Lommel SK stelt volgende buitenlandse groeibriljant voor

door
Lommel SK stelt volgende buitenlandse groeibriljant voor

Lommel SK kent een moeizaam seizoen in de Challenger Pro League. De Limburgers hebben daarom de ploeg nog wat versterkt. Lommel maakte vandaag de komst van een nieuwe aanvaller bekend en hij moet de aanval van de nodige daadkracht voorzien.

LEES OOK: Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Lommel strikt jonge Colombiaan

"John Edwin Montaño mag zich vanaf heden speler van Lommel SK noemen. De Colombiaan komt per direct over van de Colombiaanse eerste klasser Independiente Medellín. Het 18- jarige talent is een echte rechtsbuiten en heeft al ervaring opgedaan op het hoogste niveau in zijn thuisland", laat Lommel SK weten. 

John Edwin Montaño zelf is tevreden met zijn overgang. "Vanuit Zuid-Amerika is spelen in Europa altijd een droom geweest. De Belgische competitie staat bekend als een sterke competitie, maar ook een waarin jonge spelers de kans krijgen om zich te ontwikkelen. Het verhaal en de ambities van Lommel SK spraken mij erg aan en ik kan dan ook niet wachten om straks voor het eerst in het Groen-Wit te spelen."

Mooie transfer voor Lommel

Sportief directeur van Lommel SK, James McCarron, is blij dat hij Montaño binnenkort in Lommel mag ontvangen. "Wij volgen John al een tijdje en wilden hem koste wat kost naar Lommel halen. Uiteindelijk is dat gelukt en daar zijn we erg blij mee. John is precies het type speler wat we kunnen gebruiken binnen de huidige ploeg", klinkt het. 

"Zijn creativiteit als buitenspeler moet onze ploeg naar een nieuw niveau tillen. Helaas moeten we hem nog even missen, maar we wensen hem uiteraard heel veel succes op het Zuid-Amerikaans kampioenschap", besluit McCarron.

Een goede aanwinst voor Lommel?

Meest recent

‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

0
0
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

5
5
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

28
28
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

65
65
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

22
22
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

105
105
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

194
194
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

177
177
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

109
109
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

68
68
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

577
577
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

88
88
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

88
88
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

168
168
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

226
226
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

132
132
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

122
122
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

439
439
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

125
125
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

288
288
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

473
473
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

373
373
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

226
226
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

383
383
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

170
170

Meer sportnieuws