Genk slaat dubbelslag: twéé linksachters tekenen

door
Genk slaat dubbelslag: twéé linksachters tekenen

Bij KRC Genk maakten ze er geen geheim van dat ze aan deze wintermercato begonnen met twee grote prioriteiten: het bijeenhouden van de huidige kern én nog een bijkomende linksachter trekken. Of dat eerste zal lukken, valt nog af te wachten. Maar de linksachter hebben ze wel beet.

Genk had dringend nog een doublure nodig voor Joris Kayembe, want die was er niet. In de zomer hadden ze die ook al proberen te halen, maar zonder succes. Ze slaagden er toen niet in om de komst van Yaimar Medina op tijd af te ronden.

LEES OOK: Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk zeer dicht bij komst Medina

Zes maanden later heeft Genk echter wél prijs voor de 20-jarige Ecuadoraan. Ondanks dat er ook interesse geweest zou zijn van FC Porto en Bayer Leverkusen, is het toch Genk dat aan het langste eind trekt.

Sergio Morales, de algemeen directeur van Independiente del Valle, bevestigde woensdag aan Radio La Red dat Genk de komst van Medina wellicht in de komende uren al kan afronden. Daarmee slaat de competitieleider een fraaie slag, want Medina wordt gezien als een zeer groot talent.

Youndje tekent bij Jong Genk

Hij zal bovendien niet de enige linksachter zijn die Genk deze maand binnenhaalt. De Limburgers lieten immers ook weten dat ze Lorenzo Youndje gestrikt hebben. De 19-jarige wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van AS Eupen en Genk beschikt ook over een aankoopoptie.

Youndje mocht vorig seizoen nog veertien keer opdraven in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen had hij nog geen speelminuten gekregen in de hoofdmacht van de Panda's. Hij sluit nu aan bij Jong Genk en moet hen aan het behoud in de Challenger Pro League helpen.

Moet Genk zich daarna nog verder versterken?

Meest recent

Kompany naar City? Guardioa én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

1
1
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

42
42
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

29
29
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

35
35
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

25
25
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

71
71
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

114
114
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

40
40
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

303
303
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

56
56
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

197
197
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

77
77
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

105
105
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

88
88
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

63
63
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

342
342
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

314
314
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

277
277
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

61
61
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

69
69
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

309
309
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

507
507

Meer sportnieuws