Beerschot wil oude bekende pijnigen, Leko hakt knopen door

door
Beerschot wil oude bekende pijnigen, Leko hakt knopen door

Beerschot neemt het op speeldag 18 van de Jupiler Pro League op tegen Standard Luik. Op het Kiel moet scheidsrechter Nathan Verboomen de wedstrijd in goede banen leiden.

Beerschot is voorlopig nog steeds de rode lantaarn van de competitie. De Antwerpse club boekte de afgelopen matchen wel betere resultaten. Standard zit in de middenmoot genesteld, maar moet ook nog steeds oppassen voor de gevarenzone.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Kuyt vs Leko

Dirk Kuyt en zijn manschappen gingen vorige speeldag onderuit tegen RSC Anderlecht, maar ze speelden allesbehalve slecht. Beerschot heeft amper tien punten na zeventien speeldagen en staan daarmee laatste in de stand, maar de afgelopen weken lijkt de motor op stoom te komen.

Standard Luik heeft een vijf op negen in de competitie en staat op een achtste plek met 23 punten. De Rouches staan op twee punten van de top 6, maar ook op slechts vijf punten van de gevarenzone. Het ligt erg dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Coach Ivan Leko haalde vorige speeldag nog stevig uit naar zijn invallers. De Kroaat hakte enkele knopen door na de blessures van Ilay Camara en Arnaud Bodart.

Ex-speler van Beerschot

Leko is een voormalige speler en oude bekende van het toenmalige Germinal Beerschot. Na zijn spelerscarrière ging de Kroaat echter aan de slag als hoofdtrainer bij grote rivaal Royal Antwerp FC. Het is nog maar de vraag of hij een warm onthaal zal krijgen van de fanatieke thuisaanhang.

Wat verwacht jij van de match?

Meest recent

'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

0
0
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

5
5
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

69
69
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

71
71
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

148
148
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

41
41
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

266
266
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

311
311
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

65
65
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

56
56
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

100
100
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

61
61
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

166
166
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

472
472
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

119
119
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

216
216
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

672
672
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

75
75
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

317
317
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

225
225
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

1364
1364
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

288
288
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

991
991
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

686
686

Meer sportnieuws