Philippe Clement krijgt klap in gezicht: “Voetbal is wreed”

608
Philippe Clement krijgt klap in gezicht: “Voetbal is wreed”

Philippe Clement staat al een tijdje onder druk bij Rangers na tegenvallende resultaten in de competitie én Europa. De Belgische oefenmeester had het vertrouwen een beetje kunnen terugwinnen in de finale van de League Cup tegen grote rivaal Celtic, maar dat draaide uiteindelijk uit op een drama.

Mede door een assist van Rode Duivel Arne Engels en een heldenrol van ex-Anderlecht-doelman Kasper Schmeichel verloor Clement met Rangers. Na een 3-3 gelijkspel waren het penalty’s die de doorslag moesten geven. Daar trok Clement aan het kortste eind.

LEES OOK: Vrancken zet Schotland op stelten: rel met grote rivaal

Clement vloekt

Na de verloren bekerfinale vloekte Clement. “Voetbal kan wreed zijn, omdat wij het team waren dat de meeste kansen in de wedstrijd kreeg. Het is een klap. Spelers verdienen beter dan ze hadden, het is teleurstellend." Clement kon in zes matchen tegen rivaal Celtic niet één keer winnen. Sterker nog, Celtic won vijf keer.

De suprematie van Celtic schiet in het verkeerde keelgat bij de supporters van Rangers. Clement staat met de Schotse topclub in de competitie zelfs pas derde. De club van Arne Engels lijkt met de vingers in de neus op weg naar een nieuwe titel in de Schotse hoogste klasse. Clement zit in zak en as.

Ontslag op komst?

De kritiek op Clement blijft zo verder groeien. De resultaten vallen dit seizoen dik tegen en een ontslag werd al verschillende keren in de Schotse media naar voren geschoven. Ondertussen werd de voormalige succescoach van Club Brugge ook al nadrukkelijk genoemd bij de Rode Duivels om bondscoach Domenico Tedesco op te volgen.

Vind jij Philippe Clement een goede coach?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

15
15
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

100
100
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

72
72
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

48
48
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

157
157
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

151
151
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

208
208
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

119
119
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

200
200
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

201
201
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

279
279
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

220
220
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

292
292
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

459
459
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

212
212
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

200
200
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

175
175
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

156
156
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

226
226
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

63
63

Meer sportnieuws