‘Opwindende topdeal Club Brugge: 9 miljoen’

door
‘Opwindende topdeal Club Brugge: 9 miljoen’

Club Brugge heeft zijn vizier gericht op Alvyn Sanches, een 21-jarige middenvelder van Lausanne-Sport en een van Zwitserlands grootste talenten. De Zwitsers willen hem pas in de zomer laten vertrekken, tenzij er in januari een topbod komt. Zijn prijskaartje ligt tussen 7,5 en 9 miljoen euro.

Sanches blinkt uit met zijn dynamiek, dribbels en passing. Qua speelstijl wordt hij vergeleken met Renato Sanches en hij kijkt op naar legendarische namen als Iniesta en Busquets. Buitenlandse clubs als Lazio en Leeds tonen ook interesse, maar Club Brugge hoopt hem te strikken als creatieve motor voor de toekomst.

LEES OOK: Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Club wil een van Zwitserlands grootste talenten

Dévy Rigaux verkent de spelersmarkt met het oog op versterking voor Club Brugge. De Director of Football van blauw-zwart bekijkt interessante profielen voor de aankomende wintermercato, maar hij kijkt ook al vooruit naar de zomerse transferperiode.

In die optiek wordt Club Brugge (samen met Anderlecht) gelinkt aan Alvyn Sanches, een 21-jarige Zwitserse middenvelder met Portugese roots, die voor Lausanne-Sport uitkomt.

De belofte-international wordt beschouwd als een van de grootste talenten van Zwitserland en de verwachting is dat hij weldra Lausanne verlaat. Sanches heeft zijn voorkeur uitgesproken voor een vertrek in de zomermercato, wat verstandiger is voor zijn integratieproces bij zijn nieuwe club.

Hij heeft nog een contract tot juni 2026 en wil het seizoen uitspelen in de derde grootste stad van Zwitserland.

Club Brugge zal 7,5 à 9 miljoen euro moeten dokken

Volgens Le Matin hebben Lausanne-Sport, Alvyn Sanches, en zijn makelaars een ‘pact’ gesloten dat de middenvelder in januari enkel kan vertrekken bij een niet te weigeren aanbod.

“We zullen er alles aan doen om ervoor te zorgen dat hij blijft”, zei Stéphane Henchoz, tot voor kort werkzaam als adviseur bij Lausanne. Financieel is er geen duidelijke richtprijs, terwijl de club vorige zomer sprak over bedragen tussen 4 en 6 miljoen euro.

Le Matin voorspelt dat er vandaag tussen de 7,5 en 9 miljoen euro zal nodig zijn om Sanches weg te halen bij Lausanne, eventueel met de mogelijkheid om hem meteen terug te verhuren aan de Zwitserse club.

“We zullen hem alleen tegen een eerlijke prijs verkopen”, zei Henchoz. Sanches heeft momenteel een marktwaarde van 4 miljoen euro en hij is onhaalbaar geworden voor Zwitserse topclubs zoals FC Basel.

Alvyn Sanches heeft de stijl van Renato Sanches

Sky Sports omschrijft Alvyn Sanches als de beste speler van Lausanne-Sport. De spelmaker brengt energie, dynamiek en frisheid in de ploeg en daarmee heeft hij de belangstelling gewekt van verschillende buitenlandse clubs.

Onder meer Leeds United en Lazio worden ook genoemd. Qua speelstijl spiegelt hij zich aan Renato Sanches<strong>, terwijl Andrés Iniesta, Sergio Busquets en Xavi zijn grote idolen zijn.

Lausanne speelt met veel balbezit en speelt doorgaans op de helft van de tegenstander. Dat zijn belangrijke criteria voor de 21-jarige bij de keuze van zijn volgende club.

Opwindende artiest met de bal

Alvyn Sanches heeft de voorbije maanden veelbelovende zaken laten zien, specifiek met betrekking tot zijn passing en vloeiende balbehandeling. Hij is onvoorspelbaar met de bal aan de voet en kan gemakkelijk een tegenstander uitschakelen met zijn dribbels.

“De koelbloedige dribbelaar van Lausanne-Sport”, schreef Le Matin. “Het wonderkind van Lausanne-Sport is een artiest met de bal”, schreef 24 Heures. “Alvyn Sanches, het rauwe talent dat de Super League opwindend maakt”, aldus Blick.

Anderzijds wordt zijn verdedigende werk en mentaliteit ook geprezen, en staat Sanches goed op zijn benen in de fysieke duels.

Club Brugge moet Sanches halen

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

11
11
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

36
36
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan &eacute;&eacute;n vlak. Wat ...

9
9
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

273
273
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

38
38
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

112
112
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

154
154
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern M&uuml;nchen droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

35
35
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

55
55
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

301
301
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

69
69
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern M&uuml;nchen werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

289
289
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo&rsquo;s zijn op zoek naar een eerste ...

295
295
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

51
51
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

145
145
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan Fran&ccedil;ois Sterchele. ...

227
227
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

72
72
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern M&uuml;nchen. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

200
200
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

127
127
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

107
107
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

104
104
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

109
109

Meer sportnieuws