Lommel SK stelt volgende buitenlandse groeibriljant voor

47 stemmen
Lommel SK stelt volgende buitenlandse groeibriljant voor

Lommel SK kent een moeizaam seizoen in de Challenger Pro League. De Limburgers hebben daarom de ploeg nog wat versterkt. Lommel maakte vandaag de komst van een nieuwe aanvaller bekend en hij moet de aanval van de nodige daadkracht voorzien.

LEES OOK: Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel strikt jonge Colombiaan

"John Edwin Montaño mag zich vanaf heden speler van Lommel SK noemen. De Colombiaan komt per direct over van de Colombiaanse eerste klasser Independiente Medellín. Het 18- jarige talent is een echte rechtsbuiten en heeft al ervaring opgedaan op het hoogste niveau in zijn thuisland", laat Lommel SK weten. 

John Edwin Montaño zelf is tevreden met zijn overgang. "Vanuit Zuid-Amerika is spelen in Europa altijd een droom geweest. De Belgische competitie staat bekend als een sterke competitie, maar ook een waarin jonge spelers de kans krijgen om zich te ontwikkelen. Het verhaal en de ambities van Lommel SK spraken mij erg aan en ik kan dan ook niet wachten om straks voor het eerst in het Groen-Wit te spelen."

Mooie transfer voor Lommel

Sportief directeur van Lommel SK, James McCarron, is blij dat hij Montaño binnenkort in Lommel mag ontvangen. "Wij volgen John al een tijdje en wilden hem koste wat kost naar Lommel halen. Uiteindelijk is dat gelukt en daar zijn we erg blij mee. John is precies het type speler wat we kunnen gebruiken binnen de huidige ploeg", klinkt het. 

"Zijn creativiteit als buitenspeler moet onze ploeg naar een nieuw niveau tillen. Helaas moeten we hem nog even missen, maar we wensen hem uiteraard heel veel succes op het Zuid-Amerikaans kampioenschap", besluit McCarron.

Een goede aanwinst voor Lommel?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

138
138
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

107
107
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

39
39
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

178
178
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

117
117
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

72
72
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

407
407
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

60
60
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

509
509
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

728
728
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

158
158
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

303
303
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

892
892
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

553
553
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

145
145
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

937
937
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

239
239
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

340
340
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

200
200
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

72
72
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

89
89
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

169
169
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

136
136

Meer sportnieuws