Musk wil eigenaar worden van een van de grootste clubs ter wereld

door
Musk wil eigenaar worden van een van de grootste clubs ter wereld

Het voetbal is al jaren in de greep van investeringsgroepen, rijke eigenaars en nog tal van andere groeperingen. Het is een grote business waar het grote geld zeer rijkelijk vloeit, legaal en niet al te legaal. Dat zorgt ook voor een interessante gedachte bij niemand minder dan Elon Musk.

LEES OOK: 'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Musk richting Liverpool?

Musk is de rijkste man ter wereld en zoekt uiteraard bepaalde sectoren om in te investeren. Eigenaars die zeggen dat er niets te verdienen valt met investeren in het voetbal, vertellen uiteraard fake news. Geld is er bij de vleet en om jullie heel de uitleg te besparen, het is voor heel wat eigenaars wel degelijk een lucratieve business. Niet altijd even zichtbaar, wat ook de bedoeling is.

Musk is volgens zijn vader wel geïnteresseerd in Liverpool. "Hij is zeker geïnteresseerd en zou de club graag willen kopen. Wie niet natuurlijk? Ik zou het zelf ook graag willen. Maar dat wil niet zeggen dat het zover komt. Als Elon komt, zullen ze de prijs zeker verhogen", vertelde hij in een podcast.

Band met Liverpool

Volgens hem is er een band met Liverpool. "Elon’s grootmoeder werd geboren in Liverpool en we hebben er nog familie wonen. We hadden het geluk verschillende Beatles goed te kennen. Een deel van mijn familie groeide met hen op. We zijn dus verbonden aan Liverpool."

Aan geld geen gebrek bij Musk, want volgens Forbes heeft hij een geschat vermogen van maar liefst 413,8 miljard euro. Een club kopen is geen enkel probleem voor de grote steun van Amerikaans president Donald Trump. 

Krijgen we Musk weldra in het voetbal te zien, of blijft het bij deze uitspraken? Dat zal de toekomst uitwijzen, maar dat er zoveel Amerikanen naar het Europese voetbal zijn getrokken, is geen toeval. Er is amper een juridisch kader en er zijn daarom héél veel mogelijkheden. De Far West om zaken te doen. Daar kunnen de spelers met het meest buskruit wel hun weg vinden.

Zal Musk Liverpool kopen?

Meest recent

'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

45
45
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

27
27
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

114
114
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

27
27
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

82
82
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

98
98
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

171
171
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

58
58
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

404
404
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

317
317
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

251
251
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

263
263
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

212
212
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

64
64
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

45
45
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

170
170
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

115
115
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

228
228
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

270
270
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

67
67
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

148
148
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

482
482
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

69
69

Meer sportnieuws