'Westerlo ontvangt stevig verbeterd bod op Reynolds'

187 stemmen
'Westerlo ontvangt stevig verbeterd bod op Reynolds'

De strijd om Bryan Reynolds is helemaal losgebarsten. De Amerikaanse rechtsachter wil dolgraag de volgende stap zetten, maar KVC Westerlo wil boter bij de vis. De Kemphanen kregen een volgend bod binnen op de voormalige speler van AS Roma.

LEES OOK: 'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Sparta Praag komt met tweede bod

Sparta Praag deed een eerste bod van 2 miljoen euro, inclusief bonussen, maar Westerlo weigerde dat. Zij betaalden zelf 3,5 miljoen euro aan AS Roma en de Belgische club wil graag meer richting die som gaan. De club beseft echter ook dat ze geen 4-5 miljoen euro gaan vangen.

Sparta Praag is al anderhalf jaar op het spoor van Reynolds en heeft volgens onze bronnen ondertussen een tweede bod neergelegd. Dat bedraagt 2 miljoen euro plus 500.000 euro aan bonussen, met daarbij ook nog een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde bij een volgende transfer.

Westerlo zoekt opvolger

Het is afwachten of Westerlo hiermee zal instemmen. Mogelijk willen zij toch richting die drie miljoen euro gaan, zodat ze op termijn mogelijk een kleine winst maken op de speler. Reynolds zelf wil graag de stap voorwaarts zetten. Plymouth Argyle deed ook al een bod om hem te huren, maar naar die club zal hij niet verkassen.

Westerlo wil enkel praten bij een miljoenenbod en de nummer laatst uit de Championship lijkt ook op sportief vlak niet de voorkeur te genieten. Westerlo speurt ondertussen rond naar een rechtsachter. In België ving het bot bij Kyriani Sabbe en Hugo Siquet. Volgens onze bronnen zijn er ook een aantal dossiers in het buitenland hangende, waar het ook gaat over jonge spelers.

Zal Westerlo dit aanvaarden?

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

58
58
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

34
34
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

37
37
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

42
42
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

67
67
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

58
58
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

95
95
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

243
243
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

542
542
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

198
198
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

415
415
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

334
334
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

198
198
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

88
88
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

85
85
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

152
152
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

173
173
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

344
344
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

345
345
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

276
276
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

490
490
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

148
148
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

684
684
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

103
103
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

70
70

Meer sportnieuws