'Puzzelwerken Hubert: titularis haakt af voor Beerschot'

door
'Puzzelwerken Hubert: titularis haakt af voor Beerschot'

De kwartfinales van de Croky Cup worden donderdagavond afgesloten met een confrontatie tussen Beerschot en Anderlecht. Voor Paars-Wit wordt dat meteen een lastige opdracht, want in de competitie verloren ze op het Kiel en bovendien wordt het stevig puzzelen voor David Hubert.

Dat zal vooral het geval zijn in de defensie. Daar zal hij opnieuw niet kunnen rekenen op Jan Vertonghen, die op training een enkelblessure opliep en daardoor opnieuw een maand uit de roulatie zal zijn.

LEES OOK: Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Zanka komt niet meer in actie

La Dernière Heure weet dat daarnaast ook Mathias Zanka Jørgensen er niet bij zal zijn tegen Beerschot. Meer zelfs: de ervaren Deen heeft zijn laatste wedstrijd voor Anderlecht al gespeeld. De fluitconcerten en zijn wegwerpgebaar na de 2-3-nederlaag tegen Dender blijken zijn laatste wapenfeit.

De voorbije dagen werd Zanka al gelinkt aan een transfer naar LA Galaxy. Die is nog niet rond, maar in afwachting van zijn overgang traint de verdediger niet langer met de groep. Hij moet zijn conditie individueel in de fitness onderhouden.

Puzzelen voor Hubert

Daardoor wordt het voor David Hubert straks zoeken naar oplossingen achterin. Hij houdt immers enkel nog Jan-Carlo Simic over als fitte centrale verdediger die volwaardig deel uitmaakt van de A-kern.

Hubert zal dus moeten teruggrijpen naar een noodoplossing, meer dan waarschijnlijk door Dendoncker weer naar de defensie te trekken. Ook Leoni, Lapage of Engwanda zou daar een mogelijkheid kunnen zijn.

Zou Anderlecht hem donderdag nog moeten gebruiken?

Meest recent

STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

0
0
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

45
45
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

47
47
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

17
17
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

54
54
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

105
105
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

40
40
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

162
162
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

49
49
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

64
64
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

174
174
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

53
53
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

669
669
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

348
348
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

363
363
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

379
379
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

124
124
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

170
170
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

284
284
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

228
228
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

229
229
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

824
824

Meer sportnieuws