Huerta geeft dé reden voor transfer naar Anderlecht

292
Huerta geeft dé reden voor transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht stelt deze week wellicht César Huerta voor. De Mexicaanse flankaanvaller zal de eerste winteraanwinst worden. De Brusselaars hopen dat de speler kan schitteren in het Lotto Park. Huerta gaf meer uitleg over zijn keuze.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Huerta kiest voor Anderlecht

De afgelopen maanden werd Huerta gelinkt aan ploegen zoals Liverpool, Ajax en vooral Osasuna was concreet. Zij streden met RSCA om zijn handtekening; Huerta verklaarde waarom hij voor RSCA koos.

"Dat is een goede vraag. Anderlecht toonde al een hele tijd interesse en ze kwamen mij opzoeken toen ik moest spelen. Nadien nodigden ze mij uit om de faciliteiten te gaan bekijken. Ze hebben mij het gevoel gegeven dat ze mij echt wilden”, verklaarde Huerta aan Mexicaanse media.

Dat heeft mijn keuze toch wel weten te beïnvloeden. Bovendien is spelen in Europa een pluspunt, waar je als voetballer ook nog extra stappen kunt zetten. Het zal bovendien ook goed zijn voor de nationale ploeg”, aldus de speler. 

Weldra zijn debuut

Huerta zal in de Europa League niet in actie komen in de League Phase, nadien kan dat wel nog. Huerta zal deze week niet aan de bak komen bij Anderlecht, maar kan in principe de week nadien zijn debuut maken voor de Brusselaars. Als RSCA zich zou plaatsen in de Beker van België, kan dat tegen Union SG of Royal Antwerp FC.

Anders een aantal dagen later op het veld van KV Kortrijk. Bij RSCA zal de zware strijd moeten aangaan met spelers als Samuel Edozie, Francis Amuzu en Nilson Angulo. Thorgan Hazard en Tristan Degreef kunnen er ook uit de voeten. Huerta kan ook depanneren in plaats van Anders Dreyer, maar het liefst speelt hij vanaf links.

Gaat hij meteen schitteren in het Park?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

8
8
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

15
15
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

25
25
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

16
16
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

84
84
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

67
67
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

45
45
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

21
21
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

13
13
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

196
196
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

61
61
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

115
115
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

88
88
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

102
102
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

91
91
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

337
337
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

298
298
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

188
188
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws