'De Bruyne onderhandelt: toptransfer krijgt vorm'

door
'De Bruyne onderhandelt: toptransfer krijgt vorm'

Het ziet er steeds meer naar uit dat Kevin De Bruyne Manchester City aan het einde van het seizoen gaat verlaten. De bijna 34-jarige aanvallende middenvelder onderhandelt volgens The Athletic al maanden met een nieuwe club. Gaat hij de overstap ook daadwerkelijk maken?

LEES OOK: Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

San Diego en De Bruyne praten

Manchester City gaat wellicht een schoonmaakje doorvoeren in de spelerskern. Een aantal oudgedienden halen dit seizoen niet hun beste niveau, waaronder Ilkay Gündogan, Kyle Walker en toch ook wel Kevin De Bruyne. Dat moeten we ook eerlijk durven zeggen als Belg.

KDB haalt nog steeds een goed niveau, maar is niet meer de De Bruyne van een aantal jaren geleden. De blessures hebben daar ook wel wat voor gezorgd. De Bruyne kampte de afgelopen twee seizoenen met heel wat blessureleed.

MLS is stuk ingewikkelder

De Bruyne zou volgens het Amerikaanse medium al maanden gesprekken voeren met San Diego, een nieuwe club in de Major League Soccer. Zij willen van De Bruyne hun Designated Player maken en dat kost tijd. Het gaat over een enorm financieel project en in de MLS gelden heel andere regels dan in Europa. Dergelijke transfers kosten veel tijd.

De Bruyne is altijd een liefhebber geweest van het leven in de Verenigde Staten en vertoeft er ook regelmatig. Hij wil er daarom ook liever voetballen dan in Saudi-Arabië, waar hij ook meteen zou kunnen tekenen.

We haalden eerder al aan dat het er steeds meer naar uit begint te zien dat De Bruyne Europa gaat verlaten. Dat hoeft zeker geen slecht nieuws te betekenen, want De Bruyne zou er aan een lager tempo kunnen spelen en een minder hels programma hebben. Daardoor zou hij nog tot medio 2026, tot het WK, kunnen uitkomen voor de Rode Duivels. Een fitte De Bruyne is nog altijd absolute top voor de nationale ploeg.

Zal De Bruyne naar de MLS verkassen?

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

39
39
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

27
27
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

115
115
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

47
47
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

129
129
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

147
147
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

81
81
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

307
307
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

472
472
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

93
93
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

28
28
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

489
489
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

121
121
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

176
176
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

280
280
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2546
2546
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

202
202
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

589
589
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

281
281
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

13
13
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

222
222
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

722
722

Meer sportnieuws