'Mannaert schakelt door: deadline nieuwe bondscoach bekend'

door
'Mannaert schakelt door: deadline nieuwe bondscoach bekend'

Voor de Rode Duivels begint het voetbaljaar 2025 pas in maart, maar de kans lijkt stilaan alsmaar groter dat er tegen dan een nieuwe bondscoach aan het roer zal staan. Momenteel is Domenico Tedesco in functie, maar de kans lijkt alsmaar kleiner dat hij nog lang zal aanblijven.

De voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over de toekomst van de Duitser na de tegenvallende prestaties van de Duivels op het EK en in de Nations League. Het was echter wachten tot Vincent Mannaer in diens trad als sportief directeur en hij zijn evaluatie kon maken.

LEES OOK: Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Mannaert spreekt al met volgende kandidaat-bondscoach

Die lijkt nu in het nadeel van Tedesco uitgevallen te zijn. Hoewel er officieel nog niets gecommuniceerd werd, zou Mannaert achter de schermen immers al volop een opvolger aan het zoeken zijn. Daarbij had hij zijn oog aanvankelijk laten vallen op Sergio Conceição.

De Portugees tekende uiteindelijk echter bij AC Milan, maar dat betekent niet dat Mannaert bij de pakken blijft zitten. Het Nieuwsblad weet dat hij intussen al in gesprek is met een andere kandidaat, al is diens naam voorlopig niet bekend.

Voor 31 januari moet er duidelijkheid zijn

Onder meer Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud'homme werden al meermaals naar voor geschoven, maar zij lijken het niet te gaan worden. Die eerste gaf de voorbije weken aan dat hij geen zin heeft om zijn sabbatjaar te onderbreken, terwijl Preud'homme intussen wel al heel lang uit beeld verdwenen is.

Wel bekend is de deadline voor het vinden van een opvolger voor Tedesco. Bij de bond zouden ze immers ten laatste op 31 januari duidelijkheid willen hebben over met wie ze als bondscoach de WK-kwalificaties ingaan.

Denk je dat er deze maand nog een nieuwe bondscoach komt?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

9
9
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

34
34
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

344
344
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

294
294
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

176
176
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

229
229
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

66
66
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

574
574
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

208
208
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

393
393
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

609
609
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

390
390
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

165
165
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

163
163
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

258
258
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

78
78
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

334
334
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

237
237
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws