STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

door
STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

STVV heeft daags na de zware 0-4-nederlaag tegen KRC Genk twee aanwinsten voorgesteld. Hiiro Komori en Didier Lamkel Ze tekenden bij de Kanaries. Sportief directeur André Pinto gaf via de clubkanalen meer uitleg over de twee nieuwe spelers van STVV.

LEES OOK: Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Komori

Komori wordt gehuurd van JEF United. De Japanse aanvaller moet het team van Mazzu meer scorend vermogen geven. Bij STVV verwachten ze uiteraard wel wat van hem.

"Komori is een laatbloeier, die eerst de universiteit doorliep alvorens hij zich op het profvoetbal stortte. We volgden zijn prestaties al een tijdje en zijn overtuigd dat hij rijp is om de stap naar Europa te zetten. Onze nieuwe aanvaller is technisch begaafd en staat erom bekend zowel met links als met rechts goed af te werken. Met zijn doelgerichtheid en honger naar goals zal Hiiro ons doelpuntenaantal helpen opkrikken", klinkt het.

De meest opvallende transfer is Lamkel Zé. Toch wel een risico. De speler maakte het al te bont bij Royal Antwerp FC en KV Kortrijk. Hij reeg de clubs de afgelopen jaren aan elkaar. Waarom haalde STVV hem in huis?

Lamkel Zé

"Lamkel Zé geeft ons bijkomende opties op de flank. We weten dat Didier enorm veel kwaliteiten heeft als voetballer. En met Felice Mazzu hebben we een ervaren coach, die in hem gelooft. Die combinatie kan op het veld voor vuurwerk zorgen de komende maanden.”

Zoals verwacht is STVV nog niet klaar. "We toonden de voorbije maanden regelmatig mooie dingen, dus gooien zeker niet alles overboord. Maar natuurlijk willen we snel opklimmen in het klassement. Daarom streven we naar een dubbele bezetting voor elke positie en een gezonde concurrentie binnen de kern. Zo kunnen we blessures opvangen en staat iedereen op scherp voor 2025. Het huiswerk zit er nog niet op. Samen met de coach analyseren we de prestaties en bekijken we hoe we de ploeg verder kunnen versterken.”

Gaat STVV zich redden?

Meest recent

Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

2
2
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

20
20
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

48
48
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

41
41
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

31
31
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

149
149
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

313
313
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

88
88
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

55
55
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

173
173
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

114
114
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

50
50
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

146
146
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

443
443
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

148
148
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

46
46
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

51
51
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

118
118
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

280
280
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

363
363
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

671
671
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

296
296
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

273
273
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

234
234

Meer sportnieuws