Arsenal mag League Cup wellicht vergeten na pijnlijke avond

door
Arsenal mag League Cup wellicht vergeten na pijnlijke avond

Voor Arsenal is 2025 niet bepaald geweldig begonnen. Op Nieuwjaarsdag won het wel nog van Brentford, maar nu is het toch bezig aan een pijnlijke week. Na puntenverlies in de Premier League vorig weekend beleefde het nu ook in de League Cup een pijnlijke avond.

Zaterdag waren de Gunners al blijven steken op een gelijkspel tegen Brighton, waardoor ze verder terrein prijs moesten geven op leider Liverpool. Nu dreigen ze ook nog eens naast de finale van de League Cup te grijpen.

LEES OOK: JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Arsenal kan goede start niet bekronen

Uitgeschakeld is Arsenal nog niet, maar kwalificatie wordt wel zeer moeilijk. In de heenmatch van de halve finale gingen ze in eigen stadion immers met 0-2 onderuit tegen Newcastle United. Daarmee maakten de Magpies een einde aan een ongeslagen reeks van dertien matchen voor Arsenal.

Met Leandro Trossard in de basis was Arsenal nochtans goed begonnen. Het had pech dat Martinelli de paal raakte en plots viel de goal aan de overkant. Man-in-vorm Alexander Isak, die in de PL al zeven matchen op rij scoorde, deed het ook in de League Cup.

Isak en Gordon bezorgen Newcastle stunt

Enkele minuten voor rust moest Arsenal plots achtervolgen en vroeg in de tweede helft kreeg het een nieuwe mokerslag. Raya kon een knal van Isak nog keren, maar Gordon stond op de juiste plaats voor de rebound en maakte er 0-2 van.

Daarna ging Arsenal nog wanhopig op zoek naar een belangrijke goal, maar Newcastle hield stand. Daardoor mogen ze op 5 februari in het eigen St. James' Park proberen om de dubbele voorsprong over de streep te trekken en voor de eerste keer sinds 1976 nog eens de finale van de League Cup te halen.

Zal Arsenal deze achterstand in de terugmacht nog ophalen?

Meest recent

Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

19
19
Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

35
35
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

40
40
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

189
189
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

26
26
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

329
329
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

252
252
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

316
316
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

18
18
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

60
60
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

99
99
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

66
66
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

405
405
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

156
156
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

318
318
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

473
473
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

280
280
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

231
231
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

174
174
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

254
254
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

751
751

Meer sportnieuws