Benito Raman doet opmerkelijke transferonthulling

836
Benito Raman doet opmerkelijke transferonthulling

KV Mechelen pakte in de zomer uit door Benito Raman terug naar België te halen. De 30-jarige spits trok na amper een halfjaar alweer een streep onder zijn avontuur in Turkije om de aanval van Malinwa te versterken.

Dat is tot dusver een goede zet gebleken van KVM, want Raman scoort dit seizoen bijzonder vlot. Hij zit momenteel aan acht doelpunten in zestien officiële wedstrijden, maar daar zaten heel wat invalbeurten bij. Gemiddeld scoort hij dit seizoen om de 66 minuten en dat is toch een indrukwekkende statistiek.

LEES OOK: JPL-transfers: Malinwa, Westerlo & Essevee hebben beet

Andere club haakte af door reputatie Raman

Mechelen wist Raman echter te strikken door een zeer opmerkelijke factor. Ze konden andere clubs aftroeven onder meer door... de reputatie van de aanvaller.

"Op clubniveau waren er buiten KV nog wel wat contacten. Bij een van die opties gaf een van de dirigenten plots aan niet meer geïnteresseerd te zijn op basis van de geruchten die hij gehoord had. Zo ben ik in Mechelen beland, waar ik heel blij mee ben", onthult Raman immers in Het Nieuwsblad.

Raman vecht niet meer tegen perceptie

Raman kwam in het verleden immers weleens in het nieuws met zijn fratsen en maakt er geen geheim van dat hij een levensgenieter is. Het is welbekend dat hij graag een pintje drinkt of een stapje in de wereld zet en dat schrikt sommige clubs af.

Raman trekt er zich echter nog weinig van aan. "Weet je, tegen de perceptie kan je toch niet vechten. Ik ben wie ik ben. Reken mij maar af op wat ik op het veld laat zien. De rest is niet belangrijk", besluit hij.

Is Raman een meerwaarde voor KV Mechelen?

Meest recent

Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

19
19
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

77
77
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

28
28
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

34
34
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

231
231
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

977
977
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

408
408
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

430
430
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

443
443
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

45
45
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

120
120
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

136
136
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

485
485
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

204
204
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

196
196
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

143
143
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

173
173
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

122
122
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

282
282
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

674
674
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

62
62
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

240
240
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

167
167
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

139
139
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

227
227

Meer sportnieuws