'Anderlecht ontvangt bod op Kikkenborg'

door
'Anderlecht ontvangt bod op Kikkenborg'

De Deense enclave wordt helemaal uitgedund bij RSC Anderlecht. Mikkel Hemmersam, Brian Riemer en Jesper Fredberg werden allen door Wouter Vandenhaute naar de uitgang begeleid. Sportief directeur Olivier Renard lijkt ondertussen ook een aantal Deense spelers door te sturen.

LEES OOK: ‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Zanka op weg naar de uitgang

Mathias Jörgensen zou op weg zijn naar LA Galaxy, ook al kwam de verdediger veelvuldig aan de bak. Een heel groot succes werd dat niet. 'Zanka' werd vooral als doublure gehaald, maar moest door de blessure van Jan Vertonghen altijd spelen en dat bovendien als rechtspoot aan de linkerzijde. 

Maar er is nog een Deense speler die wel eens andere oorden zou kunnen opzoeken. Transfergoeroe Sasha Tavolieri laat weten dat Anderlecht nog een extra doelman zoekt om de strijd aan te gaan met Colin Coosemans. Iemand als Jean Butez was in de zomer in beeld, maar dat lijkt geen optie meer te zijn. Coosemans presteert al maanden zeer goed en Butez heeft een zeer pittig loon.

Is Kikkenborg de volgende?

Bij Anderlecht zullen ze dan wel eerst een oplossing moeten vinden voor Mads Kikkenborg. Hij is momenteel de tweede keuze achter Coosemans en speelde enkele maanden geleden nog in de Beker van België tegen Tubeke. Zijn enige partij voor RSCA. De doelman kan volgens Zweedse media de overstap maken naar Elfsborg. Er is al contact tussen de clubs en met de speler.

Anderlecht haalde de doelman een jaar geleden voor 1,3 miljoen euro weg bij Lyngby. De kans is niet onbestaande dat Kikkenborg terugkeert naar Denemarken. In de zomer was er al interesse van Brondby, maar hij wenste toen aan boord te blijven.

Zal hij RSCA verlaten deze maand?

Meest recent

Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

202
202
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

39
39
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

21
21
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

217
217
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

78
78
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

472
472
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

388
388
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

336
336
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

51
51
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

922
922
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

244
244
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

429
429
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

75
75
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1094
1094
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

112
112
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

207
207
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

331
331
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

121
121
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

418
418
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

353
353
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

80
80
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

971
971
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

99
99
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

175
175

Meer sportnieuws