Beerschot wil oude bekende pijnigen, Leko hakt knopen door

102 stemmen
Beerschot wil oude bekende pijnigen, Leko hakt knopen door

Beerschot neemt het op speeldag 18 van de Jupiler Pro League op tegen Standard Luik. Op het Kiel moet scheidsrechter Nathan Verboomen de wedstrijd in goede banen leiden.

Beerschot is voorlopig nog steeds de rode lantaarn van de competitie. De Antwerpse club boekte de afgelopen matchen wel betere resultaten. Standard zit in de middenmoot genesteld, maar moet ook nog steeds oppassen voor de gevarenzone.

LEES OOK: Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Kuyt vs Leko

Dirk Kuyt en zijn manschappen gingen vorige speeldag onderuit tegen RSC Anderlecht, maar ze speelden allesbehalve slecht. Beerschot heeft amper tien punten na zeventien speeldagen en staan daarmee laatste in de stand, maar de afgelopen weken lijkt de motor op stoom te komen.

Standard Luik heeft een vijf op negen in de competitie en staat op een achtste plek met 23 punten. De Rouches staan op twee punten van de top 6, maar ook op slechts vijf punten van de gevarenzone. Het ligt erg dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Coach Ivan Leko haalde vorige speeldag nog stevig uit naar zijn invallers. De Kroaat hakte enkele knopen door na de blessures van Ilay Camara en Arnaud Bodart.

Ex-speler van Beerschot

Leko is een voormalige speler en oude bekende van het toenmalige Germinal Beerschot. Na zijn spelerscarrière ging de Kroaat echter aan de slag als hoofdtrainer bij grote rivaal Royal Antwerp FC. Het is nog maar de vraag of hij een warm onthaal zal krijgen van de fanatieke thuisaanhang.

🚀

Wat verwacht jij van de match?

Meest recent

Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

36
36
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

164
164
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

144
144
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

78
78
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

49
49
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

84
84
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

97
97
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

40
40
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

275
275
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

78
78
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

211
211
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

155
155
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

299
299
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

114
114
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

206
206
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

755
755
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

262
262
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1313
1313
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

242
242
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

89
89
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

240
240
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

378
378
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

357
357
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

95
95

Meer sportnieuws