Benito Raman doet opmerkelijke transferonthulling

door
Benito Raman doet opmerkelijke transferonthulling

KV Mechelen pakte in de zomer uit door Benito Raman terug naar België te halen. De 30-jarige spits trok na amper een halfjaar alweer een streep onder zijn avontuur in Turkije om de aanval van Malinwa te versterken.

Dat is tot dusver een goede zet gebleken van KVM, want Raman scoort dit seizoen bijzonder vlot. Hij zit momenteel aan acht doelpunten in zestien officiële wedstrijden, maar daar zaten heel wat invalbeurten bij. Gemiddeld scoort hij dit seizoen om de 66 minuten en dat is toch een indrukwekkende statistiek.

LEES OOK: Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

Andere club haakte af door reputatie Raman

Mechelen wist Raman echter te strikken door een zeer opmerkelijke factor. Ze konden andere clubs aftroeven onder meer door... de reputatie van de aanvaller.

"Op clubniveau waren er buiten KV nog wel wat contacten. Bij een van die opties gaf een van de dirigenten plots aan niet meer geïnteresseerd te zijn op basis van de geruchten die hij gehoord had. Zo ben ik in Mechelen beland, waar ik heel blij mee ben", onthult Raman immers in Het Nieuwsblad.

Raman vecht niet meer tegen perceptie

Raman kwam in het verleden immers weleens in het nieuws met zijn fratsen en maakt er geen geheim van dat hij een levensgenieter is. Het is welbekend dat hij graag een pintje drinkt of een stapje in de wereld zet en dat schrikt sommige clubs af.

Raman trekt er zich echter nog weinig van aan. "Weet je, tegen de perceptie kan je toch niet vechten. Ik ben wie ik ben. Reken mij maar af op wat ik op het veld laat zien. De rest is niet belangrijk", besluit hij.

Is Raman een meerwaarde voor KV Mechelen?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

11
11
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

93
93
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

261
261
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

326
326
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

231
231
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

159
159
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

275
275
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

345
345
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

230
230
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

274
274
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

148
148
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

278
278

Meer sportnieuws