Hasi sneert: “Dat is mode laatste tijd bij KV Mechelen”

door
Hasi sneert: “Dat is mode laatste tijd bij KV Mechelen”

KV Mechelen en Royal Antwerp FC deelden de punten in het AFAS-Stadion Achter de Kazerne, het werd 1-1. Na afloop liet coach Besnik Hasi zich uit over het gelijkspel tegenover Sporza.

KV Mechelen kreeg vlak voor rust een tegendoelpunt, maar knokte zich na rust weer in de wedstrijd. Hasi was iet of wat tevreden met het gelijkspel, maar zag een trend ontstaan bij Malinwa dat hij liever niet meer wil zien.

LEES OOK: "Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

Grote teleurstelling

KV Mechelen ging vorige speeldag in de slotfase onderuit tegen Club Brugge. Deze keer wist Malinwa wél een gelijkspel uit de brand te slepen. "Gezien de omstandigheden kan ik leven met het gelijkspel. Zoals de laatste tijd de mode is bij ons, blijkbaar, geven we iets weg in de laatste minuut van de eerste helft. Dan moet je alweer risico's nemen, chapeau dat mijn team de kracht vond om terug te komen na de ontgoocheling van vorige week."

Vorige speeldag was er veel te doen over de wedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge. Malinwa voelde zich bestolen omdat er geen penalty werd gegeven na een handsbal van Jorne Spileers in de zestien. Ook coach Hasi was niet te spreken over de arbitrage en haalde na de match stevig uit. Uiteindelijk gaven ook het Refereeing Department en Jonathan Lardot toe dat KV Mechelen een penalty had moeten krijgen. 

Top zes

KV Mechelen heeft nu een één op negen in de competitie, maar staat nog steeds in de top 6 van de Jupiler Pro League. Hasi en consorten tellen 25 punten uit achttien wedstrijden. Union SG en Standard en zelfs Westerlo kunnen mogelijk over KV Mechelen springen. Antwerp staat vierde met 28 punten uit achttien matchen.

Denk jij dat KV Mechelen dit seizoen Play-Off 1 zal halen?

Meest recent

Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

43
43
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

122
122
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

173
173
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

236
236
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

269
269
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

118
118
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

114
114
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

93
93
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

123
123
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

72
72
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

228
228
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

29
29
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

510
510
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

64
64
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

107
107
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

189
189
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

329
329
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

104
104
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

295
295
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

530
530
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

173
173
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

124
124
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

590
590
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

149
149

Meer sportnieuws