'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

door
'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

De Belgische wintermercato is dinsdag ook officieel op gang getrapt en dus zullen we de komende dagen ongetwijfeld vele transfers zien. De natte droom van vele clubs is ongetwijfeld om een vlot scorende spits te vinden.

Charleroi en Westerlo zijn twee clubs die naar zo'n aanvaller op zoek zijn. De Carolo's staan momenteel toch knap zevende, maar zijn zeer afhankelijk van de doelpunten van Daan Heymans. Enkel Nikola Stulic scoorde de laatste weken ook vrij vlot, de andere spitsen vielen allemaal door de mand.

LEES OOK: Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

Westerlo en Charleroi azen op Gianni Bruno

Bij Westerlo is er dan weer geen waardig alternatief voor Matija Frigan voorin. Beide clubs speuren dan ook de markt af en zijn daarbij beland bij een zeer bekende naam. Het Nieuwsblad en Sacha Tavolieri melden dat ze Gianni Bruno terug naar België willen halen.

De 33-jarige bewees al ruimschoots zijn neus voor doelpunten. Hij scoorde in het seizoen 2020/21 20 keer voor Zulte Waregem, in 2022/23 trof hij voor STVV achttien keer raak. Vorig seizoen kroonde hij zich nog tot topschutter in de Turkse tweede klasse met zeventien goals voor Eyüpspor.

Bruno mag weg bij Eyüpspor

Daarmee loodste Bruno zijn ploeg naar de titel en promotie, maar dit seizoen moet hij vrede nemen met een rol als invaller. Omdat de club ook met financiële problemen zou kampen, mag hij deze maand vertrekken.

Daarvan zouden Westerlo en Charleroi willen profiteren. De Kemphanen lijken voorlopig wel in polepositie te liggen, want zij onderhouden op bestuursniveau goede banden met Eyüpspor. Bovendien zouden ze ook al een schriftelijk bod neergelegd hebben.

Wie zal de strijd om Bruno winnen?

Meest recent

Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

2
2
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

53
53
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

34
34
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

316
316
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

83
83
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

260
260
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

440
440
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

293
293
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

339
339
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

363
363
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

54
54
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

405
405
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

70
70
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

68
68
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

81
81
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

237
237
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

249
249
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

433
433
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

91
91
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

188
188
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

311
311
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

200
200
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

75
75
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

173
173
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

172
172

Meer sportnieuws