Paleisrevolutie Beerschot een feit: nieuwe pionnen bekend

119
Paleisrevolutie Beerschot een feit: nieuwe pionnen bekend

Beerschot heeft ingegrepen na een desastreuze seizoenshelft in de Jupiler Pro League. De Antwerpse club is de rode lantaarn en dreigt weer te degraderen naar de Challenger pro League. Op de webstek kwam de club met een paleisrevolutie op de proppen.

Het nieuws dat directeur Benjamin Ehresmann aan de kant wordt gezet werd bevestigd door de club. Beerschot bedankt de Duitser én Thorsten Theys voor hun bewezen diensten. Eigenaar United World stelt vervolgens enkele eigen pionnen aan in het bestuur.

LEES OOK: Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Reorganisatie van managementstructuur

Beerschot spreekt van een reorganisatie van de managementstructuur. ‘Deze veranderingen zijn gericht op het verbeteren van besluitvorming en het versterken van corporate governance binnen de club’, klinkt het. Selahattin Baki is de voorzitter en de Raad van Bestuur bestaat nu uit Luc Neefs, Oliver Seitz en Ahmed Afify. 

Steve Nuyts wordt de nieuwe CEO bij de Kielse Ratten. ‘Steve brengt een achtergrond mee als transactioneel advocaat met voetbalexpertise. De afgelopen maanden speelde hij een belangrijke rol in het verbeteren van de corporate governance van de club in zijn vorige functie als advocaat. Zijn achtergrond en ervaring zullen Beerschot helpen naar de volgende fase’, zo staat te lezen op de webstek van Beerschot.

Ex-Anderlecht-pion sportieve leider

Murat Akin (ex-Anderlecht) zal de sportieve touwtjes in handen nemen. ‘Murat’s uitgebreide ervaring in internationale scouting en speler transfers vormt een sterke aanwinst voor de club. Zijn expertise zal een belangrijke rol spelen in het realiseren van Beerschots sportieve ambities.’

Beerschot hoopt dat de nieuwe structuur een grote impact zal hebben op het sportieve. ‘Deze nieuwe structuur vormt een belangrijke stap voor Beerschot terwijl we voortbouwen op onze rijke geschiedenis en werken aan succes, zowel op als naast het veld. De club heeft vertrouwen dat het nieuwe leiderschapsteam zal helpen de doelen te bereiken en de waarden te behouden die Beerschot kenmerken.’

Een goede zet van Beerschot?

Meest recent

Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

1
1
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

66
66
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

63
63
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

119
119
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

13
13
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

145
145
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

316
316
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

302
302
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

294
294
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

41
41
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

302
302
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

74
74
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

39
39
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

152
152
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

138
138
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

80
80
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

56
56
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

63
63
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

64
64
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

373
373
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

69
69
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

55
55
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

155
155
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

98
98

Meer sportnieuws