STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

door
STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

STVV heeft daags na de zware 0-4-nederlaag tegen KRC Genk twee aanwinsten voorgesteld. Hiiro Komori en Didier Lamkel Ze tekenden bij de Kanaries. Sportief directeur André Pinto gaf via de clubkanalen meer uitleg over de twee nieuwe spelers van STVV.

LEES OOK: Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Komori

Komori wordt gehuurd van JEF United. De Japanse aanvaller moet het team van Mazzu meer scorend vermogen geven. Bij STVV verwachten ze uiteraard wel wat van hem.

"Komori is een laatbloeier, die eerst de universiteit doorliep alvorens hij zich op het profvoetbal stortte. We volgden zijn prestaties al een tijdje en zijn overtuigd dat hij rijp is om de stap naar Europa te zetten. Onze nieuwe aanvaller is technisch begaafd en staat erom bekend zowel met links als met rechts goed af te werken. Met zijn doelgerichtheid en honger naar goals zal Hiiro ons doelpuntenaantal helpen opkrikken", klinkt het.

De meest opvallende transfer is Lamkel Zé. Toch wel een risico. De speler maakte het al te bont bij Royal Antwerp FC en KV Kortrijk. Hij reeg de clubs de afgelopen jaren aan elkaar. Waarom haalde STVV hem in huis?

Lamkel Zé

"Lamkel Zé geeft ons bijkomende opties op de flank. We weten dat Didier enorm veel kwaliteiten heeft als voetballer. En met Felice Mazzu hebben we een ervaren coach, die in hem gelooft. Die combinatie kan op het veld voor vuurwerk zorgen de komende maanden.”

Zoals verwacht is STVV nog niet klaar. "We toonden de voorbije maanden regelmatig mooie dingen, dus gooien zeker niet alles overboord. Maar natuurlijk willen we snel opklimmen in het klassement. Daarom streven we naar een dubbele bezetting voor elke positie en een gezonde concurrentie binnen de kern. Zo kunnen we blessures opvangen en staat iedereen op scherp voor 2025. Het huiswerk zit er nog niet op. Samen met de coach analyseren we de prestaties en bekijken we hoe we de ploeg verder kunnen versterken.”

Gaat STVV zich redden?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

32
32
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

75
75
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

38
38
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

50
50
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

58
58
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

135
135
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

86
86
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

81
81
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

105
105
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

49
49
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

262
262
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

299
299
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

143
143
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

311
311
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

97
97
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

127
127
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

355
355
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

194
194
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

213
213
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

64
64
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

452
452
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

195
195

Meer sportnieuws