Genk slaat dubbelslag: twéé linksachters tekenen

door
Genk slaat dubbelslag: twéé linksachters tekenen

Bij KRC Genk maakten ze er geen geheim van dat ze aan deze wintermercato begonnen met twee grote prioriteiten: het bijeenhouden van de huidige kern én nog een bijkomende linksachter trekken. Of dat eerste zal lukken, valt nog af te wachten. Maar de linksachter hebben ze wel beet.

Genk had dringend nog een doublure nodig voor Joris Kayembe, want die was er niet. In de zomer hadden ze die ook al proberen te halen, maar zonder succes. Ze slaagden er toen niet in om de komst van Yaimar Medina op tijd af te ronden.

LEES OOK: KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

Genk zeer dicht bij komst Medina

Zes maanden later heeft Genk echter wél prijs voor de 20-jarige Ecuadoraan. Ondanks dat er ook interesse geweest zou zijn van FC Porto en Bayer Leverkusen, is het toch Genk dat aan het langste eind trekt.

Sergio Morales, de algemeen directeur van Independiente del Valle, bevestigde woensdag aan Radio La Red dat Genk de komst van Medina wellicht in de komende uren al kan afronden. Daarmee slaat de competitieleider een fraaie slag, want Medina wordt gezien als een zeer groot talent.

Youndje tekent bij Jong Genk

Hij zal bovendien niet de enige linksachter zijn die Genk deze maand binnenhaalt. De Limburgers lieten immers ook weten dat ze Lorenzo Youndje gestrikt hebben. De 19-jarige wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van AS Eupen en Genk beschikt ook over een aankoopoptie.

Youndje mocht vorig seizoen nog veertien keer opdraven in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen had hij nog geen speelminuten gekregen in de hoofdmacht van de Panda's. Hij sluit nu aan bij Jong Genk en moet hen aan het behoud in de Challenger Pro League helpen.

Moet Genk zich daarna nog verder versterken?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

82
82
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

34
34
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

43
43
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

192
192
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

213
213
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

189
189
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

289
289
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

84
84
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

180
180
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

184
184
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

996
996
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

84
84
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

119
119
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

357
357
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

150
150
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

498
498
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

202
202
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

175
175
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

242
242
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

273
273
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

173
173
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

211
211
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

444
444
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

731
731

Meer sportnieuws