'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

131 stemmen
'Westerlo en Charleroi strijden om Belgische prijsschutter'

De Belgische wintermercato is dinsdag ook officieel op gang getrapt en dus zullen we de komende dagen ongetwijfeld vele transfers zien. De natte droom van vele clubs is ongetwijfeld om een vlot scorende spits te vinden.

Charleroi en Westerlo zijn twee clubs die naar zo'n aanvaller op zoek zijn. De Carolo's staan momenteel toch knap zevende, maar zijn zeer afhankelijk van de doelpunten van Daan Heymans. Enkel Nikola Stulic scoorde de laatste weken ook vrij vlot, de andere spitsen vielen allemaal door de mand.

LEES OOK: Westerlo volgt transfervoorbeeld van Bayern München

Westerlo en Charleroi azen op Gianni Bruno

Bij Westerlo is er dan weer geen waardig alternatief voor Matija Frigan voorin. Beide clubs speuren dan ook de markt af en zijn daarbij beland bij een zeer bekende naam. Het Nieuwsblad en Sacha Tavolieri melden dat ze Gianni Bruno terug naar België willen halen.

De 33-jarige bewees al ruimschoots zijn neus voor doelpunten. Hij scoorde in het seizoen 2020/21 20 keer voor Zulte Waregem, in 2022/23 trof hij voor STVV achttien keer raak. Vorig seizoen kroonde hij zich nog tot topschutter in de Turkse tweede klasse met zeventien goals voor Eyüpspor.

Bruno mag weg bij Eyüpspor

Daarmee loodste Bruno zijn ploeg naar de titel en promotie, maar dit seizoen moet hij vrede nemen met een rol als invaller. Omdat de club ook met financiële problemen zou kampen, mag hij deze maand vertrekken.

Daarvan zouden Westerlo en Charleroi willen profiteren. De Kemphanen lijken voorlopig wel in polepositie te liggen, want zij onderhouden op bestuursniveau goede banden met Eyüpspor. Bovendien zouden ze ook al een schriftelijk bod neergelegd hebben.

Wie zal de strijd om Bruno winnen?

Meest recent

'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolger Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

64
64
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

98
98
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

191
191
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

174
174
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

52
52
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

38
38
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

408
408
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

148
148
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

32
32
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

122
122
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

338
338
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

235
235
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

69
69
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

119
119
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

258
258
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

100
100
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

606
606
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

439
439
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

242
242
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

207
207
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

687
687
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

518
518
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

136
136
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

364
364
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

266
266

Meer sportnieuws