'Westerlo ontvangt stevig verbeterd bod op Reynolds'

187 stemmen
'Westerlo ontvangt stevig verbeterd bod op Reynolds'

De strijd om Bryan Reynolds is helemaal losgebarsten. De Amerikaanse rechtsachter wil dolgraag de volgende stap zetten, maar KVC Westerlo wil boter bij de vis. De Kemphanen kregen een volgend bod binnen op de voormalige speler van AS Roma.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Sparta Praag komt met tweede bod

Sparta Praag deed een eerste bod van 2 miljoen euro, inclusief bonussen, maar Westerlo weigerde dat. Zij betaalden zelf 3,5 miljoen euro aan AS Roma en de Belgische club wil graag meer richting die som gaan. De club beseft echter ook dat ze geen 4-5 miljoen euro gaan vangen.

Sparta Praag is al anderhalf jaar op het spoor van Reynolds en heeft volgens onze bronnen ondertussen een tweede bod neergelegd. Dat bedraagt 2 miljoen euro plus 500.000 euro aan bonussen, met daarbij ook nog een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde bij een volgende transfer.

Westerlo zoekt opvolger

Het is afwachten of Westerlo hiermee zal instemmen. Mogelijk willen zij toch richting die drie miljoen euro gaan, zodat ze op termijn mogelijk een kleine winst maken op de speler. Reynolds zelf wil graag de stap voorwaarts zetten. Plymouth Argyle deed ook al een bod om hem te huren, maar naar die club zal hij niet verkassen.

Westerlo wil enkel praten bij een miljoenenbod en de nummer laatst uit de Championship lijkt ook op sportief vlak niet de voorkeur te genieten. Westerlo speurt ondertussen rond naar een rechtsachter. In België ving het bot bij Kyriani Sabbe en Hugo Siquet. Volgens onze bronnen zijn er ook een aantal dossiers in het buitenland hangende, waar het ook gaat over jonge spelers.

Zal Westerlo dit aanvaarden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

8
8
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

53
53
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

32
32
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

15
15
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

47
47
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

128
128
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

413
413
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

105
105
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

128
128
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

112
112
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

86
86
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

149
149
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

843
843
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

141
141
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

282
282
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

96
96
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

779
779
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

155
155
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

178
178
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

219
219
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

72
72
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

229
229
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1088
1088
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

101
101
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

358
358

Meer sportnieuws