Genk slaat dubbelslag: twéé linksachters tekenen

1020 stemmen
Genk slaat dubbelslag: twéé linksachters tekenen

Bij KRC Genk maakten ze er geen geheim van dat ze aan deze wintermercato begonnen met twee grote prioriteiten: het bijeenhouden van de huidige kern én nog een bijkomende linksachter trekken. Of dat eerste zal lukken, valt nog af te wachten. Maar de linksachter hebben ze wel beet.

Genk had dringend nog een doublure nodig voor Joris Kayembe, want die was er niet. In de zomer hadden ze die ook al proberen te halen, maar zonder succes. Ze slaagden er toen niet in om de komst van Yaimar Medina op tijd af te ronden.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Genk zeer dicht bij komst Medina

Zes maanden later heeft Genk echter wél prijs voor de 20-jarige Ecuadoraan. Ondanks dat er ook interesse geweest zou zijn van FC Porto en Bayer Leverkusen, is het toch Genk dat aan het langste eind trekt.

Sergio Morales, de algemeen directeur van Independiente del Valle, bevestigde woensdag aan Radio La Red dat Genk de komst van Medina wellicht in de komende uren al kan afronden. Daarmee slaat de competitieleider een fraaie slag, want Medina wordt gezien als een zeer groot talent.

Youndje tekent bij Jong Genk

Hij zal bovendien niet de enige linksachter zijn die Genk deze maand binnenhaalt. De Limburgers lieten immers ook weten dat ze Lorenzo Youndje gestrikt hebben. De 19-jarige wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van AS Eupen en Genk beschikt ook over een aankoopoptie.

Youndje mocht vorig seizoen nog veertien keer opdraven in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen had hij nog geen speelminuten gekregen in de hoofdmacht van de Panda's. Hij sluit nu aan bij Jong Genk en moet hen aan het behoud in de Challenger Pro League helpen.

🚀

Moet Genk zich daarna nog verder versterken?

Meest recent

'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

10
10
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

11
11
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

26
26
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

21
21
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

45
45
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

11
11
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

67
67
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

99
99
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

199
199
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

412
412
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

49
49
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

158
158
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

351
351
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

793
793
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

114
114
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

322
322
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

165
165
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

625
625
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

552
552
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

162
162
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

346
346
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

218
218
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

515
515

Meer sportnieuws