Hasi sneert: “Dat is mode laatste tijd bij KV Mechelen”

672 stemmen
Hasi sneert: “Dat is mode laatste tijd bij KV Mechelen”

KV Mechelen en Royal Antwerp FC deelden de punten in het AFAS-Stadion Achter de Kazerne, het werd 1-1. Na afloop liet coach Besnik Hasi zich uit over het gelijkspel tegenover Sporza.

KV Mechelen kreeg vlak voor rust een tegendoelpunt, maar knokte zich na rust weer in de wedstrijd. Hasi was iet of wat tevreden met het gelijkspel, maar zag een trend ontstaan bij Malinwa dat hij liever niet meer wil zien.

LEES OOK: Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Grote teleurstelling

KV Mechelen ging vorige speeldag in de slotfase onderuit tegen Club Brugge. Deze keer wist Malinwa wél een gelijkspel uit de brand te slepen. "Gezien de omstandigheden kan ik leven met het gelijkspel. Zoals de laatste tijd de mode is bij ons, blijkbaar, geven we iets weg in de laatste minuut van de eerste helft. Dan moet je alweer risico's nemen, chapeau dat mijn team de kracht vond om terug te komen na de ontgoocheling van vorige week."

Vorige speeldag was er veel te doen over de wedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge. Malinwa voelde zich bestolen omdat er geen penalty werd gegeven na een handsbal van Jorne Spileers in de zestien. Ook coach Hasi was niet te spreken over de arbitrage en haalde na de match stevig uit. Uiteindelijk gaven ook het Refereeing Department en Jonathan Lardot toe dat KV Mechelen een penalty had moeten krijgen. 

Top zes

KV Mechelen heeft nu een één op negen in de competitie, maar staat nog steeds in de top 6 van de Jupiler Pro League. Hasi en consorten tellen 25 punten uit achttien wedstrijden. Union SG en Standard en zelfs Westerlo kunnen mogelijk over KV Mechelen springen. Antwerp staat vierde met 28 punten uit achttien matchen.

Denk jij dat KV Mechelen dit seizoen Play-Off 1 zal halen?

Meest recent

'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

9
9
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

36
36
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

97
97
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

460
460
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

377
377
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

73
73
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

181
181
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

695
695
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

103
103
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

191
191
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

203
203
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

536
536
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

448
448
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

885
885
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

314
314
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

501
501
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

280
280
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

178
178
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

430
430
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

47
47
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

517
517
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

108
108
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

340
340
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

741
741

Meer sportnieuws