‘Antwerp en Lammens krijgen flinke slag van Man Utd’

door
‘Antwerp en Lammens krijgen flinke slag van Man Utd’

Senne Lammens is de nummer 1 bij Royal Antwerp FC sinds de transferperikelen van Jean Butez afgelopen zomer. De voormalige doelman van Club Brugge werd genoemd bij een toptransfer naar Manchester United, maar de Engelse grootmacht verkoopt The Great Old en Lammens nu een flinke slag in het gezicht.

Naast Man Utd wordt Arsenal ook genoemd voor Lammens, maar het was vooral de club van Ruben Amorim dat een plan had voor de jonge Belgische doelman. Man Utd zag in de Belgische jeugdinternational een optie voor de toekomst. Eerste doelman André Onana krijgt veel kritiek en tweede doelman Altay Bayindir leek op weg naar de uitgang, maar niets lijkt minder waar.

LEES OOK: Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Transferwending

Maar nu kwam transferexpert Fabrizio Romano op sociale media plots met een transferwending. Tweede doelman Bayindir wil niet vertrekken. “Altay heeft aanbiedingen binnengekregen van Europese clubs afgelopen zomer. Er zijn momenteel nog steeds clubs geïnteresseerd, maar hij wil bij Man Utd blijven.”

Ook de Engelse topclub zelf heeft vertrouwen in de Turkse doelman. De 26-jarige tienvoudige international hoopt op een kans bij Man Utd. “De club wil hem definitief niet verliezen”, klinkt het. Een flinke slag voor Lammens en Antwerp. Stamnummer 1 had al een transfersom van tien miljoen euro in gedachten.

Groot talent

Lammens is een 22-jarige doelman en wordt gezien als een groot talent. Na zijn overstap van Club Brugge naar Royal Antwerp werd hij rustig gebracht en nam hij op het juiste moment de fakkel van Jean Butez over. Nu is hij niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Jonas De Roeck.

Dat leverde hem interesse vanuit Engeland op. Naast Man Utd heeft ook het Arsenal van Leandro Trossard Lammens op het lijstje staan. The Red Devils lijken nu echter af te haken, al kan dat in de toekomst zeker nog veranderen. Voorlopig lijkt Lammens echter nergens heen te gaan.

Vind jij dat Lammens nog bij Antwerp moet blijven?

Meest recent

Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

14
14
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

26
26
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

39
39
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

75
75
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

101
101
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

180
180
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

70
70
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

149
149
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

497
497
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

263
263
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

325
325
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

282
282
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

108
108
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

748
748
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

370
370
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

445
445
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

361
361
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

245
245
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

443
443
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

408
408
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

134
134
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

535
535
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

240
240
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

122
122

Meer sportnieuws