Man City blijft op de sukkel ondanks assist Doku

48
Man City blijft op de sukkel ondanks assist Doku

Manchester City zocht op Boxing Day naar eerherstel in de Premier League. Tegenstander van dienst was laagvlieger Everton, daar stond Rode Duivel Orel Mangala in de basis. Bij Man City kreeg Jérémy Doku een kans in de basiself terwijl Kevin De Bruyne wéér op de bank moest plaatsnemen.

Er was vorige speeldag al veel ophef om het feit dat Guardiola géén gebruik maakte van sterspeler De Bruyne. City verloor met 2-1 van het Aston Villa van Youri Tielemans en Amadou Onana en KDB bleef negentig minuten lang aan de bank gekluisterd. Dat was tegen Everton niét het geval.

LEES OOK: Doku krijgt er in Engeland snoeihard van langs

Geplaagd City

Alsof de slechte resultaten nog niet genoeg waren kreeg Pep Guardiola ook te maken met een virusplaag. Daardoor waren Jack Grealish en Kyle Walker afwezig. Ook KDB en Gundogan zouden last hebben gehad van ziekte. De thuisploeg kwam zoals verwacht het dominantst voor de dag.

Dat werd na een kwartier spelen beloond. Bernardo Silva brak de ban voor Man City op assist van Rode Duivel Doku. De Cityzens konden echter niet met een voorsprong de rust ingaan. Iliman Ndiaye maakte na 36 minuten gelijk. Ondanks druk van Man City bleef dat ook de ruststand.

Falende Haaland

Na rust leek City weer op voorsprong te komen dankzij een elfmeter, maar Erling Haaland miste. Een kwartier voor tijd kwam De Bruyne het veld in en de Rode Duivel werd meteen stevig onthaald door een landgenoot. Mangala kreeg een gele kaart na een fout op KDB. De Bruyne werd overigens in de plek Doku gebracht.

Ondanks de inbreng van De Bruyne wist Man City het tij niet meer te keren. Guardiola en consorten zitten aldus nog steeds in de hoek waar de klappen vallen. Het staat nu op een zesde plek met 28 punten uit achttien matchen. Everton staat vijftiende met zeventien punten.

Een terechte uitslag?

Meest recent

Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

0
0
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

9
9
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

5
5
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

24
24
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

29
29
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

63
63
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

158
158
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

79
79
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

232
232
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

94
94
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

45
45
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

27
27
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

171
171
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

50
50
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

123
123
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

69
69
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

52
52
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19

Meer sportnieuws