Lommel SK stelt volgende buitenlandse groeibriljant voor

47 stemmen
Lommel SK stelt volgende buitenlandse groeibriljant voor

Lommel SK kent een moeizaam seizoen in de Challenger Pro League. De Limburgers hebben daarom de ploeg nog wat versterkt. Lommel maakte vandaag de komst van een nieuwe aanvaller bekend en hij moet de aanval van de nodige daadkracht voorzien.

LEES OOK: Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel strikt jonge Colombiaan

"John Edwin Montaño mag zich vanaf heden speler van Lommel SK noemen. De Colombiaan komt per direct over van de Colombiaanse eerste klasser Independiente Medellín. Het 18- jarige talent is een echte rechtsbuiten en heeft al ervaring opgedaan op het hoogste niveau in zijn thuisland", laat Lommel SK weten. 

John Edwin Montaño zelf is tevreden met zijn overgang. "Vanuit Zuid-Amerika is spelen in Europa altijd een droom geweest. De Belgische competitie staat bekend als een sterke competitie, maar ook een waarin jonge spelers de kans krijgen om zich te ontwikkelen. Het verhaal en de ambities van Lommel SK spraken mij erg aan en ik kan dan ook niet wachten om straks voor het eerst in het Groen-Wit te spelen."

Mooie transfer voor Lommel

Sportief directeur van Lommel SK, James McCarron, is blij dat hij Montaño binnenkort in Lommel mag ontvangen. "Wij volgen John al een tijdje en wilden hem koste wat kost naar Lommel halen. Uiteindelijk is dat gelukt en daar zijn we erg blij mee. John is precies het type speler wat we kunnen gebruiken binnen de huidige ploeg", klinkt het. 

"Zijn creativiteit als buitenspeler moet onze ploeg naar een nieuw niveau tillen. Helaas moeten we hem nog even missen, maar we wensen hem uiteraard heel veel succes op het Zuid-Amerikaans kampioenschap", besluit McCarron.

Een goede aanwinst voor Lommel?

Meest recent

'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

46
46
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

164
164
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

34
34
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

291
291
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

34
34
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

146
146
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

32
32
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

184
184
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

318
318
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

686
686
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

456
456
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

138
138
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

416
416
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

241
241
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

646
646
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

174
174
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

615
615
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

122
122
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

246
246
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

423
423
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

719
719
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

128
128
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

1273
1273
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

191
191

Meer sportnieuws