'Mannaert schakelt door: deadline nieuwe bondscoach bekend'

door
'Mannaert schakelt door: deadline nieuwe bondscoach bekend'

Voor de Rode Duivels begint het voetbaljaar 2025 pas in maart, maar de kans lijkt stilaan alsmaar groter dat er tegen dan een nieuwe bondscoach aan het roer zal staan. Momenteel is Domenico Tedesco in functie, maar de kans lijkt alsmaar kleiner dat hij nog lang zal aanblijven.

De voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over de toekomst van de Duitser na de tegenvallende prestaties van de Duivels op het EK en in de Nations League. Het was echter wachten tot Vincent Mannaer in diens trad als sportief directeur en hij zijn evaluatie kon maken.

LEES OOK: Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Mannaert spreekt al met volgende kandidaat-bondscoach

Die lijkt nu in het nadeel van Tedesco uitgevallen te zijn. Hoewel er officieel nog niets gecommuniceerd werd, zou Mannaert achter de schermen immers al volop een opvolger aan het zoeken zijn. Daarbij had hij zijn oog aanvankelijk laten vallen op Sergio Conceição.

De Portugees tekende uiteindelijk echter bij AC Milan, maar dat betekent niet dat Mannaert bij de pakken blijft zitten. Het Nieuwsblad weet dat hij intussen al in gesprek is met een andere kandidaat, al is diens naam voorlopig niet bekend.

Voor 31 januari moet er duidelijkheid zijn

Onder meer Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud'homme werden al meermaals naar voor geschoven, maar zij lijken het niet te gaan worden. Die eerste gaf de voorbije weken aan dat hij geen zin heeft om zijn sabbatjaar te onderbreken, terwijl Preud'homme intussen wel al heel lang uit beeld verdwenen is.

Wel bekend is de deadline voor het vinden van een opvolger voor Tedesco. Bij de bond zouden ze immers ten laatste op 31 januari duidelijkheid willen hebben over met wie ze als bondscoach de WK-kwalificaties ingaan.

Denk je dat er deze maand nog een nieuwe bondscoach komt?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

43
43
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

85
85
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

86
86
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

82
82
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

172
172
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

220
220
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

146
146
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

501
501
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

354
354
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

593
593
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

352
352
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

108
108
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

119
119
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

435
435
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

476
476
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

200
200
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

585
585

Meer sportnieuws