‘Opwindende topdeal Club Brugge: 9 miljoen’

door
‘Opwindende topdeal Club Brugge: 9 miljoen’

Club Brugge heeft zijn vizier gericht op Alvyn Sanches, een 21-jarige middenvelder van Lausanne-Sport en een van Zwitserlands grootste talenten. De Zwitsers willen hem pas in de zomer laten vertrekken, tenzij er in januari een topbod komt. Zijn prijskaartje ligt tussen 7,5 en 9 miljoen euro.

Sanches blinkt uit met zijn dynamiek, dribbels en passing. Qua speelstijl wordt hij vergeleken met Renato Sanches en hij kijkt op naar legendarische namen als Iniesta en Busquets. Buitenlandse clubs als Lazio en Leeds tonen ook interesse, maar Club Brugge hoopt hem te strikken als creatieve motor voor de toekomst.

LEES OOK: 'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Club wil een van Zwitserlands grootste talenten

Dévy Rigaux verkent de spelersmarkt met het oog op versterking voor Club Brugge. De Director of Football van blauw-zwart bekijkt interessante profielen voor de aankomende wintermercato, maar hij kijkt ook al vooruit naar de zomerse transferperiode.

In die optiek wordt Club Brugge (samen met Anderlecht) gelinkt aan Alvyn Sanches, een 21-jarige Zwitserse middenvelder met Portugese roots, die voor Lausanne-Sport uitkomt.

De belofte-international wordt beschouwd als een van de grootste talenten van Zwitserland en de verwachting is dat hij weldra Lausanne verlaat. Sanches heeft zijn voorkeur uitgesproken voor een vertrek in de zomermercato, wat verstandiger is voor zijn integratieproces bij zijn nieuwe club.

Hij heeft nog een contract tot juni 2026 en wil het seizoen uitspelen in de derde grootste stad van Zwitserland.

Club Brugge zal 7,5 à 9 miljoen euro moeten dokken

Volgens Le Matin hebben Lausanne-Sport, Alvyn Sanches, en zijn makelaars een ‘pact’ gesloten dat de middenvelder in januari enkel kan vertrekken bij een niet te weigeren aanbod.

“We zullen er alles aan doen om ervoor te zorgen dat hij blijft”, zei Stéphane Henchoz, tot voor kort werkzaam als adviseur bij Lausanne. Financieel is er geen duidelijke richtprijs, terwijl de club vorige zomer sprak over bedragen tussen 4 en 6 miljoen euro.

Le Matin voorspelt dat er vandaag tussen de 7,5 en 9 miljoen euro zal nodig zijn om Sanches weg te halen bij Lausanne, eventueel met de mogelijkheid om hem meteen terug te verhuren aan de Zwitserse club.

“We zullen hem alleen tegen een eerlijke prijs verkopen”, zei Henchoz. Sanches heeft momenteel een marktwaarde van 4 miljoen euro en hij is onhaalbaar geworden voor Zwitserse topclubs zoals FC Basel.

Alvyn Sanches heeft de stijl van Renato Sanches

Sky Sports omschrijft Alvyn Sanches als de beste speler van Lausanne-Sport. De spelmaker brengt energie, dynamiek en frisheid in de ploeg en daarmee heeft hij de belangstelling gewekt van verschillende buitenlandse clubs.

Onder meer Leeds United en Lazio worden ook genoemd. Qua speelstijl spiegelt hij zich aan Renato Sanches<strong>, terwijl Andrés Iniesta, Sergio Busquets en Xavi zijn grote idolen zijn.

Lausanne speelt met veel balbezit en speelt doorgaans op de helft van de tegenstander. Dat zijn belangrijke criteria voor de 21-jarige bij de keuze van zijn volgende club.

Opwindende artiest met de bal

Alvyn Sanches heeft de voorbije maanden veelbelovende zaken laten zien, specifiek met betrekking tot zijn passing en vloeiende balbehandeling. Hij is onvoorspelbaar met de bal aan de voet en kan gemakkelijk een tegenstander uitschakelen met zijn dribbels.

“De koelbloedige dribbelaar van Lausanne-Sport”, schreef Le Matin. “Het wonderkind van Lausanne-Sport is een artiest met de bal”, schreef 24 Heures. “Alvyn Sanches, het rauwe talent dat de Super League opwindend maakt”, aldus Blick.

Anderzijds wordt zijn verdedigende werk en mentaliteit ook geprezen, en staat Sanches goed op zijn benen in de fysieke duels.

Club Brugge moet Sanches halen

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

25
25
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Isma&euml;l Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

28
28
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar h&eacute;&eacute;l veel verkeerde keuzes. ...

45
45
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

30
30
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

56
56
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

49
49
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

221
221
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

61
61
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern M&uuml;nchen PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

28
28
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

216
216
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en D&eacute;vy Rigaux. Vorig jaar was er ...

339
339
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

636
636
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

79
79
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

25
25
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

122
122
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

127
127
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

796
796
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op &eacute;&eacute;n hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

399
399
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

393
393
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

177
177
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

450
450
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

291
291
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1286
1286
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern M&uuml;nchen bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

134
134
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

167
167

Meer sportnieuws