STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

361 stemmen
STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

STVV heeft daags na de zware 0-4-nederlaag tegen KRC Genk twee aanwinsten voorgesteld. Hiiro Komori en Didier Lamkel Ze tekenden bij de Kanaries. Sportief directeur André Pinto gaf via de clubkanalen meer uitleg over de twee nieuwe spelers van STVV.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Komori

Komori wordt gehuurd van JEF United. De Japanse aanvaller moet het team van Mazzu meer scorend vermogen geven. Bij STVV verwachten ze uiteraard wel wat van hem.

"Komori is een laatbloeier, die eerst de universiteit doorliep alvorens hij zich op het profvoetbal stortte. We volgden zijn prestaties al een tijdje en zijn overtuigd dat hij rijp is om de stap naar Europa te zetten. Onze nieuwe aanvaller is technisch begaafd en staat erom bekend zowel met links als met rechts goed af te werken. Met zijn doelgerichtheid en honger naar goals zal Hiiro ons doelpuntenaantal helpen opkrikken", klinkt het.

De meest opvallende transfer is Lamkel Zé. Toch wel een risico. De speler maakte het al te bont bij Royal Antwerp FC en KV Kortrijk. Hij reeg de clubs de afgelopen jaren aan elkaar. Waarom haalde STVV hem in huis?

Lamkel Zé

"Lamkel Zé geeft ons bijkomende opties op de flank. We weten dat Didier enorm veel kwaliteiten heeft als voetballer. En met Felice Mazzu hebben we een ervaren coach, die in hem gelooft. Die combinatie kan op het veld voor vuurwerk zorgen de komende maanden.”

Zoals verwacht is STVV nog niet klaar. "We toonden de voorbije maanden regelmatig mooie dingen, dus gooien zeker niet alles overboord. Maar natuurlijk willen we snel opklimmen in het klassement. Daarom streven we naar een dubbele bezetting voor elke positie en een gezonde concurrentie binnen de kern. Zo kunnen we blessures opvangen en staat iedereen op scherp voor 2025. Het huiswerk zit er nog niet op. Samen met de coach analyseren we de prestaties en bekijken we hoe we de ploeg verder kunnen versterken.”

🚀

Gaat STVV zich redden?

Meest recent

Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

0
0
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

20
20
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

117
117
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

89
89
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

198
198
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

180
180
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

343
343
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

338
338
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

237
237
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

71
71
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

53
53
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

62
62
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

506
506
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

186
186
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

924
924
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

99
99
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

253
253
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

378
378

Meer sportnieuws