Musk wil eigenaar worden van een van de grootste clubs ter wereld

890 stemmen
Musk wil eigenaar worden van een van de grootste clubs ter wereld

Het voetbal is al jaren in de greep van investeringsgroepen, rijke eigenaars en nog tal van andere groeperingen. Het is een grote business waar het grote geld zeer rijkelijk vloeit, legaal en niet al te legaal. Dat zorgt ook voor een interessante gedachte bij niemand minder dan Elon Musk.

Musk richting Liverpool?

Musk is de rijkste man ter wereld en zoekt uiteraard bepaalde sectoren om in te investeren. Eigenaars die zeggen dat er niets te verdienen valt met investeren in het voetbal, vertellen uiteraard fake news. Geld is er bij de vleet en om jullie heel de uitleg te besparen, het is voor heel wat eigenaars wel degelijk een lucratieve business. Niet altijd even zichtbaar, wat ook de bedoeling is.

Musk is volgens zijn vader wel geïnteresseerd in Liverpool. "Hij is zeker geïnteresseerd en zou de club graag willen kopen. Wie niet natuurlijk? Ik zou het zelf ook graag willen. Maar dat wil niet zeggen dat het zover komt. Als Elon komt, zullen ze de prijs zeker verhogen", vertelde hij in een podcast.

Band met Liverpool

Volgens hem is er een band met Liverpool. "Elon’s grootmoeder werd geboren in Liverpool en we hebben er nog familie wonen. We hadden het geluk verschillende Beatles goed te kennen. Een deel van mijn familie groeide met hen op. We zijn dus verbonden aan Liverpool."

Aan geld geen gebrek bij Musk, want volgens Forbes heeft hij een geschat vermogen van maar liefst 413,8 miljard euro. Een club kopen is geen enkel probleem voor de grote steun van Amerikaans president Donald Trump. 

Krijgen we Musk weldra in het voetbal te zien, of blijft het bij deze uitspraken? Dat zal de toekomst uitwijzen, maar dat er zoveel Amerikanen naar het Europese voetbal zijn getrokken, is geen toeval. Er is amper een juridisch kader en er zijn daarom héél veel mogelijkheden. De Far West om zaken te doen. Daar kunnen de spelers met het meest buskruit wel hun weg vinden.

Zal Musk Liverpool kopen?

Meest recent

'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

12
12
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

53
53
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

59
59
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

168
168
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

204
204
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

19
19
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

815
815
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

31
31
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

34
34
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

79
79
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

338
338
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

125
125
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

139
139
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

65
65
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

102
102
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

61
61
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

59
59
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

238
238
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

143
143
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

121
121
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

40
40
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

302
302
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

193
193
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22

Meer sportnieuws