Hasi sneert: “Dat is mode laatste tijd bij KV Mechelen”

door
Hasi sneert: “Dat is mode laatste tijd bij KV Mechelen”

KV Mechelen en Royal Antwerp FC deelden de punten in het AFAS-Stadion Achter de Kazerne, het werd 1-1. Na afloop liet coach Besnik Hasi zich uit over het gelijkspel tegenover Sporza.

KV Mechelen kreeg vlak voor rust een tegendoelpunt, maar knokte zich na rust weer in de wedstrijd. Hasi was iet of wat tevreden met het gelijkspel, maar zag een trend ontstaan bij Malinwa dat hij liever niet meer wil zien.

LEES OOK: Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Grote teleurstelling

KV Mechelen ging vorige speeldag in de slotfase onderuit tegen Club Brugge. Deze keer wist Malinwa wél een gelijkspel uit de brand te slepen. "Gezien de omstandigheden kan ik leven met het gelijkspel. Zoals de laatste tijd de mode is bij ons, blijkbaar, geven we iets weg in de laatste minuut van de eerste helft. Dan moet je alweer risico's nemen, chapeau dat mijn team de kracht vond om terug te komen na de ontgoocheling van vorige week."

Vorige speeldag was er veel te doen over de wedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge. Malinwa voelde zich bestolen omdat er geen penalty werd gegeven na een handsbal van Jorne Spileers in de zestien. Ook coach Hasi was niet te spreken over de arbitrage en haalde na de match stevig uit. Uiteindelijk gaven ook het Refereeing Department en Jonathan Lardot toe dat KV Mechelen een penalty had moeten krijgen. 

Top zes

KV Mechelen heeft nu een één op negen in de competitie, maar staat nog steeds in de top 6 van de Jupiler Pro League. Hasi en consorten tellen 25 punten uit achttien wedstrijden. Union SG en Standard en zelfs Westerlo kunnen mogelijk over KV Mechelen springen. Antwerp staat vierde met 28 punten uit achttien matchen.

Denk jij dat KV Mechelen dit seizoen Play-Off 1 zal halen?

Meest recent

Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

9
9
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

38
38
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

32
32
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

213
213
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

162
162
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

152
152
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

19
19
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

68
68
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

176
176
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

77
77
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

57
57
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

202
202
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

318
318
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

79
79
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

239
239
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

255
255
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

290
290
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

272
272
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

51
51
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

350
350
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

27
27
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

242
242
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

604
604
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

234
234

Meer sportnieuws