TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Club hakt knopen door’

1076 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Club hakt knopen door’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht en Olivier Renard zitten niet stil op de komende wintermercato. Cesar Huerta is op komst en de volgende aanwinst is al geïdentificeerd. Paars-Wit zou vol voor een linksvoetige centrale verdediger gaan. Door het blessureleed van Jan Vertonghen wil Anderlecht de defensie versterken.

Club Brugge legde een slordige zes miljoen euro op tafel voor Zaid Romero, maar de verdediger is vooral een wisselmogelijkheid voor Nicky Hayen. Een wintertransfer naar Gremio werd nadrukkelijk genoemd, maar naar verluidt wil Club Brugge Romero gewoon behouden. Blauw-Zwart wil op drie fronten meestrijden.

Beerschot kreeg een transferverbod opgelegd, maar die problemen zijn inmiddels alweer van de baan. De Antwerpse club kwam met bevestiging dat de achterstallige schulden betaald zijn en dat er in januari kan worden aangekocht. De rode lantaarn van de Jupiler Pro League kan winterversterkingen goed gebruiken.

Westerlo staat op het punt om Bryan Reynolds te verliezen. Sparta Praag trekt nadrukkelijk aan de mouw van de Amerikaan, maar de Kemphanen hebben een eerste bod van twee miljoen euro geweigerd. Logisch want zelf legden ze 3,5 miljoen euro op tafel. Westerlo wil aldus meer zien. Ondertussen zoekt de club een vervanger voor de vleugelverdediger.

Buitenland

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Saudi-Arabië, de VS of Turkije worden genoemd. Het contract van de Rode Duivel loopt aan het einde van het seizoen af dus vanaf 1 januari mag hij onderhandelen met andere clubs. KDB wil naar verluidt nog één grote slag slaan, maar zal eerst met Man City om de tafel gaan.

Mario Balotelli koos twee maanden geleden voor het Italiaanse Genoa, maar de controversiële aanvaller staat alweer voor een nieuwe bliksemtransfer. Het Mexicaanse Cruz Azul is bereid om het vijfvoudige van zijn huidige salaris op tafel te leggen. Momenteel strijkt Super Mario 400.000 euro op bij Genoa.

Moet Club Brugge Romero behouden?

Meest recent

Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

12
12
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

107
107
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

21
21
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

193
193
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

443
443
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

635
635
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

87
87
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

501
501
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

48
48
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

86
86
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

123
123
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

83
83
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

139
139
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

349
349
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

666
666
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

271
271
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

464
464
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

389
389
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

216
216
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

98
98
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

96
96
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

162
162
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

183
183
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

374
374
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

380
380

Meer sportnieuws