'De Bruyne onderhandelt: toptransfer krijgt vorm'

1179 stemmen
'De Bruyne onderhandelt: toptransfer krijgt vorm'

Het ziet er steeds meer naar uit dat Kevin De Bruyne Manchester City aan het einde van het seizoen gaat verlaten. De bijna 34-jarige aanvallende middenvelder onderhandelt volgens The Athletic al maanden met een nieuwe club. Gaat hij de overstap ook daadwerkelijk maken?

LEES OOK: Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

San Diego en De Bruyne praten

Manchester City gaat wellicht een schoonmaakje doorvoeren in de spelerskern. Een aantal oudgedienden halen dit seizoen niet hun beste niveau, waaronder Ilkay Gündogan, Kyle Walker en toch ook wel Kevin De Bruyne. Dat moeten we ook eerlijk durven zeggen als Belg.

KDB haalt nog steeds een goed niveau, maar is niet meer de De Bruyne van een aantal jaren geleden. De blessures hebben daar ook wel wat voor gezorgd. De Bruyne kampte de afgelopen twee seizoenen met heel wat blessureleed.

MLS is stuk ingewikkelder

De Bruyne zou volgens het Amerikaanse medium al maanden gesprekken voeren met San Diego, een nieuwe club in de Major League Soccer. Zij willen van De Bruyne hun Designated Player maken en dat kost tijd. Het gaat over een enorm financieel project en in de MLS gelden heel andere regels dan in Europa. Dergelijke transfers kosten veel tijd.

De Bruyne is altijd een liefhebber geweest van het leven in de Verenigde Staten en vertoeft er ook regelmatig. Hij wil er daarom ook liever voetballen dan in Saudi-Arabië, waar hij ook meteen zou kunnen tekenen.

We haalden eerder al aan dat het er steeds meer naar uit begint te zien dat De Bruyne Europa gaat verlaten. Dat hoeft zeker geen slecht nieuws te betekenen, want De Bruyne zou er aan een lager tempo kunnen spelen en een minder hels programma hebben. Daardoor zou hij nog tot medio 2026, tot het WK, kunnen uitkomen voor de Rode Duivels. Een fitte De Bruyne is nog altijd absolute top voor de nationale ploeg.

🚀

Zal De Bruyne naar de MLS verkassen?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

83
83
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

33
33
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

28
28
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

311
311
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

50
50
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

187
187
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

222
222
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

156
156
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

663
663
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

164
164
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

164
164
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1045
1045
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

666
666
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

442
442
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

833
833
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

828
828
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

135
135
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

488
488
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

394
394

Meer sportnieuws