Arsenal mag League Cup wellicht vergeten na pijnlijke avond

door
Arsenal mag League Cup wellicht vergeten na pijnlijke avond

Voor Arsenal is 2025 niet bepaald geweldig begonnen. Op Nieuwjaarsdag won het wel nog van Brentford, maar nu is het toch bezig aan een pijnlijke week. Na puntenverlies in de Premier League vorig weekend beleefde het nu ook in de League Cup een pijnlijke avond.

Zaterdag waren de Gunners al blijven steken op een gelijkspel tegen Brighton, waardoor ze verder terrein prijs moesten geven op leider Liverpool. Nu dreigen ze ook nog eens naast de finale van de League Cup te grijpen.

LEES OOK: 'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Arsenal kan goede start niet bekronen

Uitgeschakeld is Arsenal nog niet, maar kwalificatie wordt wel zeer moeilijk. In de heenmatch van de halve finale gingen ze in eigen stadion immers met 0-2 onderuit tegen Newcastle United. Daarmee maakten de Magpies een einde aan een ongeslagen reeks van dertien matchen voor Arsenal.

Met Leandro Trossard in de basis was Arsenal nochtans goed begonnen. Het had pech dat Martinelli de paal raakte en plots viel de goal aan de overkant. Man-in-vorm Alexander Isak, die in de PL al zeven matchen op rij scoorde, deed het ook in de League Cup.

Isak en Gordon bezorgen Newcastle stunt

Enkele minuten voor rust moest Arsenal plots achtervolgen en vroeg in de tweede helft kreeg het een nieuwe mokerslag. Raya kon een knal van Isak nog keren, maar Gordon stond op de juiste plaats voor de rebound en maakte er 0-2 van.

Daarna ging Arsenal nog wanhopig op zoek naar een belangrijke goal, maar Newcastle hield stand. Daardoor mogen ze op 5 februari in het eigen St. James' Park proberen om de dubbele voorsprong over de streep te trekken en voor de eerste keer sinds 1976 nog eens de finale van de League Cup te halen.

Zal Arsenal deze achterstand in de terugmacht nog ophalen?

Meest recent

Explosie van vreugde bij Bayern: Blessin laat Kompany zweten

In de Bundesliga begon Bayern München om 15u30 aan zijn match tegen St. Pauli. Konden de ...

14
14
Hasi met zware keuze: "Zij brengen voetballend vermogen"

RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de topper in eigen huis tegen Union SG. De Belgische ...

42
42
Leko doet heel frappante Jupiler Pro League-uitspraak

Ivan Leko is een trainer die zeer graag in de underdogrol kruipt. Voor een match zal hij ...

53
53
Anderlecht met groots plan: zorgt Verschueren voor doorbraak?

RSC Anderlecht heeft als prioriteit weer de nummer één te worden in België. Dat ...

321
321
Patris doet héél straf Union SG-verhaal uit de doeken

Union SG haalde Louis Patris voor 4 miljoen euro weg bij STVV, dat zo goede zaken deed nadat ze hem ...

30
30
'Oorlog' tussen FC Barcelona en Real Madrid loopt uit de hand

Real Madrid en FC Barcelona zijn voor eeuwig en altijd sportieve rivalen. Florentino Perez en Joan ...

96
96
Mannaert broedt op RSCA-plannetje: "Hij heeft al gebeld"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat spelers in de kern die hopen om op termijn hun kans te krijgen ...

226
226
Hubert over RSCA-periode: "Met hen klikte het minder"

Union SG moet aan de bak tegen RSC Anderlecht. Daar hopen ze weer te zegevieren, wat de afgelopen ...

96
96
Rigaux speelt open kaart over Tzolis, Ordonez en Onyedika

Bij Club Brugge lopen heel wat spelers in de kijker. Joel Ordonez, Christos Tzolis en Raphael ...

236
236
Kompany geeft zeldzame inkijk: "Geen 'Kompany Ball'"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. Hij won er al een titel en supercup en ...

27
27
Club krijgt draai om de oren: "Ze moeten zich niet overschatten"

Amper een drietal weken na de stunt tegen FC Barcelona, werd Club Brugge stevig met de voeten op de ...

162
162
'Lukaku en KDB verstomd: Napoli dropt heuse transferbom'

SSC Napoli wil zich dit seizoen dolgraag opvolgen als Italiaans kampioen en hoopt daarnaast zo lang ...

121
121
Bloedbad in JPL dreigt: "Aantal clubs in mum van tijd overkop"

In de schaduw van de Europese competities, incasseerde het Belgische clubvoetbal deze week een ...

454
454
'Transferverzoek ingediend: titanenstrijd Club en Anderlecht'

Nu de winterse mercato voor de deur staat, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro League met het ...

273
273
Stats voorspellen: déze Belgische club overleeft in UCL

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vindt spits, miljoenentransfer Stassin'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
‘Man Utd bombardeert mercato: 150 miljoen voor sterspeler’

Manchester United hoopt snel weer aan de top van het Europese voetbal te staan. Onder Ruben Amorim ...

89
89
Club Brugge wankelt: Hayen ferm op zijn plek gezet

Club Brugge kreeg in de Europese midweekspeeldag een ferme mokerslag. In de Champions League ging ...

513
513
Derby op scherp: Hasi verbaast met straffe taal

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag in de Jupiler Pro League op tegen Union SG. De afgelopen ...

167
167
Exit Mignolet? 'Club Brugge-bestuur is niet bijgedraaid'

Simon Mignolet is inmiddels al 37 jaar, maar de doelman laat nog steeds zien een belangrijke kracht ...

867
867
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

44
44
Verrassend verdict: “Grootste groeipotentieel van België”

Royal Antwerp FC zit in de penarie. The Great Old staat in de gevarenzone en nam afscheid van coach ...

380
380
KV Mechelen onderuit: Vanderbiest geeft dé oorzaak

Bij KV Mechelen hoopten ze Standard een stevige tik uit te delen in de strijd om de top zes, maar de ...

233
233
'Atalanta in shock: CDK flirt met brutale exit'

Net nu Charles De Ketelaere in Bergamo alles heeft wat hij zocht, dreigt er een brutale ...

366
366
'Anderlecht beeft: Europese top dringt aan'

Wie de jeugdploegen een beetje volgt in België, weet dat er bij RSC Anderlecht heel veel talent ...

368
368

Meer sportnieuws