'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

door
'Antwerp op zucht van transfer: akkoord dichtbij'

Antwerp zal wellicht met gemengde gevoelens terugblikken op de heenronde. Het sloot het jaar af op de vierde plaats in het klassement. Op zich is dat niet zo slecht, maar de kloof met leider Genk is groot en de Great Old stelt tot dusver teleur in de toppers.

Versterking lijkt in januari dus aangewezen om echt voor de prijzen te kunnen meespelen, maar eerst lijken er enkele spelers te kunnen vertrekken. Zo bleek de voorbije dagen al Ayrton Costa op weg naar de uitgang te zijn.

LEES OOK: Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Costa op weg naar de uitgang bij Antwerp

De Argentijnse linksachter streek nochtans pas in de zomer neer, maar kon nooit echt overtuigen. Hij speelde in laatste weken ook zijn basisplaats kwijt en zou willen terugkeren naar zijn thuisland. Hij zou al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Boca Juniors.

Dat moet er wel nog uit zien te raken met Antwerp, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. Argentijnse bronnen weten dat de kloof tussen vraag en aanbod zeer klein zou zijn, waardoor een akkoord gevonden moet kunnen worden.

Kloof van half miljoen tussen vraag en aanbod

Boca zou momenteel 2,5 miljoen dollar bieden, waardoor Antwerp op zijn minst de aankoopprijs van Costa zou kunnen recupereren. Marc Overmars wil echter nog een kleine winst uit de brand slepen en zou mikken op een transfersom van 3 miljoen dollar.

Een verschil van een half miljoen zou dus geen probleem mogen vormen. De komende dagen zouden de clubs elkaar moeten vinden en daarna kan de deal snel helemaal rond zijn.

Moet Antwerp vrede nemen met de geboden som?

Meest recent

Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

12
12
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

17
17
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

87
87
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

171
171
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

56
56
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

137
137
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

69
69
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

40
40
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

177
177
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

55
55
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

146
146
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

178
178
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

88
88
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

321
321
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

528
528
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

101
101
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

32
32
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

509
509
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

126
126
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

193
193
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

296
296
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

76
76
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2717
2717

Meer sportnieuws