Hubert over basispion: "Hij gaat Anderlecht verlaten"

663 stemmen
Hubert over basispion:

Olivier Renard is aan zet. Hij moet minstens twee centrale verdedigers naar het Lotto Park en eigenlijk kan RSCA er zelfs drie gebruiken... David Hubert moet héél zwaar gaan puzzelen tegen Beerschot en Club Brugge. Hij sprak over de defensieve problemen.

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Zanka verlaat Anderlecht

"Ik ben er om oplossingen te zoeken en die zijn er. Het klopt dat de blessure van Jan Vertonghen heel ongelegen komt. Daarnaast klopt het dat het vertrek van Zanka hangende is. Hij gaat Anderlecht verlaten en speelt dus niet tegen Beerschot", aldus Hubert

"Dat is voetbal, waar er zaken kunnen gebeuren", steekt hij van wal over de transfer naar LA Galaxy. "Zanka heeft ons geholpen met alles wat hij in zijn mars had. Op en naast het veld. Hij is een heel goede kerel. Je weet dat er interesse kan komen in spelers en als iedereen zich daar in kan vinden, dan weet je dat een transfer zoals met Zanka kan gebeuren", aldus Hubert.

RSCA zoekt verdedigers

Hubert gaf ook aan dat Moussa N'Diaye hoogst onzeker is. Mario Stroeykens is dan weer op de terugweg en hij zou binnen een drietal weken weer klaar moeten zijn voor de dienst.

Bij Anderlecht zitten ze dus met de handen in het haar. De Brusselaars hebben nog maar één centrale verdediger die topfit is: Jan-Carlo Simic. Amando Lapage en Nunzio Engwanda zijn nog jonkies die kunnen spelen, maar zij zijn nodig bij RSCA Futures. Versterking is nodig.

"Ik sta nu niet vaker in de bureau van Olivier (lacht). Hij weet wat er nodig is, maar ik word wel op de hoogte gehouden. Olivier weet wat te doen", zei Hubert over de mercato. Wordt vervolgd.

Zal Renard binnen de week een verdediger vinden?

Meest recent

Ex-ref in alle staten: Rode Duivels bestolen tegen Iran?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

14
14
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

55
55
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

90
90
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

241
241
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

393
393
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

100
100
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

204
204
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

305
305
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

292
292
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

554
554
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

345
345
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

131
131
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

180
180
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

403
403
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

527
527
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

347
347
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

159
159
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

44
44
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

411
411
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

59
59
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

498
498
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

677
677
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

138
138
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

114
114
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

345
345

Meer sportnieuws