'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

door
'Offensief City van start: verdediger én spits op komst'

Voor Manchester City waren november en december dramatische maanden, met een ongeziene reeks van amper één zege in dertien officiële wedstrijden. De pijnpunten van de Engelse kampioen werden ongenadig blootgelegd en dat zorgt ervoor dat ze tijdens deze wintermercato in actie schieten.

Pep Guardiola kondigde in december aan dat er deze maand versterking zou komen. Ondanks zeges in de laatste twee wedstrijden tegen Leicester City en West Ham is er geen verandering gekomen in dat plan. Het transferoffensief van City lijkt nu ook helemaal van start te gaan.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Man City drukt door voor Marmoush

Ze zouden volop werk maken van twee winteraanwinsten. De meest in het oog springende transfer is die van Omar Marmoush. De 25-jarige Egyptenaar is aan een waanzinnig seizoen bezig bij Eintrach Frankfurt, waar hij aan achttien goals en twaalf assists in 24 wedstrijden zit.

Volgens verschillende bronnen zijn de onderhandelingen met Marmoush al vergevorderd. Een akkoord is er nog niet, maar de spits zou wel graag deze maand al de overstap willen maken. Dan zal Frankfurt echter wel moeten meewerken. De Duitsers zouden een transfersom van 50 à 60 miljoen euro eisen.

Khusanov moet defensie versterken

Daarnaast wil City ook zijn defensie nog versterken. Daarvoor maken ze werk van de komst van Abdukodir Khusanov, meldt The Athletic. De 20-jarige Oezbeek is als centrale verdediger dit seizoen een revelatie bij RC Lens.

Dat betaalde anderhalf jaar geleden amper 100.000 euro om Khusanov weg te plukken bij het Wit-Russische Energetik-BGU, maar kan nu enkele tientallen miljoenen vangen. Verschillende andere grootmachten hebben Khusanov immers op de radar staan, maar City lijkt het meest concreet te zijn.

Zou City na die 2 transfers nog versterking nodig hebben?

Meest recent

'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

24
24
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

28
28
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

111
111
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

56
56
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

275
275
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

68
68
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

65
65
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

266
266
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

103
103
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

199
199
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

140
140
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

37
37
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

86
86
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

89
89
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

57
57
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

303
303
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

195
195
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

288
288
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

75
75
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

258
258
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

604
604
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

45
45
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

398
398
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

486
486

Meer sportnieuws