Clement slaat na ‘masterclass’ op de borst en haalt uit

184 stemmen
Clement slaat na ‘masterclass’ op de borst en haalt uit

Philippe Clement lag de afgelopen weken/maanden zwaar onder vuur bij Rangers. De Belgische oefenmeester pakte vorige speeldag echter uit tegen grote rivaal Celtic. De Old Firm eindigde op een droge 3-0 zege voor Rangers.

In de media werd er meteen gesproken over een ‘masterclass’ van Clement. Het ongenaakbare Celtic, met Rode Duivel Arne Engels, werd van het kastje naar de muur gespeeld. Overigens waren oude bekenden Nicolas Raskin (ex-Standard) en Ianis Hagi (ex-KRC Genk) belangrijk. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Clement slaat terug

Na de wedstrijd was Clement uiteraard een tevreden coach. "We worden beloond voor al het harde werk van de voorbije maanden. Dat was de voorbije weken niet gelukt. Je hebt zulke momenten nodig en die hebben we nu gegrepen. Die mentaliteit willen we allemaal zien."

De voormalige coach van onder meer Club Brugge sloeg ook op de borst en liet zich uit over de kritiek van de afgelopen weken. "Het is ook belangrijk dat iedereen buiten de club heeft kunnen zien dat we hard werken. Deze ploeg groeit en wordt beter en beter”, citeert Sporza Clement.

Nog steeds crisis

Toch weet Clement dat de crisis nog lang niet opgeklaard is bij Rangers. "Ik ben trots op mijn groep. Zo moeten we blijven voetballen. Deze zege is enkel van tel als je deze mentaliteit om de 3 dagen kan brengen. Al moet je daar fysiek ook klaar voor zijn. We moeten deze overwinning bevestigen en dat is de cultuur die we hier moeten installeren.”

Clement had ook een sneertje richting het bestuur. Rangers heeft de middelen niet om versterkingen te halen. “Ik wil dit dus elke match zien. Wij hebben zelf niet de financiële ruimte om onze kern grondig uit te diepen, maar dit is de manier waarop we moeten werken om de club te brengen waar ze hoort. Dat is mijn missie."

Denk jij dat Clement het seizoen zal uitdoen bij Rangers?

Meest recent

Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

61
61
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

35
35
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

129
129
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

57
57
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

79
79
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

403
403
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

99
99
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

150
150
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

540
540
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

64
64
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

256
256
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

380
380
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1347
1347
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

572
572
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

192
192
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

209
209
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

850
850
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

621
621
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

148
148
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

211
211
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

56
56
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64

Meer sportnieuws