TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Club hakt knopen door’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Club hakt knopen door’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht en Olivier Renard zitten niet stil op de komende wintermercato. Cesar Huerta is op komst en de volgende aanwinst is al geïdentificeerd. Paars-Wit zou vol voor een linksvoetige centrale verdediger gaan. Door het blessureleed van Jan Vertonghen wil Anderlecht de defensie versterken.

Club Brugge legde een slordige zes miljoen euro op tafel voor Zaid Romero, maar de verdediger is vooral een wisselmogelijkheid voor Nicky Hayen. Een wintertransfer naar Gremio werd nadrukkelijk genoemd, maar naar verluidt wil Club Brugge Romero gewoon behouden. Blauw-Zwart wil op drie fronten meestrijden.

Beerschot kreeg een transferverbod opgelegd, maar die problemen zijn inmiddels alweer van de baan. De Antwerpse club kwam met bevestiging dat de achterstallige schulden betaald zijn en dat er in januari kan worden aangekocht. De rode lantaarn van de Jupiler Pro League kan winterversterkingen goed gebruiken.

Westerlo staat op het punt om Bryan Reynolds te verliezen. Sparta Praag trekt nadrukkelijk aan de mouw van de Amerikaan, maar de Kemphanen hebben een eerste bod van twee miljoen euro geweigerd. Logisch want zelf legden ze 3,5 miljoen euro op tafel. Westerlo wil aldus meer zien. Ondertussen zoekt de club een vervanger voor de vleugelverdediger.

Buitenland

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Saudi-Arabië, de VS of Turkije worden genoemd. Het contract van de Rode Duivel loopt aan het einde van het seizoen af dus vanaf 1 januari mag hij onderhandelen met andere clubs. KDB wil naar verluidt nog één grote slag slaan, maar zal eerst met Man City om de tafel gaan.

Mario Balotelli koos twee maanden geleden voor het Italiaanse Genoa, maar de controversiële aanvaller staat alweer voor een nieuwe bliksemtransfer. Het Mexicaanse Cruz Azul is bereid om het vijfvoudige van zijn huidige salaris op tafel te leggen. Momenteel strijkt Super Mario 400.000 euro op bij Genoa.

🚀

Moet Club Brugge Romero behouden?

Meest recent

Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

3
3
Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

32
32
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

30
30
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

172
172
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

26
26
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

319
319
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

250
250
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

303
303
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

16
16
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

59
59
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

97
97
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

65
65
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

398
398
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

156
156
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

317
317
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

471
471
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

277
277
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

225
225
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

174
174
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

251
251
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

747
747

Meer sportnieuws