Lommel SK stelt volgende buitenlandse groeibriljant voor

47 stemmen
Lommel SK stelt volgende buitenlandse groeibriljant voor

Lommel SK kent een moeizaam seizoen in de Challenger Pro League. De Limburgers hebben daarom de ploeg nog wat versterkt. Lommel maakte vandaag de komst van een nieuwe aanvaller bekend en hij moet de aanval van de nodige daadkracht voorzien.

LEES OOK: Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel strikt jonge Colombiaan

"John Edwin Montaño mag zich vanaf heden speler van Lommel SK noemen. De Colombiaan komt per direct over van de Colombiaanse eerste klasser Independiente Medellín. Het 18- jarige talent is een echte rechtsbuiten en heeft al ervaring opgedaan op het hoogste niveau in zijn thuisland", laat Lommel SK weten. 

John Edwin Montaño zelf is tevreden met zijn overgang. "Vanuit Zuid-Amerika is spelen in Europa altijd een droom geweest. De Belgische competitie staat bekend als een sterke competitie, maar ook een waarin jonge spelers de kans krijgen om zich te ontwikkelen. Het verhaal en de ambities van Lommel SK spraken mij erg aan en ik kan dan ook niet wachten om straks voor het eerst in het Groen-Wit te spelen."

Mooie transfer voor Lommel

Sportief directeur van Lommel SK, James McCarron, is blij dat hij Montaño binnenkort in Lommel mag ontvangen. "Wij volgen John al een tijdje en wilden hem koste wat kost naar Lommel halen. Uiteindelijk is dat gelukt en daar zijn we erg blij mee. John is precies het type speler wat we kunnen gebruiken binnen de huidige ploeg", klinkt het. 

"Zijn creativiteit als buitenspeler moet onze ploeg naar een nieuw niveau tillen. Helaas moeten we hem nog even missen, maar we wensen hem uiteraard heel veel succes op het Zuid-Amerikaans kampioenschap", besluit McCarron.

Een goede aanwinst voor Lommel?

Meest recent

Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

10
10
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

24
24
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

79
79
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

194
194
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

124
124
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

84
84
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

236
236
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

607
607
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

102
102
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

258
258
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

148
148
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

78
78
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

76
76
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

219
219
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

704
704
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

58
58
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

74
74
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

477
477
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

469
469
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

589
589
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1168
1168
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

129
129
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

578
578
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

121
121
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

160
160

Meer sportnieuws