'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

131 stemmen
'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

De Belgische wintermercato is dinsdag ook officieel op gang getrapt en dus zullen we de komende dagen ongetwijfeld vele transfers zien. De natte droom van vele clubs is ongetwijfeld om een vlot scorende spits te vinden.

Charleroi en Westerlo zijn twee clubs die naar zo'n aanvaller op zoek zijn. De Carolo's staan momenteel toch knap zevende, maar zijn zeer afhankelijk van de doelpunten van Daan Heymans. Enkel Nikola Stulic scoorde de laatste weken ook vrij vlot, de andere spitsen vielen allemaal door de mand.

LEES OOK: Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Westerlo en Charleroi azen op Gianni Bruno

Bij Westerlo is er dan weer geen waardig alternatief voor Matija Frigan voorin. Beide clubs speuren dan ook de markt af en zijn daarbij beland bij een zeer bekende naam. Het Nieuwsblad en Sacha Tavolieri melden dat ze Gianni Bruno terug naar België willen halen.

De 33-jarige bewees al ruimschoots zijn neus voor doelpunten. Hij scoorde in het seizoen 2020/21 20 keer voor Zulte Waregem, in 2022/23 trof hij voor STVV achttien keer raak. Vorig seizoen kroonde hij zich nog tot topschutter in de Turkse tweede klasse met zeventien goals voor Eyüpspor.

Bruno mag weg bij Eyüpspor

Daarmee loodste Bruno zijn ploeg naar de titel en promotie, maar dit seizoen moet hij vrede nemen met een rol als invaller. Omdat de club ook met financiële problemen zou kampen, mag hij deze maand vertrekken.

Daarvan zouden Westerlo en Charleroi willen profiteren. De Kemphanen lijken voorlopig wel in polepositie te liggen, want zij onderhouden op bestuursniveau goede banden met Eyüpspor. Bovendien zouden ze ook al een schriftelijk bod neergelegd hebben.

Wie zal de strijd om Bruno winnen?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, waardoor de ...

24
24
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

31
31
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

57
57
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

368
368
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

224
224
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

118
118
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

115
115
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

66
66
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

179
179
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

161
161
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

471
471
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

565
565
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

294
294
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

544
544
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

449
449
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

626
626
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

276
276
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

268
268
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

311
311
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

170
170
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

408
408
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

259
259
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

690
690

Meer sportnieuws