‘Antwerp en Lammens krijgen flinke slag van Man Utd’

door
‘Antwerp en Lammens krijgen flinke slag van Man Utd’

Senne Lammens is de nummer 1 bij Royal Antwerp FC sinds de transferperikelen van Jean Butez afgelopen zomer. De voormalige doelman van Club Brugge werd genoemd bij een toptransfer naar Manchester United, maar de Engelse grootmacht verkoopt The Great Old en Lammens nu een flinke slag in het gezicht.

Naast Man Utd wordt Arsenal ook genoemd voor Lammens, maar het was vooral de club van Ruben Amorim dat een plan had voor de jonge Belgische doelman. Man Utd zag in de Belgische jeugdinternational een optie voor de toekomst. Eerste doelman André Onana krijgt veel kritiek en tweede doelman Altay Bayindir leek op weg naar de uitgang, maar niets lijkt minder waar.

LEES OOK: Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Transferwending

Maar nu kwam transferexpert Fabrizio Romano op sociale media plots met een transferwending. Tweede doelman Bayindir wil niet vertrekken. “Altay heeft aanbiedingen binnengekregen van Europese clubs afgelopen zomer. Er zijn momenteel nog steeds clubs geïnteresseerd, maar hij wil bij Man Utd blijven.”

Ook de Engelse topclub zelf heeft vertrouwen in de Turkse doelman. De 26-jarige tienvoudige international hoopt op een kans bij Man Utd. “De club wil hem definitief niet verliezen”, klinkt het. Een flinke slag voor Lammens en Antwerp. Stamnummer 1 had al een transfersom van tien miljoen euro in gedachten.

Groot talent

Lammens is een 22-jarige doelman en wordt gezien als een groot talent. Na zijn overstap van Club Brugge naar Royal Antwerp werd hij rustig gebracht en nam hij op het juiste moment de fakkel van Jean Butez over. Nu is hij niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Jonas De Roeck.

Dat leverde hem interesse vanuit Engeland op. Naast Man Utd heeft ook het Arsenal van Leandro Trossard Lammens op het lijstje staan. The Red Devils lijken nu echter af te haken, al kan dat in de toekomst zeker nog veranderen. Voorlopig lijkt Lammens echter nergens heen te gaan.

Vind jij dat Lammens nog bij Antwerp moet blijven?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

13
13
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

63
63
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

24
24
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

197
197
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

171
171
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

100
100
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

22
22
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

268
268
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

189
189
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

134
134
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

133
133
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

256
256
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

78
78
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

138
138
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

268
268
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

514
514
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

251
251
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

434
434
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

253
253
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

657
657

Meer sportnieuws