'Antwerp dreigt Ondrejka plots te verliezen'

door
'Antwerp dreigt Ondrejka plots te verliezen'

Bij Royal Antwerp FC beweegt er wel inzake uitgaande transfers. Heel wat spelers worden aan een vertrek gelinkt. Zo is ook Jacob Ondrejka een speler die in de gaten wordt gehouden door buitenlandse ploegen. Gaat hij de Bosuil verlaten?

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Ondrejka gewild door Besiktas

Volgens Turkse media heeft Besiktas Jacob Ondrejka in het vizier. De Turken kennen een teleurstellend seizoen en willen in januari versterking halen. Ondrejka is dus een van de pistes. De Zweed kent een goed seizoen bij de Great Old.

Ondrejka kwam in de zomer van 2023 voor 1,5 miljoen euro over van Elfsborg. Zijn eerste seizoen was niet al te sterk bij Antwerp. Ondrejka speelde 29 matchen, waarin hij 1.424 minuten speelde. Hij kwam er aan 5 goals en 3 assists.

Dit seizoen breekt Ondrejka volledig door. Hij wist met 7 goals en 4 assists in 22 duels nu al beter te doen dan vorig jaar. De marktwaarde van Ondrejka steeg daardoor, wat uiteraard een zeer goede zaak is voor Antwerp.

Uitgaande transfers bij Antwerp

Volgens Transfermarkt bedraagt die waarde 7 miljoen euro. Als er een club zou komen die dat bod neerlegt, lijkt Antwerp wel eens overstag te kunnen gaan. Ondrejka ligt nog tot medio 2028 onder contract op de Bosuil.

Met Jean Butez, Senne Lammens en Jacob Ondrejka worden er de nodige spelers aan een transfer gelinkt. Antwerp moet ook in 2025 uitgaande transfers afronden om de rekeningen te laten kloppen. Gaat Ondrejka daarvoor zorgen?

Zal er een bod volgen op Ondrejka?

Meest recent

Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

11
11
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

63
63
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

11
11
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

24
24
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

22
22
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

151
151
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

142
142
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

70
70
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

46
46
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

403
403
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

80
80
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

51
51
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

73
73
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

87
87
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

199
199
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

100
100
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

776
776
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

219
219
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

114
114
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

143
143
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

169
169
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

280
280
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

351
351
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

211
211
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

234
234

Meer sportnieuws