'Dilemma voor Dams: fraaie aanbiedingen op komst'

door
'Dilemma voor Dams: fraaie aanbiedingen op komst'

Sinds 1 januari zijn spelers die hun contract op het einde van het seizoen zien aflopen vrij om met andere clubs aan tafel te zitten. Ook een aantal Belgen zitten in die situatie. Eén van de meest verrassende spelers die straks mogelijk transfervrij op te pikken is, is Matteo Dams.

De 20-jarige verdediger brak dit seizoen helemaal door bij PSV. Hij kreeg er in de zomer zijn kans in de hoofdmacht door de vele blessures en vertrekkende verdedigers en greep die kans met beide handen. Hij kwam in de eerste seizoenshelft 23 keer in actie voor PSV in competitie, beker en Champions League.

LEES OOK: PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Buitenlandse interesse voor Dams

Maar ondanks die knappe prestaties is PSV er nog steeds niet in geslaagd om het aflopende contract van Dams te verlengen. De Jonge Duivel heeft momenteel nog een zéér bescheiden salaris in Eindhoven en stilaan lopen er ook enkele zeer interessante aanbiedingen binnen.

Eindhovens Dagblad weet dat Dams op belangstelling kan rekenen van clubs uit Duitsland en Engeland en dat er daar ook een mooi loon voor hem zou klaarliggen. PSV probeert hem ook nog altijd te doen bijtekenen.

Dams verlengde nog niet bij PSV

De linkspoot zal dus in de komende maanden een belangrijke knoop moeten doorhakken. Zijn voorkeur zou wel uitgaan naar een verlengd verblijf in Eindhoven, maar dan zal er dus wel een akkoord uit de bus moeten komen.

Daarvoor zal PSV zijn contract wel stevig moeten gaan opwaarderen. Het wordt dus uitkijken welke richting zijn dossier zal uitgaan. 

Moet hij zijn contract bij PSV verlengen?

Meest recent

Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

2
2
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

29
29
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

54
54
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

37
37
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

130
130
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

88
88
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

54
54
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

145
145
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

115
115
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

212
212
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

63
63
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

221
221
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

792
792
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

206
206
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

136
136
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

788
788
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

175
175
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

286
286
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

783
783

Meer sportnieuws