Hubert over basispion: "Hij gaat Anderlecht verlaten"

663 stemmen
Hubert over basispion:

Olivier Renard is aan zet. Hij moet minstens twee centrale verdedigers naar het Lotto Park en eigenlijk kan RSCA er zelfs drie gebruiken... David Hubert moet héél zwaar gaan puzzelen tegen Beerschot en Club Brugge. Hij sprak over de defensieve problemen.

LEES OOK: 'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Zanka verlaat Anderlecht

"Ik ben er om oplossingen te zoeken en die zijn er. Het klopt dat de blessure van Jan Vertonghen heel ongelegen komt. Daarnaast klopt het dat het vertrek van Zanka hangende is. Hij gaat Anderlecht verlaten en speelt dus niet tegen Beerschot", aldus Hubert

"Dat is voetbal, waar er zaken kunnen gebeuren", steekt hij van wal over de transfer naar LA Galaxy. "Zanka heeft ons geholpen met alles wat hij in zijn mars had. Op en naast het veld. Hij is een heel goede kerel. Je weet dat er interesse kan komen in spelers en als iedereen zich daar in kan vinden, dan weet je dat een transfer zoals met Zanka kan gebeuren", aldus Hubert.

RSCA zoekt verdedigers

Hubert gaf ook aan dat Moussa N'Diaye hoogst onzeker is. Mario Stroeykens is dan weer op de terugweg en hij zou binnen een drietal weken weer klaar moeten zijn voor de dienst.

Bij Anderlecht zitten ze dus met de handen in het haar. De Brusselaars hebben nog maar één centrale verdediger die topfit is: Jan-Carlo Simic. Amando Lapage en Nunzio Engwanda zijn nog jonkies die kunnen spelen, maar zij zijn nodig bij RSCA Futures. Versterking is nodig.

"Ik sta nu niet vaker in de bureau van Olivier (lacht). Hij weet wat er nodig is, maar ik word wel op de hoogte gehouden. Olivier weet wat te doen", zei Hubert over de mercato. Wordt vervolgd.

Zal Renard binnen de week een verdediger vinden?

Meest recent

Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

13
13
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

22
22
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

174
174
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

430
430
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

165
165
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

223
223
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

69
69
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

686
686
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

408
408
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

122
122
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

392
392
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

450
450
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

66
66
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

94
94
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

167
167
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

50
50
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

450
450
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

443
443
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

241
241
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

152
152
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

69
69
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

581
581
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

130
130
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

143
143

Meer sportnieuws