STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

361 stemmen
STVV geeft dé reden voor aantrekken van Lamkel Zé

STVV heeft daags na de zware 0-4-nederlaag tegen KRC Genk twee aanwinsten voorgesteld. Hiiro Komori en Didier Lamkel Ze tekenden bij de Kanaries. Sportief directeur André Pinto gaf via de clubkanalen meer uitleg over de twee nieuwe spelers van STVV.

LEES OOK: Vanwesemael kiest voor STVV: "Er was interesse"

Komori

Komori wordt gehuurd van JEF United. De Japanse aanvaller moet het team van Mazzu meer scorend vermogen geven. Bij STVV verwachten ze uiteraard wel wat van hem.

"Komori is een laatbloeier, die eerst de universiteit doorliep alvorens hij zich op het profvoetbal stortte. We volgden zijn prestaties al een tijdje en zijn overtuigd dat hij rijp is om de stap naar Europa te zetten. Onze nieuwe aanvaller is technisch begaafd en staat erom bekend zowel met links als met rechts goed af te werken. Met zijn doelgerichtheid en honger naar goals zal Hiiro ons doelpuntenaantal helpen opkrikken", klinkt het.

De meest opvallende transfer is Lamkel Zé. Toch wel een risico. De speler maakte het al te bont bij Royal Antwerp FC en KV Kortrijk. Hij reeg de clubs de afgelopen jaren aan elkaar. Waarom haalde STVV hem in huis?

Lamkel Zé

"Lamkel Zé geeft ons bijkomende opties op de flank. We weten dat Didier enorm veel kwaliteiten heeft als voetballer. En met Felice Mazzu hebben we een ervaren coach, die in hem gelooft. Die combinatie kan op het veld voor vuurwerk zorgen de komende maanden.”

Zoals verwacht is STVV nog niet klaar. "We toonden de voorbije maanden regelmatig mooie dingen, dus gooien zeker niet alles overboord. Maar natuurlijk willen we snel opklimmen in het klassement. Daarom streven we naar een dubbele bezetting voor elke positie en een gezonde concurrentie binnen de kern. Zo kunnen we blessures opvangen en staat iedereen op scherp voor 2025. Het huiswerk zit er nog niet op. Samen met de coach analyseren we de prestaties en bekijken we hoe we de ploeg verder kunnen versterken.”

Gaat STVV zich redden?

Meest recent

Courtois vs. Garcia: insider Rode Duivels doet boekje open

Wat als ... Thibaut Courtois toch gewoon was blijven staan tegen Spanje? Na het foutje van zijn ...

129
129
'Club laat miljoenen rollen: opvolger Tresoldi onderweg'

Club Brugge schakelt stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt. Vorige week werd met Cheveyo ...

128
128
'AA Gent vangt jackpot: sterkhouder richting exit'

Na een matig seizoen gaat AA Gent met de grove borstel door de kleedkamer. Nadat de Buffalo's reeds ...

161
161
'Witte rook: absolute grootmacht shopt bij Club Brugge'

Lang viel er weinig nieuws te rapen bij Club Brugge, maar zoals verwacht bleek dat slechts stilte ...

321
321
Kiki Vanrafelghem zorgt voor heel wat emoties naast het veld

Voor Kiki Vanrafelghem was het allesbehalve een gewone oefenwedstrijd. De middenvelder van KV ...

381
381
'Deal in stroomversnelling: Tielemans krijgt droomtransfer'

Youri Tielemans is nog maar net terug na een zwaar wereldkampioenschap met de Rode Duivels. Maar de ...

101
101
'KRC Genk verschiet zich: bliksemtransfer Tolu Arokodare'

Een jaartje geleden verkocht KRC Genk zijn speerpunt Tolu Arokodare voor een recordsom aan ...

347
347
'Club Brugge zet zich schrap: toptransfer Seys vlak na WK'

Nu hun wereldkampioenschap achter de rug is, kunnen de Rode Duivels eindelijk op adem komen na een ...

1135
1135
Rechtstreeks UCL in: Thorgan Hazard heeft nieuwe club

Bijna twee maanden nadat hij zijn laatste wedstrijd voor RSC Anderlecht speelde, heeft Thorgan ...

115
115
Ruimte voor topaanwinst: Genk kondigt vertrekker aan

Het zijn drukke dagen voor de sportieve leiding van KRC Genk. Midden in de zoektocht naar een nieuwe ...

156
156
Adedeji-Sternberg krijgt mokerslag na Club Brugge-akkoord

Noah Adedeji-Sternberg had zijn zinnen gezet op Club Brugge, maar die deal ligt plots een pak ...

1663
1663
'Mannaert velt verdict: Rode Duivels dumpen Garcia'

Zoals vooraf verwacht bleek de kwartfinale tegen Spanje het eindstation voor de Rode Duivels in de ...

653
653
Done deal: AA Gent stelt vijfde zomeraanwinst voor

Na een teleurstellend seizoen, waarin het op de valreep wel nog een Europees ticket uit de brand ...

278
278
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

1183
1183
'Genk houdt been stijf: recordtransfer van de baan?'

Het zijn drukke dagen bij KRC Genk, waar niet alleen de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach stilaan ...

352
352
'Sommer eist slachtoffer: Club terug transfermarkt op'

Op zijn officiële aankondiging blijft het vooralsnog wachten, al lijkt het stilaan louter ...

1057
1057
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

563
563
Fans Rode Duivels spreken: Rudi Garcia krijgt dit rapport

De komende weken wordt er beslist over de toekomst van Rudi Garcia. De kans is groot dat hij de KBVB ...

321
321
Albert zéér duidelijk over toekomst van Garcia

Rudi Garcia is bijna twee jaar bondscoach en voorlopig was dat een succesverhaal. De resultaten zijn ...

256
256
'Union SG aast op verrassende Belgische transfer'

Union SG was heel actief op de transfermarkt, maar de Brusselaars zijn allerminst klaar met hun ...

165
165
Makelaar Trossard dropt plots transferbommetje

Leandro Trossard kende een zeer goed WK met de Rode Duivels. De Belgische aanvaller werd tijdens dat ...

244
244
Westerlo niet klaar: Charai voorspelt transfervuurwerk

KVC Westerlo kent een héél drukke mercato. De Kemphanen incasseerden bijna dertig ...

134
134
Vanwesemael kiest voor STVV: "Er was interesse"

STVV zag al een aantal sterkhouders de club verlaten, maar het wist wel Robert-Jan Vanwesemael tot ...

71
71
'Ajax baalt na mislopen te dure Club Brugge-pion'

Ajax is heel actief op de transfermarkt. Technisch directeur Jordi Cruijff heeft blijkbaar heel wat ...

329
329
Ontvangt Anderlecht verrassende miljoenen?

Bij RSC Anderlecht moet er nog heel wat versterking bij als ze komend seizoen echt willen meedoen ...

787
787

Meer sportnieuws