'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

door
'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

Antwerp zal wellicht met gemengde gevoelens terugblikken op de heenronde. Het sloot het jaar af op de vierde plaats in het klassement. Op zich is dat niet zo slecht, maar de kloof met leider Genk is groot en de Great Old stelt tot dusver teleur in de toppers.

Versterking lijkt in januari dus aangewezen om echt voor de prijzen te kunnen meespelen, maar eerst lijken er enkele spelers te kunnen vertrekken. Zo bleek de voorbije dagen al Ayrton Costa op weg naar de uitgang te zijn.

LEES OOK: STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

Costa op weg naar de uitgang bij Antwerp

De Argentijnse linksachter streek nochtans pas in de zomer neer, maar kon nooit echt overtuigen. Hij speelde in laatste weken ook zijn basisplaats kwijt en zou willen terugkeren naar zijn thuisland. Hij zou al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Boca Juniors.

Dat moet er wel nog uit zien te raken met Antwerp, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. Argentijnse bronnen weten dat de kloof tussen vraag en aanbod zeer klein zou zijn, waardoor een akkoord gevonden moet kunnen worden.

Kloof van half miljoen tussen vraag en aanbod

Boca zou momenteel 2,5 miljoen dollar bieden, waardoor Antwerp op zijn minst de aankoopprijs van Costa zou kunnen recupereren. Marc Overmars wil echter nog een kleine winst uit de brand slepen en zou mikken op een transfersom van 3 miljoen dollar.

Een verschil van een half miljoen zou dus geen probleem mogen vormen. De komende dagen zouden de clubs elkaar moeten vinden en daarna kan de deal snel helemaal rond zijn.

Moet Antwerp vrede nemen met de geboden som?

Meest recent

Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

0
0
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

128
128
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

103
103
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

243
243
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

132
132
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

122
122
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

207
207
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

203
203
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

378
378
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

165
165
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

145
145
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

532
532
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

184
184
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

125
125
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

645
645
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

190
190
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

441
441
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

356
356
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

263
263
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

253
253
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

588
588
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

324
324
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

156
156
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

93
93
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

200
200

Meer sportnieuws