'Westerlo ontvangt stevig verbeterd bod op Reynolds'

door
'Westerlo ontvangt stevig verbeterd bod op Reynolds'

De strijd om Bryan Reynolds is helemaal losgebarsten. De Amerikaanse rechtsachter wil dolgraag de volgende stap zetten, maar KVC Westerlo wil boter bij de vis. De Kemphanen kregen een volgend bod binnen op de voormalige speler van AS Roma.

LEES OOK: Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

Sparta Praag komt met tweede bod

Sparta Praag deed een eerste bod van 2 miljoen euro, inclusief bonussen, maar Westerlo weigerde dat. Zij betaalden zelf 3,5 miljoen euro aan AS Roma en de Belgische club wil graag meer richting die som gaan. De club beseft echter ook dat ze geen 4-5 miljoen euro gaan vangen.

Sparta Praag is al anderhalf jaar op het spoor van Reynolds en heeft volgens onze bronnen ondertussen een tweede bod neergelegd. Dat bedraagt 2 miljoen euro plus 500.000 euro aan bonussen, met daarbij ook nog een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde bij een volgende transfer.

Westerlo zoekt opvolger

Het is afwachten of Westerlo hiermee zal instemmen. Mogelijk willen zij toch richting die drie miljoen euro gaan, zodat ze op termijn mogelijk een kleine winst maken op de speler. Reynolds zelf wil graag de stap voorwaarts zetten. Plymouth Argyle deed ook al een bod om hem te huren, maar naar die club zal hij niet verkassen.

Westerlo wil enkel praten bij een miljoenenbod en de nummer laatst uit de Championship lijkt ook op sportief vlak niet de voorkeur te genieten. Westerlo speurt ondertussen rond naar een rechtsachter. In België ving het bot bij Kyriani Sabbe en Hugo Siquet. Volgens onze bronnen zijn er ook een aantal dossiers in het buitenland hangende, waar het ook gaat over jonge spelers.

Zal Westerlo dit aanvaarden?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

75
75
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

25
25
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

220
220
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

87
87
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

193
193
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

127
127
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

144
144
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

345
345
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

230
230
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

268
268
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

59
59
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

148
148
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

137
137
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

265
265
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

420
420
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

97
97
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws