Clement slaat na ‘masterclass’ op de borst en haalt uit

184 stemmen
Clement slaat na ‘masterclass’ op de borst en haalt uit

Philippe Clement lag de afgelopen weken/maanden zwaar onder vuur bij Rangers. De Belgische oefenmeester pakte vorige speeldag echter uit tegen grote rivaal Celtic. De Old Firm eindigde op een droge 3-0 zege voor Rangers.

In de media werd er meteen gesproken over een ‘masterclass’ van Clement. Het ongenaakbare Celtic, met Rode Duivel Arne Engels, werd van het kastje naar de muur gespeeld. Overigens waren oude bekenden Nicolas Raskin (ex-Standard) en Ianis Hagi (ex-KRC Genk) belangrijk. 

LEES OOK: 'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Clement slaat terug

Na de wedstrijd was Clement uiteraard een tevreden coach. "We worden beloond voor al het harde werk van de voorbije maanden. Dat was de voorbije weken niet gelukt. Je hebt zulke momenten nodig en die hebben we nu gegrepen. Die mentaliteit willen we allemaal zien."

De voormalige coach van onder meer Club Brugge sloeg ook op de borst en liet zich uit over de kritiek van de afgelopen weken. "Het is ook belangrijk dat iedereen buiten de club heeft kunnen zien dat we hard werken. Deze ploeg groeit en wordt beter en beter”, citeert Sporza Clement.

Nog steeds crisis

Toch weet Clement dat de crisis nog lang niet opgeklaard is bij Rangers. "Ik ben trots op mijn groep. Zo moeten we blijven voetballen. Deze zege is enkel van tel als je deze mentaliteit om de 3 dagen kan brengen. Al moet je daar fysiek ook klaar voor zijn. We moeten deze overwinning bevestigen en dat is de cultuur die we hier moeten installeren.”

Clement had ook een sneertje richting het bestuur. Rangers heeft de middelen niet om versterkingen te halen. “Ik wil dit dus elke match zien. Wij hebben zelf niet de financiële ruimte om onze kern grondig uit te diepen, maar dit is de manier waarop we moeten werken om de club te brengen waar ze hoort. Dat is mijn missie."

Denk jij dat Clement het seizoen zal uitdoen bij Rangers?

Meest recent

Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

21
21
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

40
40
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

481
481
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

43
43
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

33
33
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

48
48
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

45
45
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

126
126
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

217
217
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

224
224
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

396
396
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

874
874
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

134
134
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

765
765
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

200
200
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

608
608
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

204
204
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

63
63
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

185
185
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

161
161
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

960
960
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

597
597
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

73
73
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

41
41

Meer sportnieuws