'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

door
'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

Voor Manchester City waren november en december dramatische maanden, met een ongeziene reeks van amper één zege in dertien officiële wedstrijden. De pijnpunten van de Engelse kampioen werden ongenadig blootgelegd en dat zorgt ervoor dat ze tijdens deze wintermercato in actie schieten.

Pep Guardiola kondigde in december aan dat er deze maand versterking zou komen. Ondanks zeges in de laatste twee wedstrijden tegen Leicester City en West Ham is er geen verandering gekomen in dat plan. Het transferoffensief van City lijkt nu ook helemaal van start te gaan.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Man City drukt door voor Marmoush

Ze zouden volop werk maken van twee winteraanwinsten. De meest in het oog springende transfer is die van Omar Marmoush. De 25-jarige Egyptenaar is aan een waanzinnig seizoen bezig bij Eintrach Frankfurt, waar hij aan achttien goals en twaalf assists in 24 wedstrijden zit.

Volgens verschillende bronnen zijn de onderhandelingen met Marmoush al vergevorderd. Een akkoord is er nog niet, maar de spits zou wel graag deze maand al de overstap willen maken. Dan zal Frankfurt echter wel moeten meewerken. De Duitsers zouden een transfersom van 50 à 60 miljoen euro eisen.

Khusanov moet defensie versterken

Daarnaast wil City ook zijn defensie nog versterken. Daarvoor maken ze werk van de komst van Abdukodir Khusanov, meldt The Athletic. De 20-jarige Oezbeek is als centrale verdediger dit seizoen een revelatie bij RC Lens.

Dat betaalde anderhalf jaar geleden amper 100.000 euro om Khusanov weg te plukken bij het Wit-Russische Energetik-BGU, maar kan nu enkele tientallen miljoenen vangen. Verschillende andere grootmachten hebben Khusanov immers op de radar staan, maar City lijkt het meest concreet te zijn.

🚀

Zou City na die 2 transfers nog versterking nodig hebben?

Meest recent

'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

50
50
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

46
46
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

12
12
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

206
206
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

55
55
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

65
65
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

39
39
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

118
118
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

71
71
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

71
71
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

21
21
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

30
30
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

147
147
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

165
165
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

133
133
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

132
132
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

253
253
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

322
322
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

135
135
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

489
489
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

321
321
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

50
50

Meer sportnieuws