'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

door
'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

Antwerp zal wellicht met gemengde gevoelens terugblikken op de heenronde. Het sloot het jaar af op de vierde plaats in het klassement. Op zich is dat niet zo slecht, maar de kloof met leider Genk is groot en de Great Old stelt tot dusver teleur in de toppers.

Versterking lijkt in januari dus aangewezen om echt voor de prijzen te kunnen meespelen, maar eerst lijken er enkele spelers te kunnen vertrekken. Zo bleek de voorbije dagen al Ayrton Costa op weg naar de uitgang te zijn.

LEES OOK: Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Costa op weg naar de uitgang bij Antwerp

De Argentijnse linksachter streek nochtans pas in de zomer neer, maar kon nooit echt overtuigen. Hij speelde in laatste weken ook zijn basisplaats kwijt en zou willen terugkeren naar zijn thuisland. Hij zou al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Boca Juniors.

Dat moet er wel nog uit zien te raken met Antwerp, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. Argentijnse bronnen weten dat de kloof tussen vraag en aanbod zeer klein zou zijn, waardoor een akkoord gevonden moet kunnen worden.

Kloof van half miljoen tussen vraag en aanbod

Boca zou momenteel 2,5 miljoen dollar bieden, waardoor Antwerp op zijn minst de aankoopprijs van Costa zou kunnen recupereren. Marc Overmars wil echter nog een kleine winst uit de brand slepen en zou mikken op een transfersom van 3 miljoen dollar.

Een verschil van een half miljoen zou dus geen probleem mogen vormen. De komende dagen zouden de clubs elkaar moeten vinden en daarna kan de deal snel helemaal rond zijn.

Moet Antwerp vrede nemen met de geboden som?

Meest recent

Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

8
8
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

19
19
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

144
144
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

18
18
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

31
31
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

31
31
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

253
253
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

43
43
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

77
77
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

201
201
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

139
139
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

255
255
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

299
299
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

229
229
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

109
109
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

151
151
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

138
138
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

118
118
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

173
173
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

199
199
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

278
278

Meer sportnieuws