'AA Gent ruikt miljoenendeal met Italiaanse Bologna'

891 stemmen
'AA Gent ruikt miljoenendeal met Italiaanse Bologna'

AA Gent gaat in januari wellicht spelers van de hand doen. De kassa moet gevuld worden, zeker als ze nog een extra spits willen aantrekken na de zware blessure van Max Dean. Italiaanse media weten dat één speler alvast goed in de markt ligt.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Bologna aast op Gandelman

Bij AA Gent zouden ze openstaan voor een transfer van Omri Gandelman. De aanvallende middenvelder heeft iedereen weten te verrassen in Gent en ze hopen hem ten ook ten gelde te maken. De eerste club wordt alvast genoemd. Zo zou Bologna zijn oog hebben laten vallen op Gandelman.

De Italiaanse club heeft hem regelmatig gescout en ze kwamen met positieve rapporten terug. De kans is zeker aanwezig dat er weldra een bod zal neerstrijken bij AA Gent. Gandelman is dit seizoen met 11 goals en 5 assists in 28 duels bijzonder goed op dreef.

Vorig seizoen deed hij het ook al goed, waardoor zijn totale teller op 24 goals en 12 assists staat in 73 partijen. Dat er interesse komt in een fysiek sterke middenvelder met scorend vermogen, is geen toeval. 

Richting 10 miljoen euro?

De international van Israël kwam in de zomer van 2023 voor 2,35 miljoen euro over van Maccabi Netanya. Zijn marktwaarde is volgens Transfermarkt al gestegen naar 6 miljoen euro. De Buffalo’s kunnen dus de nodige winst maken.

Gandelman ligt nog tot medio 2027 onder contract bij AA Gent, waardoor 2025 het ideale jaar is om hem ten gelde te maken. Bij de nummer zes uit de Jupiler Pro League zullen ze ongetwijfeld hopen op een transfersom met dubbele cijfers.

Zal Gandelman Gent verlaten in januari?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

115
115
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

27
27
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

28
28
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

94
94
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

87
87
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

66
66
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

120
120
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

150
150
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

125
125
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

167
167
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

377
377
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

247
247
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

801
801
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

535
535
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

383
383
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

700
700
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

534
534
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2218
2218
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws