Hasi sneert: “Dat is mode laatste tijd bij KV Mechelen”

door
Hasi sneert: “Dat is mode laatste tijd bij KV Mechelen”

KV Mechelen en Royal Antwerp FC deelden de punten in het AFAS-Stadion Achter de Kazerne, het werd 1-1. Na afloop liet coach Besnik Hasi zich uit over het gelijkspel tegenover Sporza.

KV Mechelen kreeg vlak voor rust een tegendoelpunt, maar knokte zich na rust weer in de wedstrijd. Hasi was iet of wat tevreden met het gelijkspel, maar zag een trend ontstaan bij Malinwa dat hij liever niet meer wil zien.

LEES OOK: Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Grote teleurstelling

KV Mechelen ging vorige speeldag in de slotfase onderuit tegen Club Brugge. Deze keer wist Malinwa wél een gelijkspel uit de brand te slepen. "Gezien de omstandigheden kan ik leven met het gelijkspel. Zoals de laatste tijd de mode is bij ons, blijkbaar, geven we iets weg in de laatste minuut van de eerste helft. Dan moet je alweer risico's nemen, chapeau dat mijn team de kracht vond om terug te komen na de ontgoocheling van vorige week."

Vorige speeldag was er veel te doen over de wedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge. Malinwa voelde zich bestolen omdat er geen penalty werd gegeven na een handsbal van Jorne Spileers in de zestien. Ook coach Hasi was niet te spreken over de arbitrage en haalde na de match stevig uit. Uiteindelijk gaven ook het Refereeing Department en Jonathan Lardot toe dat KV Mechelen een penalty had moeten krijgen. 

Top zes

KV Mechelen heeft nu een één op negen in de competitie, maar staat nog steeds in de top 6 van de Jupiler Pro League. Hasi en consorten tellen 25 punten uit achttien wedstrijden. Union SG en Standard en zelfs Westerlo kunnen mogelijk over KV Mechelen springen. Antwerp staat vierde met 28 punten uit achttien matchen.

Denk jij dat KV Mechelen dit seizoen Play-Off 1 zal halen?

Meest recent

Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

6
6
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

43
43
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

43
43
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

35
35
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

131
131
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

112
112
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

39
39
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

204
204
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

137
137
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

254
254
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

143
143
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

283
283
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

271
271
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

148
148
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

100
100
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

195
195
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

54
54
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

189
189
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

75
75
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

311
311
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

98
98
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

92
92
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

378
378
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

65
65

Meer sportnieuws