‘Opwindende topdeal Club Brugge: 9 miljoen’

1217
‘Opwindende topdeal Club Brugge: 9 miljoen’

Club Brugge heeft zijn vizier gericht op Alvyn Sanches, een 21-jarige middenvelder van Lausanne-Sport en een van Zwitserlands grootste talenten. De Zwitsers willen hem pas in de zomer laten vertrekken, tenzij er in januari een topbod komt. Zijn prijskaartje ligt tussen 7,5 en 9 miljoen euro.

Sanches blinkt uit met zijn dynamiek, dribbels en passing. Qua speelstijl wordt hij vergeleken met Renato Sanches en hij kijkt op naar legendarische namen als Iniesta en Busquets. Buitenlandse clubs als Lazio en Leeds tonen ook interesse, maar Club Brugge hoopt hem te strikken als creatieve motor voor de toekomst.

LEES OOK: Club krijgt stevige waarschuwing voor nieuwe zeperd

Club wil een van Zwitserlands grootste talenten

Dévy Rigaux verkent de spelersmarkt met het oog op versterking voor Club Brugge. De Director of Football van blauw-zwart bekijkt interessante profielen voor de aankomende wintermercato, maar hij kijkt ook al vooruit naar de zomerse transferperiode.

In die optiek wordt Club Brugge (samen met Anderlecht) gelinkt aan Alvyn Sanches, een 21-jarige Zwitserse middenvelder met Portugese roots, die voor Lausanne-Sport uitkomt.

De belofte-international wordt beschouwd als een van de grootste talenten van Zwitserland en de verwachting is dat hij weldra Lausanne verlaat. Sanches heeft zijn voorkeur uitgesproken voor een vertrek in de zomermercato, wat verstandiger is voor zijn integratieproces bij zijn nieuwe club.

Hij heeft nog een contract tot juni 2026 en wil het seizoen uitspelen in de derde grootste stad van Zwitserland.

Club Brugge zal 7,5 à 9 miljoen euro moeten dokken

Volgens Le Matin hebben Lausanne-Sport, Alvyn Sanches, en zijn makelaars een ‘pact’ gesloten dat de middenvelder in januari enkel kan vertrekken bij een niet te weigeren aanbod.

“We zullen er alles aan doen om ervoor te zorgen dat hij blijft”, zei Stéphane Henchoz, tot voor kort werkzaam als adviseur bij Lausanne. Financieel is er geen duidelijke richtprijs, terwijl de club vorige zomer sprak over bedragen tussen 4 en 6 miljoen euro.

Le Matin voorspelt dat er vandaag tussen de 7,5 en 9 miljoen euro zal nodig zijn om Sanches weg te halen bij Lausanne, eventueel met de mogelijkheid om hem meteen terug te verhuren aan de Zwitserse club.

“We zullen hem alleen tegen een eerlijke prijs verkopen”, zei Henchoz. Sanches heeft momenteel een marktwaarde van 4 miljoen euro en hij is onhaalbaar geworden voor Zwitserse topclubs zoals FC Basel.

Alvyn Sanches heeft de stijl van Renato Sanches

Sky Sports omschrijft Alvyn Sanches als de beste speler van Lausanne-Sport. De spelmaker brengt energie, dynamiek en frisheid in de ploeg en daarmee heeft hij de belangstelling gewekt van verschillende buitenlandse clubs.

Onder meer Leeds United en Lazio worden ook genoemd. Qua speelstijl spiegelt hij zich aan Renato Sanches<strong>, terwijl Andrés Iniesta, Sergio Busquets en Xavi zijn grote idolen zijn.

Lausanne speelt met veel balbezit en speelt doorgaans op de helft van de tegenstander. Dat zijn belangrijke criteria voor de 21-jarige bij de keuze van zijn volgende club.

Opwindende artiest met de bal

Alvyn Sanches heeft de voorbije maanden veelbelovende zaken laten zien, specifiek met betrekking tot zijn passing en vloeiende balbehandeling. Hij is onvoorspelbaar met de bal aan de voet en kan gemakkelijk een tegenstander uitschakelen met zijn dribbels.

“De koelbloedige dribbelaar van Lausanne-Sport”, schreef Le Matin. “Het wonderkind van Lausanne-Sport is een artiest met de bal”, schreef 24 Heures. “Alvyn Sanches, het rauwe talent dat de Super League opwindend maakt”, aldus Blick.

Anderzijds wordt zijn verdedigende werk en mentaliteit ook geprezen, en staat Sanches goed op zijn benen in de fysieke duels.

Club Brugge moet Sanches halen

Meest recent

Straf: Westerlo wachtte 3 jaar op nieuwste goudhaantje

Geen Belgische club waar er in de zomer zoveel veranderd is als bij Westerlo. De Kemphanen lieten ...

1
1
Club krijgt stevige waarschuwing voor nieuwe zeperd

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt, maar het is wachten tot zaterdag eer ...

17
17
Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

256
256
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

82
82
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

89
89
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met &eacute;&eacute;n gloednieuw gezicht voor de ...

64
64
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

94
94
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

217
217
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

55
55
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

150
150
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

53
53
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

319
319
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

58
58
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

246
246
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

179
179
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

450
450
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

25
25
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

349
349
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

395
395
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

354
354
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

458
458
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

226
226
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

399
399
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

422
422
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

395
395

Meer sportnieuws