'AA Gent ruikt miljoenendeal met Italiaanse Bologna'

891 stemmen
'AA Gent ruikt miljoenendeal met Italiaanse Bologna'

AA Gent gaat in januari wellicht spelers van de hand doen. De kassa moet gevuld worden, zeker als ze nog een extra spits willen aantrekken na de zware blessure van Max Dean. Italiaanse media weten dat één speler alvast goed in de markt ligt.

LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

Bologna aast op Gandelman

Bij AA Gent zouden ze openstaan voor een transfer van Omri Gandelman. De aanvallende middenvelder heeft iedereen weten te verrassen in Gent en ze hopen hem ten ook ten gelde te maken. De eerste club wordt alvast genoemd. Zo zou Bologna zijn oog hebben laten vallen op Gandelman.

De Italiaanse club heeft hem regelmatig gescout en ze kwamen met positieve rapporten terug. De kans is zeker aanwezig dat er weldra een bod zal neerstrijken bij AA Gent. Gandelman is dit seizoen met 11 goals en 5 assists in 28 duels bijzonder goed op dreef.

Vorig seizoen deed hij het ook al goed, waardoor zijn totale teller op 24 goals en 12 assists staat in 73 partijen. Dat er interesse komt in een fysiek sterke middenvelder met scorend vermogen, is geen toeval. 

Richting 10 miljoen euro?

De international van Israël kwam in de zomer van 2023 voor 2,35 miljoen euro over van Maccabi Netanya. Zijn marktwaarde is volgens Transfermarkt al gestegen naar 6 miljoen euro. De Buffalo’s kunnen dus de nodige winst maken.

Gandelman ligt nog tot medio 2027 onder contract bij AA Gent, waardoor 2025 het ideale jaar is om hem ten gelde te maken. Bij de nummer zes uit de Jupiler Pro League zullen ze ongetwijfeld hopen op een transfersom met dubbele cijfers.

Zal Gandelman Gent verlaten in januari?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

15
15
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

15
15
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

33
33
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

66
66
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

56
56
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

137
137
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

190
190
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

423
423
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

180
180
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

277
277
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

40
40
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

159
159
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

192
192
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

473
473
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

184
184
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

41
41
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

119
119
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

256
256
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

537
537

Meer sportnieuws