STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

door
STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

STVV heeft daags na de zware 0-4-nederlaag tegen KRC Genk twee aanwinsten voorgesteld. Hiiro Komori en Didier Lamkel Ze tekenden bij de Kanaries. Sportief directeur André Pinto gaf via de clubkanalen meer uitleg over de twee nieuwe spelers van STVV.

LEES OOK: Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Komori

Komori wordt gehuurd van JEF United. De Japanse aanvaller moet het team van Mazzu meer scorend vermogen geven. Bij STVV verwachten ze uiteraard wel wat van hem.

"Komori is een laatbloeier, die eerst de universiteit doorliep alvorens hij zich op het profvoetbal stortte. We volgden zijn prestaties al een tijdje en zijn overtuigd dat hij rijp is om de stap naar Europa te zetten. Onze nieuwe aanvaller is technisch begaafd en staat erom bekend zowel met links als met rechts goed af te werken. Met zijn doelgerichtheid en honger naar goals zal Hiiro ons doelpuntenaantal helpen opkrikken", klinkt het.

De meest opvallende transfer is Lamkel Zé. Toch wel een risico. De speler maakte het al te bont bij Royal Antwerp FC en KV Kortrijk. Hij reeg de clubs de afgelopen jaren aan elkaar. Waarom haalde STVV hem in huis?

Lamkel Zé

"Lamkel Zé geeft ons bijkomende opties op de flank. We weten dat Didier enorm veel kwaliteiten heeft als voetballer. En met Felice Mazzu hebben we een ervaren coach, die in hem gelooft. Die combinatie kan op het veld voor vuurwerk zorgen de komende maanden.”

Zoals verwacht is STVV nog niet klaar. "We toonden de voorbije maanden regelmatig mooie dingen, dus gooien zeker niet alles overboord. Maar natuurlijk willen we snel opklimmen in het klassement. Daarom streven we naar een dubbele bezetting voor elke positie en een gezonde concurrentie binnen de kern. Zo kunnen we blessures opvangen en staat iedereen op scherp voor 2025. Het huiswerk zit er nog niet op. Samen met de coach analyseren we de prestaties en bekijken we hoe we de ploeg verder kunnen versterken.”

Gaat STVV zich redden?

Meest recent

Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

6
6
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

74
74
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

146
146
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

100
100
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

51
51
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

92
92
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

149
149
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

118
118
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

291
291
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

208
208
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

75
75
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

50
50
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

36
36
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

130
130
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

137
137
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

228
228
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

125
125
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

168
168
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

159
159
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

557
557
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

193
193
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

81
81
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

98
98

Meer sportnieuws