Jackers: "Er zijn daar geen afspraken rond met Hayen"

304 stemmen
Jackers:

Club Brugge won met 3-0 van OH Leuven en stootte vlot door naar de halve finales van de Croky Cup. De Bruggelingen konden een aantal jongens laten rusten en Nordin Jackers stond onder de lat. Gaat hij ook in de volgende ronde in doel staan?

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Jackers doelman in de beker?

Jackers mocht in de beker opdraven tegen Belisia Bilzen, Patro Eisden en OH Leuven. Gaat dat ook het geval zijn tegen zijn ex-club KRC Genk? Jackers sprak daarover via de clubkanalen.

"Ik zou het fijn vinden om de vaste doelman in de beker te zijn, maar er zijn geen afspraken rond. De trainer beslist wie er speelt. Na een break is het altijd weer in je spel komen. Dat zag je in de eerste helft met wat meer slordigheden, maar ik denk wel dat onze overwinning verdiend was. Naar Genk toe is het zaak de komende stappen te zetten zodat we klaar zijn", aldus de doelman.

Tevreden over prestatie

Hij was ook tevreden met de prestatie van Club. "We speelden een volwassen wedstrijd. In de eerste helft ging het nog wat teveel op en neer waardoor zij kansen kregen. In de tweede helft was het beter en speelden we het goed uit."

Jackers moest in de eerste periode een paar keer vol aan de bak om Oud-Heverlee Leuven van een tegentreffer te houden. "Als ik speel, wil ik het zo goed mogelijk doen natuurlijk, maar hoe minder werk, hoe beter uiteraard. Het belangrijkste is dat we doorstoten naar de volgende ronde en dat we hierop verder kunnen bouwen", zei hij.

De heenwedstrijd van de halve finales van de Beker van België vindt volgende week al plaats. Dan ontvangt Club Brugge in eigen huis KRC Genk. Dat is meteen een topper.

Moet Jackers onder de lat blijven staan in de beker?

Meest recent

‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

23
23
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

99
99
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

18
18
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

85
85
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

295
295
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

458
458
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

44
44
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

74
74
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

85
85
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

236
236
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

47
47
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

15
15
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

42
42
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

357
357
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

119
119
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

565
565
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

478
478
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

177
177
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

91
91
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

95
95
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

213
213
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

76
76
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

134
134
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

443
443

Meer sportnieuws