TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Club hakt knopen door’

1076 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Club hakt knopen door’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht en Olivier Renard zitten niet stil op de komende wintermercato. Cesar Huerta is op komst en de volgende aanwinst is al geïdentificeerd. Paars-Wit zou vol voor een linksvoetige centrale verdediger gaan. Door het blessureleed van Jan Vertonghen wil Anderlecht de defensie versterken.

Club Brugge legde een slordige zes miljoen euro op tafel voor Zaid Romero, maar de verdediger is vooral een wisselmogelijkheid voor Nicky Hayen. Een wintertransfer naar Gremio werd nadrukkelijk genoemd, maar naar verluidt wil Club Brugge Romero gewoon behouden. Blauw-Zwart wil op drie fronten meestrijden.

Beerschot kreeg een transferverbod opgelegd, maar die problemen zijn inmiddels alweer van de baan. De Antwerpse club kwam met bevestiging dat de achterstallige schulden betaald zijn en dat er in januari kan worden aangekocht. De rode lantaarn van de Jupiler Pro League kan winterversterkingen goed gebruiken.

Westerlo staat op het punt om Bryan Reynolds te verliezen. Sparta Praag trekt nadrukkelijk aan de mouw van de Amerikaan, maar de Kemphanen hebben een eerste bod van twee miljoen euro geweigerd. Logisch want zelf legden ze 3,5 miljoen euro op tafel. Westerlo wil aldus meer zien. Ondertussen zoekt de club een vervanger voor de vleugelverdediger.

Buitenland

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Saudi-Arabië, de VS of Turkije worden genoemd. Het contract van de Rode Duivel loopt aan het einde van het seizoen af dus vanaf 1 januari mag hij onderhandelen met andere clubs. KDB wil naar verluidt nog één grote slag slaan, maar zal eerst met Man City om de tafel gaan.

Mario Balotelli koos twee maanden geleden voor het Italiaanse Genoa, maar de controversiële aanvaller staat alweer voor een nieuwe bliksemtransfer. Het Mexicaanse Cruz Azul is bereid om het vijfvoudige van zijn huidige salaris op tafel te leggen. Momenteel strijkt Super Mario 400.000 euro op bij Genoa.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
62

Moet Club Brugge Romero behouden?

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

2
2
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

443
443
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

19
19
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

134
134
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

75
75
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

340
340
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

390
390
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

65
65
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

116
116
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

622
622
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

81
81
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

64
64
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

137
137
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

111
111
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

107
107
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

95
95
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

137
137
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

46
46
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

215
215
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

269
269
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

631
631
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73

Meer sportnieuws