Benito Raman doet opmerkelijke transferonthulling

door
Benito Raman doet opmerkelijke transferonthulling

KV Mechelen pakte in de zomer uit door Benito Raman terug naar België te halen. De 30-jarige spits trok na amper een halfjaar alweer een streep onder zijn avontuur in Turkije om de aanval van Malinwa te versterken.

Dat is tot dusver een goede zet gebleken van KVM, want Raman scoort dit seizoen bijzonder vlot. Hij zit momenteel aan acht doelpunten in zestien officiële wedstrijden, maar daar zaten heel wat invalbeurten bij. Gemiddeld scoort hij dit seizoen om de 66 minuten en dat is toch een indrukwekkende statistiek.

LEES OOK: Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

Andere club haakte af door reputatie Raman

Mechelen wist Raman echter te strikken door een zeer opmerkelijke factor. Ze konden andere clubs aftroeven onder meer door... de reputatie van de aanvaller.

"Op clubniveau waren er buiten KV nog wel wat contacten. Bij een van die opties gaf een van de dirigenten plots aan niet meer geïnteresseerd te zijn op basis van de geruchten die hij gehoord had. Zo ben ik in Mechelen beland, waar ik heel blij mee ben", onthult Raman immers in Het Nieuwsblad.

Raman vecht niet meer tegen perceptie

Raman kwam in het verleden immers weleens in het nieuws met zijn fratsen en maakt er geen geheim van dat hij een levensgenieter is. Het is welbekend dat hij graag een pintje drinkt of een stapje in de wereld zet en dat schrikt sommige clubs af.

Raman trekt er zich echter nog weinig van aan. "Weet je, tegen de perceptie kan je toch niet vechten. Ik ben wie ik ben. Reken mij maar af op wat ik op het veld laat zien. De rest is niet belangrijk", besluit hij.

Is Raman een meerwaarde voor KV Mechelen?

Meest recent

Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

6
6
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

8
8
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

44
44
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

11
11
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

33
33
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

198
198
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

104
104
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

137
137
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

77
77
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

299
299
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

164
164
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

143
143
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

416
416
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

145
145
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

155
155
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

257
257
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

258
258
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

354
354
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

133
133
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

121
121
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

276
276
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

43
43

Meer sportnieuws