezbeek is als centrale verdediger dit seizoen een revelatie bij RC Lens.

Dat betaalde anderhalf jaar geleden amper 100.000 euro om Khusanov weg te plukken bij het Wit-Russische Energetik-BGU, maar kan nu enkele tientallen miljoenen vangen. Verschillende andere grootmachten hebben Khusanov immers op de radar staan, maar City lijkt het meest concreet te zijn.

Zou City na die 2 transfers nog versterking nodig hebben?

Meest recent

Wullaert na historische mijlpaal: "Had ik nooit verwacht"

De Red Flames wonnen met 5-0 van Israël en openden zo met een 6 op 6 hun ...

0
0
Stankovic lyrisch over Bruggeling: "Hij is ronduit magisch"

Bij Club Brugge hebben ze er heel goede jaren opzitten. De club kende pakweg 15 jaar geleden donkere ...

39
39
Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

Iets na de middag staat de topper op het programma tussen Club Brugge en Anderlecht. Blauw-Zwart wil ...

52
52
Courtois koopt megavilla van 6.000m²: de details

Wat een rustig en perfect plaatje leek, is plots volop onderwerp van gesprek in Spanje. Thibaut ...

69
69
‘Anderlecht kan cashen: negen deals in de maak'

RSC Anderlecht hoopt dit jaar uiteraard een Europees ticket te grijpen, wat financieel hoognodig is. ...

145
145
AA Gent pakt uit met compleet andere transferaanpak

AA Gent kende geen geweldige mercato’s, dat blijkt uit de zevende plaats. De afgelopen jaren ...

77
77
Boeckx voorspelt Club-RSCA: "Als ze dat doen..."

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen dit weekend tegen elkaar. Het blijft dé topmatch in ...

395
395
Hayen bijzonder scherp na nederlaag KRC Genk

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen heel wisselvallig voor de dag komen. De Limburgers verloren ...

208
208
Club Brugge haast onklopbaar voor Anderlecht: de cijfers

Club Brugge is dé grote favoriet voor het treffen met RSC Anderlecht. Dat is bijzonder ...

123
123
Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

94
94
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

266
266
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

358
358
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

28
28
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

68
68
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

30
30
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

26
26
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

71
71
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

26
26
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

25
25
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

34
34
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

54
54
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

42
42
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

43
43
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

18
18
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

364
364

Meer sportnieuws