'Met of zonder Neuer: Kompany hakt keepersknoop door'

door
'Met of zonder Neuer: Kompany hakt keepersknoop door'

Vincent Kompany drukte de voorbije maanden al stevig zijn stempel bij Bayern München en gezien de goede resultaten van de eerste seizoenshelft zal hij dat wellicht ook de komende tijd blijven doen. Er zijn in de komende maanden nog enkele belangrijke knopen door te hakken.

Er zijn immers een aantal sterkhouders einde contract, waarbij vooral al veel inkt gevloeid is over de situatie van Joshua Kimmich en Alphonso Davies. Maar ook de verbintenis van Manuel Neuer loopt in de zomer af.

LEES OOK: Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

Bayern gaat nog verder met Neuer

De doelman viert in maart al zijn 39ste verjaardag en stilaan worden er toch meer vraagtekens bij hem geplaatst. Sky Sports weet nu echter te melden dat Bayern toch gewoon van plan is om met hem verder te gaan. Enkel de handtekening ontbreekt nog onder een nieuwe overeenkomst tot 2026.

Dat betekent wel dat de mogelijke opvolgers van Neuer nog een jaartje extra in de wachtkamer blijven zitten. Alexander Nübel wordt sowieso wel al tot 2026 verhuurd aan VfB Stuttgart, maar Bayern zal stilaan toch ook een oplossing moeten vinden voor Daniel Peretz.

Oplossingen vinden voor andere keepers

Sinds zijn komst anderhalf jaar geleden kwam de 24-jarige Israëliër amper zes keer in actie voor de hoofdmacht van Bayern. Hij werd vorige lente al lange tijd gelinkt aan een tijdelijk vertrek, waarbij Anderlecht naar voor geschoven werd als mogelijke bestemming.

Uiteindelijk bleef Peretz toch gewoon in München, maar volgende zomer volgt mogelijk toch een uitleenbeurt. In dat geval zou Bayern van plan zijn om een nieuwe jonge doelman te halen. Bovenaan het verlanglijstje zou alvast de naam prijken van Jonas Urbig, de 21-jarige keeper van FC Köln.

Goede beslissing om nog met Neuer verder te gaan?

Meest recent

'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

0
0
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

23
23
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

62
62
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

30
30
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

28
28
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

39
39
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

29
29
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

398
398
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

337
337
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

35
35
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

326
326
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

198
198
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

166
166
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

306
306
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

196
196
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

474
474
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

142
142
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

47
47
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

252
252
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

463
463
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

49
49
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

134
134
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

563
563

Meer sportnieuws