Man City blijft op de sukkel ondanks assist Doku

door
Man City blijft op de sukkel ondanks assist Doku

Manchester City zocht op Boxing Day naar eerherstel in de Premier League. Tegenstander van dienst was laagvlieger Everton, daar stond Rode Duivel Orel Mangala in de basis. Bij Man City kreeg Jérémy Doku een kans in de basiself terwijl Kevin De Bruyne wéér op de bank moest plaatsnemen.

Er was vorige speeldag al veel ophef om het feit dat Guardiola géén gebruik maakte van sterspeler De Bruyne. City verloor met 2-1 van het Aston Villa van Youri Tielemans en Amadou Onana en KDB bleef negentig minuten lang aan de bank gekluisterd. Dat was tegen Everton niét het geval.

LEES OOK: Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

Geplaagd City

Alsof de slechte resultaten nog niet genoeg waren kreeg Pep Guardiola ook te maken met een virusplaag. Daardoor waren Jack Grealish en Kyle Walker afwezig. Ook KDB en Gundogan zouden last hebben gehad van ziekte. De thuisploeg kwam zoals verwacht het dominantst voor de dag.

Dat werd na een kwartier spelen beloond. Bernardo Silva brak de ban voor Man City op assist van Rode Duivel Doku. De Cityzens konden echter niet met een voorsprong de rust ingaan. Iliman Ndiaye maakte na 36 minuten gelijk. Ondanks druk van Man City bleef dat ook de ruststand.

Falende Haaland

Na rust leek City weer op voorsprong te komen dankzij een elfmeter, maar Erling Haaland miste. Een kwartier voor tijd kwam De Bruyne het veld in en de Rode Duivel werd meteen stevig onthaald door een landgenoot. Mangala kreeg een gele kaart na een fout op KDB. De Bruyne werd overigens in de plek Doku gebracht.

Ondanks de inbreng van De Bruyne wist Man City het tij niet meer te keren. Guardiola en consorten zitten aldus nog steeds in de hoek waar de klappen vallen. Het staat nu op een zesde plek met 28 punten uit achttien matchen. Everton staat vijftiende met zeventien punten.

Een terechte uitslag?

Meest recent

Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

36
36
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

61
61
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

35
35
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

208
208
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

315
315
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

103
103
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

318
318
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

409
409
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

265
265
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

79
79
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

68
68
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

63
63
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

136
136
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

222
222
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

314
314
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

358
358
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

130
130
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

129
129
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

706
706
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

243
243
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

809
809
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

253
253
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

154
154
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

181
181
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

279
279

Meer sportnieuws