'AA Gent ruikt miljoenendeal met Italiaanse Bologna'

door
'AA Gent ruikt miljoenendeal met Italiaanse Bologna'

AA Gent gaat in januari wellicht spelers van de hand doen. De kassa moet gevuld worden, zeker als ze nog een extra spits willen aantrekken na de zware blessure van Max Dean. Italiaanse media weten dat één speler alvast goed in de markt ligt.

LEES OOK: 'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

Bologna aast op Gandelman

Bij AA Gent zouden ze openstaan voor een transfer van Omri Gandelman. De aanvallende middenvelder heeft iedereen weten te verrassen in Gent en ze hopen hem ten ook ten gelde te maken. De eerste club wordt alvast genoemd. Zo zou Bologna zijn oog hebben laten vallen op Gandelman.

De Italiaanse club heeft hem regelmatig gescout en ze kwamen met positieve rapporten terug. De kans is zeker aanwezig dat er weldra een bod zal neerstrijken bij AA Gent. Gandelman is dit seizoen met 11 goals en 5 assists in 28 duels bijzonder goed op dreef.

Vorig seizoen deed hij het ook al goed, waardoor zijn totale teller op 24 goals en 12 assists staat in 73 partijen. Dat er interesse komt in een fysiek sterke middenvelder met scorend vermogen, is geen toeval. 

Richting 10 miljoen euro?

De international van Israël kwam in de zomer van 2023 voor 2,35 miljoen euro over van Maccabi Netanya. Zijn marktwaarde is volgens Transfermarkt al gestegen naar 6 miljoen euro. De Buffalo’s kunnen dus de nodige winst maken.

Gandelman ligt nog tot medio 2027 onder contract bij AA Gent, waardoor 2025 het ideale jaar is om hem ten gelde te maken. Bij de nummer zes uit de Jupiler Pro League zullen ze ongetwijfeld hopen op een transfersom met dubbele cijfers.

Zal Gandelman Gent verlaten in januari?

Meest recent

'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

35
35
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

41
41
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

115
115
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

45
45
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

75
75
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

32
32
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

230
230
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

166
166
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

228
228
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

257
257
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

122
122
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

242
242
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

957
957
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

101
101
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

50
50
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

116
116
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

612
612
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

251
251
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

668
668
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

185
185
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

251
251
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

703
703
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

868
868

Meer sportnieuws