'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

131
'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

De Belgische wintermercato is dinsdag ook officieel op gang getrapt en dus zullen we de komende dagen ongetwijfeld vele transfers zien. De natte droom van vele clubs is ongetwijfeld om een vlot scorende spits te vinden.

Charleroi en Westerlo zijn twee clubs die naar zo'n aanvaller op zoek zijn. De Carolo's staan momenteel toch knap zevende, maar zijn zeer afhankelijk van de doelpunten van Daan Heymans. Enkel Nikola Stulic scoorde de laatste weken ook vrij vlot, de andere spitsen vielen allemaal door de mand.

LEES OOK: 'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Westerlo en Charleroi azen op Gianni Bruno

Bij Westerlo is er dan weer geen waardig alternatief voor Matija Frigan voorin. Beide clubs speuren dan ook de markt af en zijn daarbij beland bij een zeer bekende naam. Het Nieuwsblad en Sacha Tavolieri melden dat ze Gianni Bruno terug naar België willen halen.

De 33-jarige bewees al ruimschoots zijn neus voor doelpunten. Hij scoorde in het seizoen 2020/21 20 keer voor Zulte Waregem, in 2022/23 trof hij voor STVV achttien keer raak. Vorig seizoen kroonde hij zich nog tot topschutter in de Turkse tweede klasse met zeventien goals voor Eyüpspor.

Bruno mag weg bij Eyüpspor

Daarmee loodste Bruno zijn ploeg naar de titel en promotie, maar dit seizoen moet hij vrede nemen met een rol als invaller. Omdat de club ook met financiële problemen zou kampen, mag hij deze maand vertrekken.

Daarvan zouden Westerlo en Charleroi willen profiteren. De Kemphanen lijken voorlopig wel in polepositie te liggen, want zij onderhouden op bestuursniveau goede banden met Eyüpspor. Bovendien zouden ze ook al een schriftelijk bod neergelegd hebben.

Wie zal de strijd om Bruno winnen?

Meest recent

Europees op TV: hier kijk je Anderlecht, Gent, Union én STVV

Donderdag wacht weer een drukke voetbalavond met een volledige speeldag in de Europa én ...

4
4
‘Italië kookt: Tresoldi maakt meest gehate transfer'

Na zijn hattrick in San Siro is Nicolò Tresoldi de man van het moment in Italië. Maar ...

18
18
De Bruyne verbaast bij Napoli: Italiaanse pers maakt U-bocht

In de Champions League heeft SSC Napoli dinsdagavond een cruciale zege geboekt tegen Bodo/Glimt: ...

46
46
Club-Lens: Leko hakt laatste zware knoop door in basisploeg

Een week na de straffe stunt in Milaan, moet Club Brugge opnieuw vol aan de bak in de Champions ...

51
51
Koppen lopen: deze topclubs sturen mannetje naar Club-Lens

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond opnieuw voor een belangrijke wedstrijd. Zo ...

349
349
Plooien gladgestreken? Allegri looft De Bruyne

De voorbije week stonden de Italiaanse kranten vol van de 'vete' tussen Kevin De Bruyne en ...

44
44
Flick goudeerlijk: "PSG is beter dan ons"

De voetballiefhebber werd dinsdagavond verwend in de Champions Leauge, met maar liefst 40 doelpunten ...

54
54
PSG wint spektakelstuk tegen Barça, knappe assist KDB

Het is dinsdag een spectaculaire avond geworden in de Champions League. Dé kraker was ...

47
47
Turken kijken met nieuwe bondscoach Rode Duivels in de ogen

De Rode Duivels staan er na vier wedstrijden vrij goed voor in de Nations League. Ze staan na vier ...

45
45
'Club siddert: grootmacht gaat in januari voor Tresoldi'

Club Brugge bijft ook na het vertrek van verschillende sterkhouders vorige zomer gewoon indruk ...

208
208
Volgend seizoen Genkse nummer 1? Leysen geeft hint

Vorig weekend liet KRC Genk geen steek vallen in de Croky Cup, want het ging gewoon met 0-2 winnen ...

112
112
Club kijkt oude bekende in ogen: "Lens is favoriet"

Club Brugge hoopt woensdag opnieuw een resultaat neer te kunnen zetten in de Champions League na de ...

386
386
Fenerbahçe met grote domper, Dortmund komt goed weg

In de Champions League stonden er twee matchen op het programma in de vooravond. Om 18u45 gaf ...

42
42
Union SG wint jackpot "20 à 25 miljoen euro"

De naam van Relebohile Mofokeng begint steeds nadrukkelijker rond te zingen op de Europese ...

66
66
'Arne Slot lokt interesse van Premier League-club'

Arne Slot lijkt niet van plan om lang aan de zijlijn te blijven staan. Volgens De Telegraaf staat ...

46
46
Coach RC Lens looft Club-smaakmaker: "Een topper"

Club Brugge is favoriet voor het treffen met RC Lens. AS Monaco en Olympique Marseille werden al ...

140
140
Van Hazard tot Ivanovic: ex-JPL'ers hun rapport bij Lens

RC Lens is morgen de tegenstander van Club Brugge in de Champions League. De Belgische landskampioen ...

126
126
'Club Brugge stelt Tresoldi teleur: droomtransfer van tafel'

Een exit in januari is onbespreekbaar, maar nadien wordt Nicolo Tresoldi stilaan onhoudbaar voor ...

351
351
Belgische toptrainers in vieze papieren: terug naar JPL?

Tot dusver maakt de Jupiler Pro League zijn reputatie als trainerskerkhof niet echt waar, want na ...

202
202
'Club-grootverdiener forceert breuk: JPL-club staat klaar'

Hij kreeg bij Club Brugge een topcontract tot 2029, maar komt dit seizoen niet aan spelen toe. Deze ...

542
542
'Club Brugge kan cashen: kwartet laat kassa rinkelen'

De afgelopen jaren vonden Europese topclubs alsmaar vlotter hun weg naar Club Brugge, waar het ene ...

154
154
Leko kiest CL-selectie: 2 afvallers bij Club Brugge

Jan Breydel maakt zich al op voor een nieuwe gala-avond in de Champions League. Een week na de stunt ...

337
337
"Lieg niet"-Van Crombrugge haalt vlijmscherp uit na agressie

Hendrik Van Crombrugge beleeft een opvallende periode naast het voetbalveld. Terwijl de voormalige ...

189
189
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 9 bekend

De komende dagen eist het Europese voetbal nog even alle aandacht op, maar nadien wordt in de ...

94
94
Leko speelt open kaart: Vetlesen versus Lemaréchal

Op speeldag drie van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag RC Lens over de vloer. Wellicht ...

197
197

Meer sportnieuws