'AA Gent zet zijn zinnen op 'nieuwe Igor Thiago''

605
'AA Gent zet zijn zinnen op 'nieuwe Igor Thiago''

AA Gent is zeer druk in de weer in de eerste dagen van de wintermercato. Ze versterkten zich al met Leonardo Lopes en Tom Vandenberghe, maar daar lijkt het zeker niet bij te zullen blijven. Eén profiel in het bijzonder staat nog bijzonder hoog op het verlanglijstje van Arnar Vidarsson.

De technisch directeur wil er met name nog een spits bij, want vlak voor de winterstop viel Max Dean geblesseerd uit. De Engelsman komt dit seizoen niet meer in actie, waardoor voorin enkel nog Andri Gudjohnsen overblijft.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

AA Gent wil Rwan Cruz als vervanger Dean

De voorbije dagen werd Dante Vanzeir al naar voor geschoven als een mogelijkheid om Dean te vervangen, maar nu lijkt Gent toch voor een andere piste te gaan. Volgens Het Nieuwsblad zijn ze in actie geschoten voor Rwan Cruz.

De 23-jarige Braziliaan is momenteel aan de slag bij de Bulgaarse kampioen Ludogorets. Dat haalde hem in de zomer van 2023 binnen om het vertrek van Igor Thiago naar Club Brugge op te vangen. Sindsdien was Cruz in 82 officiële wedstrijden goed voor 30 goals en twaalf assists.

Pittige onderhandelingen met Ludogorets wachten

Cruz dreigt wel een dure vogel te gaan worden voor de Buffalo's. Hij ligt bij Ludogorets nog onder contract tot 2027 en sowieso staat de Bulgaarse kampioen erom bekend om zijn spelers niet voor een appel en een ei te verkopen.

Dat bleek bijvoorbeeld ook bij Thiago, voor wie Club destijds 8 miljoen euro moest dokken. Zoveel lijkt Cruz wel niet te gaan kosten, maar met een door Transfermarkt geschatte waarde van 3,5 miljoen zal hij naar Gentse normen toch een toptransfer zijn.

Moet Gent ver gaan voor zijn komst?

Meest recent

Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

8
8
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

39
39
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

23
23
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

25
25
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

14
14
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

143
143
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

50
50
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

98
98
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

69
69
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

91
91
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

81
81
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

307
307
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

55
55
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

64
64
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

310
310
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

282
282
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

229
229
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

177
177
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

205
205
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

130
130
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

152
152

Meer sportnieuws