Arsenal mag League Cup wellicht vergeten na pijnlijke avond

93 stemmen
Arsenal mag League Cup wellicht vergeten na pijnlijke avond

Voor Arsenal is 2025 niet bepaald geweldig begonnen. Op Nieuwjaarsdag won het wel nog van Brentford, maar nu is het toch bezig aan een pijnlijke week. Na puntenverlies in de Premier League vorig weekend beleefde het nu ook in de League Cup een pijnlijke avond.

Zaterdag waren de Gunners al blijven steken op een gelijkspel tegen Brighton, waardoor ze verder terrein prijs moesten geven op leider Liverpool. Nu dreigen ze ook nog eens naast de finale van de League Cup te grijpen.

LEES OOK: 'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

Arsenal kan goede start niet bekronen

Uitgeschakeld is Arsenal nog niet, maar kwalificatie wordt wel zeer moeilijk. In de heenmatch van de halve finale gingen ze in eigen stadion immers met 0-2 onderuit tegen Newcastle United. Daarmee maakten de Magpies een einde aan een ongeslagen reeks van dertien matchen voor Arsenal.

Met Leandro Trossard in de basis was Arsenal nochtans goed begonnen. Het had pech dat Martinelli de paal raakte en plots viel de goal aan de overkant. Man-in-vorm Alexander Isak, die in de PL al zeven matchen op rij scoorde, deed het ook in de League Cup.

Isak en Gordon bezorgen Newcastle stunt

Enkele minuten voor rust moest Arsenal plots achtervolgen en vroeg in de tweede helft kreeg het een nieuwe mokerslag. Raya kon een knal van Isak nog keren, maar Gordon stond op de juiste plaats voor de rebound en maakte er 0-2 van.

Daarna ging Arsenal nog wanhopig op zoek naar een belangrijke goal, maar Newcastle hield stand. Daardoor mogen ze op 5 februari in het eigen St. James' Park proberen om de dubbele voorsprong over de streep te trekken en voor de eerste keer sinds 1976 nog eens de finale van de League Cup te halen.

Zal Arsenal deze achterstand in de terugmacht nog ophalen?

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

11
11
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

18
18
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

88
88
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

27
27
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

77
77
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

35
35
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

83
83
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

172
172
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

372
372
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

193
193
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

648
648
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

445
445
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

948
948
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

105
105
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

247
247
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

190
190
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

350
350
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

88
88
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

630
630
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

80
80
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

286
286
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60

Meer sportnieuws