'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

622 stemmen
'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

Antwerp zal wellicht met gemengde gevoelens terugblikken op de heenronde. Het sloot het jaar af op de vierde plaats in het klassement. Op zich is dat niet zo slecht, maar de kloof met leider Genk is groot en de Great Old stelt tot dusver teleur in de toppers.

Versterking lijkt in januari dus aangewezen om echt voor de prijzen te kunnen meespelen, maar eerst lijken er enkele spelers te kunnen vertrekken. Zo bleek de voorbije dagen al Ayrton Costa op weg naar de uitgang te zijn.

LEES OOK: Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Costa op weg naar de uitgang bij Antwerp

De Argentijnse linksachter streek nochtans pas in de zomer neer, maar kon nooit echt overtuigen. Hij speelde in laatste weken ook zijn basisplaats kwijt en zou willen terugkeren naar zijn thuisland. Hij zou al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Boca Juniors.

Dat moet er wel nog uit zien te raken met Antwerp, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. Argentijnse bronnen weten dat de kloof tussen vraag en aanbod zeer klein zou zijn, waardoor een akkoord gevonden moet kunnen worden.

Kloof van half miljoen tussen vraag en aanbod

Boca zou momenteel 2,5 miljoen dollar bieden, waardoor Antwerp op zijn minst de aankoopprijs van Costa zou kunnen recupereren. Marc Overmars wil echter nog een kleine winst uit de brand slepen en zou mikken op een transfersom van 3 miljoen dollar.

Een verschil van een half miljoen zou dus geen probleem mogen vormen. De komende dagen zouden de clubs elkaar moeten vinden en daarna kan de deal snel helemaal rond zijn.

Moet Antwerp vrede nemen met de geboden som?

Meest recent

Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

10
10
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

179
179
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

50
50
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

278
278
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

104
104
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

568
568
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

151
151
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

476
476
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

486
486
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

157
157
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

296
296
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

935
935
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

388
388
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

294
294
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

423
423
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

364
364
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

265
265
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

194
194
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

447
447
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

353
353
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

127
127
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

202
202
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

236
236
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

176
176

Meer sportnieuws