Genk slaat dubbelslag: twéé linksachters tekenen

door
Genk slaat dubbelslag: twéé linksachters tekenen

Bij KRC Genk maakten ze er geen geheim van dat ze aan deze wintermercato begonnen met twee grote prioriteiten: het bijeenhouden van de huidige kern én nog een bijkomende linksachter trekken. Of dat eerste zal lukken, valt nog af te wachten. Maar de linksachter hebben ze wel beet.

Genk had dringend nog een doublure nodig voor Joris Kayembe, want die was er niet. In de zomer hadden ze die ook al proberen te halen, maar zonder succes. Ze slaagden er toen niet in om de komst van Yaimar Medina op tijd af te ronden.

LEES OOK: 'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

Genk zeer dicht bij komst Medina

Zes maanden later heeft Genk echter wél prijs voor de 20-jarige Ecuadoraan. Ondanks dat er ook interesse geweest zou zijn van FC Porto en Bayer Leverkusen, is het toch Genk dat aan het langste eind trekt.

Sergio Morales, de algemeen directeur van Independiente del Valle, bevestigde woensdag aan Radio La Red dat Genk de komst van Medina wellicht in de komende uren al kan afronden. Daarmee slaat de competitieleider een fraaie slag, want Medina wordt gezien als een zeer groot talent.

Youndje tekent bij Jong Genk

Hij zal bovendien niet de enige linksachter zijn die Genk deze maand binnenhaalt. De Limburgers lieten immers ook weten dat ze Lorenzo Youndje gestrikt hebben. De 19-jarige wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van AS Eupen en Genk beschikt ook over een aankoopoptie.

Youndje mocht vorig seizoen nog veertien keer opdraven in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen had hij nog geen speelminuten gekregen in de hoofdmacht van de Panda's. Hij sluit nu aan bij Jong Genk en moet hen aan het behoud in de Challenger Pro League helpen.

Moet Genk zich daarna nog verder versterken?

Meest recent

'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

0
0
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

15
15
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

101
101
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

60
60
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

114
114
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

140
140
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

321
321
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

241
241
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

72
72
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

583
583
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

196
196
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

231
231
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

217
217
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

96
96
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

54
54
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

167
167
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

507
507
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

215
215
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

98
98
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

428
428
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

537
537
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

60
60
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

214
214
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

738
738
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

205
205

Meer sportnieuws