'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

door
'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

Antwerp zal wellicht met gemengde gevoelens terugblikken op de heenronde. Het sloot het jaar af op de vierde plaats in het klassement. Op zich is dat niet zo slecht, maar de kloof met leider Genk is groot en de Great Old stelt tot dusver teleur in de toppers.

Versterking lijkt in januari dus aangewezen om echt voor de prijzen te kunnen meespelen, maar eerst lijken er enkele spelers te kunnen vertrekken. Zo bleek de voorbije dagen al Ayrton Costa op weg naar de uitgang te zijn.

LEES OOK: 'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Costa op weg naar de uitgang bij Antwerp

De Argentijnse linksachter streek nochtans pas in de zomer neer, maar kon nooit echt overtuigen. Hij speelde in laatste weken ook zijn basisplaats kwijt en zou willen terugkeren naar zijn thuisland. Hij zou al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Boca Juniors.

Dat moet er wel nog uit zien te raken met Antwerp, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. Argentijnse bronnen weten dat de kloof tussen vraag en aanbod zeer klein zou zijn, waardoor een akkoord gevonden moet kunnen worden.

Kloof van half miljoen tussen vraag en aanbod

Boca zou momenteel 2,5 miljoen dollar bieden, waardoor Antwerp op zijn minst de aankoopprijs van Costa zou kunnen recupereren. Marc Overmars wil echter nog een kleine winst uit de brand slepen en zou mikken op een transfersom van 3 miljoen dollar.

Een verschil van een half miljoen zou dus geen probleem mogen vormen. De komende dagen zouden de clubs elkaar moeten vinden en daarna kan de deal snel helemaal rond zijn.

Moet Antwerp vrede nemen met de geboden som?

Meest recent

Vanaken looft RSCA'er: “Redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

65
65
Keert Leon Bailey terug naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

39
39
Solden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

47
47
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

118
118
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

40
40
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

222
222
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

249
249
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

49
49
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

274
274
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

141
141
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

131
131
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

88
88
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

207
207
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

85
85
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

156
156
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1313
1313
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

71
71
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

87
87
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

579
579
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

256
256
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

128
128
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

172
172
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

149
149
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1137
1137

Meer sportnieuws