Huerta geeft dé reden voor transfer naar Anderlecht

292 stemmen
Huerta geeft dé reden voor transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht stelt deze week wellicht César Huerta voor. De Mexicaanse flankaanvaller zal de eerste winteraanwinst worden. De Brusselaars hopen dat de speler kan schitteren in het Lotto Park. Huerta gaf meer uitleg over zijn keuze.

LEES OOK: Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

Huerta kiest voor Anderlecht

De afgelopen maanden werd Huerta gelinkt aan ploegen zoals Liverpool, Ajax en vooral Osasuna was concreet. Zij streden met RSCA om zijn handtekening; Huerta verklaarde waarom hij voor RSCA koos.

"Dat is een goede vraag. Anderlecht toonde al een hele tijd interesse en ze kwamen mij opzoeken toen ik moest spelen. Nadien nodigden ze mij uit om de faciliteiten te gaan bekijken. Ze hebben mij het gevoel gegeven dat ze mij echt wilden”, verklaarde Huerta aan Mexicaanse media.

Dat heeft mijn keuze toch wel weten te beïnvloeden. Bovendien is spelen in Europa een pluspunt, waar je als voetballer ook nog extra stappen kunt zetten. Het zal bovendien ook goed zijn voor de nationale ploeg”, aldus de speler. 

Weldra zijn debuut

Huerta zal in de Europa League niet in actie komen in de League Phase, nadien kan dat wel nog. Huerta zal deze week niet aan de bak komen bij Anderlecht, maar kan in principe de week nadien zijn debuut maken voor de Brusselaars. Als RSCA zich zou plaatsen in de Beker van België, kan dat tegen Union SG of Royal Antwerp FC.

Anders een aantal dagen later op het veld van KV Kortrijk. Bij RSCA zal de zware strijd moeten aangaan met spelers als Samuel Edozie, Francis Amuzu en Nilson Angulo. Thorgan Hazard en Tristan Degreef kunnen er ook uit de voeten. Huerta kan ook depanneren in plaats van Anders Dreyer, maar het liefst speelt hij vanaf links.

Gaat hij meteen schitteren in het Park?

Meest recent

Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

13
13
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

36
36
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

84
84
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

63
63
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

48
48
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

96
96
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

135
135
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

96
96
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

209
209
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

390
390
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

272
272
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

152
152
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

26
26
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

29
29
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

127
127
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

30
30
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

153
153
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

762
762
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

218
218
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

128
128
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

430
430
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

359
359
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

896
896

Meer sportnieuws