'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

door
'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

De Belgische wintermercato is dinsdag ook officieel op gang getrapt en dus zullen we de komende dagen ongetwijfeld vele transfers zien. De natte droom van vele clubs is ongetwijfeld om een vlot scorende spits te vinden.

Charleroi en Westerlo zijn twee clubs die naar zo'n aanvaller op zoek zijn. De Carolo's staan momenteel toch knap zevende, maar zijn zeer afhankelijk van de doelpunten van Daan Heymans. Enkel Nikola Stulic scoorde de laatste weken ook vrij vlot, de andere spitsen vielen allemaal door de mand.

LEES OOK: 'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Westerlo en Charleroi azen op Gianni Bruno

Bij Westerlo is er dan weer geen waardig alternatief voor Matija Frigan voorin. Beide clubs speuren dan ook de markt af en zijn daarbij beland bij een zeer bekende naam. Het Nieuwsblad en Sacha Tavolieri melden dat ze Gianni Bruno terug naar België willen halen.

De 33-jarige bewees al ruimschoots zijn neus voor doelpunten. Hij scoorde in het seizoen 2020/21 20 keer voor Zulte Waregem, in 2022/23 trof hij voor STVV achttien keer raak. Vorig seizoen kroonde hij zich nog tot topschutter in de Turkse tweede klasse met zeventien goals voor Eyüpspor.

Bruno mag weg bij Eyüpspor

Daarmee loodste Bruno zijn ploeg naar de titel en promotie, maar dit seizoen moet hij vrede nemen met een rol als invaller. Omdat de club ook met financiële problemen zou kampen, mag hij deze maand vertrekken.

Daarvan zouden Westerlo en Charleroi willen profiteren. De Kemphanen lijken voorlopig wel in polepositie te liggen, want zij onderhouden op bestuursniveau goede banden met Eyüpspor. Bovendien zouden ze ook al een schriftelijk bod neergelegd hebben.

Wie zal de strijd om Bruno winnen?

Meest recent

Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

37
37
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

49
49
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

285
285
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

102
102
Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

509
509
"Wat een aanfluiting!" - Gouden Schoen doet bom ontploffen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

531
531
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

91
91
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

283
283
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

441
441
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

155
155
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

115
115
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

631
631
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

256
256
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

219
219
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

420
420
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

81
81
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

284
284
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

84
84
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

95
95
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

80
80
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

77
77
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

131
131
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

516
516
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

19
19
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

303
303

Meer sportnieuws