STVV heeft beet: Lamkel Zé en spits tekenen

door
STVV heeft beet: Lamkel Zé en spits tekenen

STVV opende 2025 met een stevige zeperd. Het verloor de Limburgse derby met 0-4. Felice Mazzu was achteraf kritisch voor zijn ploeg, waar hij scorend vermogen mist. De coach van de Kanaries krijgt meteen twee aanvallende versterkingen.

LEES OOK: Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Lamkel Zé naar STVV...

STVV maakte vandaag de komst van Didier Lamkel Zé officieel bekend. De voormalige speler van Royal Antwerp FC en KV Kortrijk tekende een contract tot het einde van het seizoen. De Limburgers hopen dat zaterdag al kan spelen tegen KVC Westerlo.

Lamkel Zé is niet de enige aanwinst. De Truienaars hebben met Hiiro Komori nog een aanvaller weten te strikken. STVV huurt de Japanse aanvaller van JEF United Chiba. Hij moet samen met Adriano Bertaccini, Andrés Ferrari en Kahveh Zahiroleslam voor de goals gaan zorgen. Ook hij zou zaterdag mogelijk al kunnen spelen.

... dat ook Komori strikt

STVV zal nog versterking moeten halen, want achteraan is de spoeling vooral in het centrum nog veel te doen. Ook daar zoeken ze dus naar nieuwe spelers. Daar volgt later wellicht witte rook over.

De partij van dit weekend is enorm belangrijk, want dan trekt STVV naar KVC Westerlo. Die club staat vier punten boven de Truienaars. Verliezen is dus uit den boze voor de Limburgers. Ook bij Westerlo borrelt er heel wat, want ook daar zal Timmy Simons moeten winnen. Het wordt dus een gespannen pot voetbal in 't Kuipje.

Gaat Lamkel Zé schitteren bij STVV?

Meest recent

Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

14
14
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

16
16
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

43
43
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

25
25
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

213
213
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

73
73
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

276
276
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

121
121
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

210
210
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

393
393
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

164
164
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

298
298
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

137
137
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

368
368
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

720
720
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

109
109
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

111
111
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

151
151
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

230
230
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

781
781
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

103
103
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

302
302
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

105
105
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

177
177
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

940
940

Meer sportnieuws