'Mannaert schakelt door: deadline nieuwe bondscoach bekend'

door
'Mannaert schakelt door: deadline nieuwe bondscoach bekend'

Voor de Rode Duivels begint het voetbaljaar 2025 pas in maart, maar de kans lijkt stilaan alsmaar groter dat er tegen dan een nieuwe bondscoach aan het roer zal staan. Momenteel is Domenico Tedesco in functie, maar de kans lijkt alsmaar kleiner dat hij nog lang zal aanblijven.

De voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over de toekomst van de Duitser na de tegenvallende prestaties van de Duivels op het EK en in de Nations League. Het was echter wachten tot Vincent Mannaer in diens trad als sportief directeur en hij zijn evaluatie kon maken.

LEES OOK: Nieuwe bondscoach na WK? Garcia-afspraak onthuld

Mannaert spreekt al met volgende kandidaat-bondscoach

Die lijkt nu in het nadeel van Tedesco uitgevallen te zijn. Hoewel er officieel nog niets gecommuniceerd werd, zou Mannaert achter de schermen immers al volop een opvolger aan het zoeken zijn. Daarbij had hij zijn oog aanvankelijk laten vallen op Sergio Conceição.

De Portugees tekende uiteindelijk echter bij AC Milan, maar dat betekent niet dat Mannaert bij de pakken blijft zitten. Het Nieuwsblad weet dat hij intussen al in gesprek is met een andere kandidaat, al is diens naam voorlopig niet bekend.

Voor 31 januari moet er duidelijkheid zijn

Onder meer Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud'homme werden al meermaals naar voor geschoven, maar zij lijken het niet te gaan worden. Die eerste gaf de voorbije weken aan dat hij geen zin heeft om zijn sabbatjaar te onderbreken, terwijl Preud'homme intussen wel al heel lang uit beeld verdwenen is.

Wel bekend is de deadline voor het vinden van een opvolger voor Tedesco. Bij de bond zouden ze immers ten laatste op 31 januari duidelijkheid willen hebben over met wie ze als bondscoach de WK-kwalificaties ingaan.

Denk je dat er deze maand nog een nieuwe bondscoach komt?

Meest recent

Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

15
15
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

53
53
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

38
38
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

59
59
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

100
100
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

26
26
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

452
452
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

198
198
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

137
137
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

146
146
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

42
42
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

605
605
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

157
157
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

277
277
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

57
57
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

210
210
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

384
384
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

139
139
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

372
372
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

62
62
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

262
262
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

635
635
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1431
1431
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

155
155
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

595
595

Meer sportnieuws