'Westerlo ontvangt stevig verbeterd bod op Reynolds'

door
'Westerlo ontvangt stevig verbeterd bod op Reynolds'

De strijd om Bryan Reynolds is helemaal losgebarsten. De Amerikaanse rechtsachter wil dolgraag de volgende stap zetten, maar KVC Westerlo wil boter bij de vis. De Kemphanen kregen een volgend bod binnen op de voormalige speler van AS Roma.

LEES OOK: 'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

Sparta Praag komt met tweede bod

Sparta Praag deed een eerste bod van 2 miljoen euro, inclusief bonussen, maar Westerlo weigerde dat. Zij betaalden zelf 3,5 miljoen euro aan AS Roma en de Belgische club wil graag meer richting die som gaan. De club beseft echter ook dat ze geen 4-5 miljoen euro gaan vangen.

Sparta Praag is al anderhalf jaar op het spoor van Reynolds en heeft volgens onze bronnen ondertussen een tweede bod neergelegd. Dat bedraagt 2 miljoen euro plus 500.000 euro aan bonussen, met daarbij ook nog een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde bij een volgende transfer.

Westerlo zoekt opvolger

Het is afwachten of Westerlo hiermee zal instemmen. Mogelijk willen zij toch richting die drie miljoen euro gaan, zodat ze op termijn mogelijk een kleine winst maken op de speler. Reynolds zelf wil graag de stap voorwaarts zetten. Plymouth Argyle deed ook al een bod om hem te huren, maar naar die club zal hij niet verkassen.

Westerlo wil enkel praten bij een miljoenenbod en de nummer laatst uit de Championship lijkt ook op sportief vlak niet de voorkeur te genieten. Westerlo speurt ondertussen rond naar een rechtsachter. In België ving het bot bij Kyriani Sabbe en Hugo Siquet. Volgens onze bronnen zijn er ook een aantal dossiers in het buitenland hangende, waar het ook gaat over jonge spelers.

Zal Westerlo dit aanvaarden?

Meest recent

Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

32
32
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

12
12
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

115
115
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

295
295
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

274
274
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

31
31
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

573
573
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

695
695
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

49
49
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

160
160
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

233
233
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

341
341
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

212
212
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

214
214
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

66
66
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

656
656
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

427
427
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

106
106
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

118
118
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

938
938
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

347
347
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

47
47
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

142
142
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

176
176

Meer sportnieuws