'Geen Inter Miami: verrassende transfer De Bruyne'

door
'Geen Inter Miami: verrassende transfer De Bruyne'

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De middenvelder is al jaren een sterkhouder bij Manchester City, maar heeft een aflopend contract in Engeland. Het ziet er naar uit dat hij de Engelse grootmacht aan het einde van het seizoen zal verlaten.

Dit seizoen loopt het erg stroef bij Man City. Pep Guardiola en de zijnen verliezen de ene wedstrijd na de andere. Dat zijn De Bruyne en Jérémy Doku niet gewoon. KDB werd afgelopen zomer al in verband gebracht met een transfer.

LEES OOK: 'Strijd om Messi barst los: riante aanbieding ligt op tafel'

Veel interesse

Vanuit Saudi-Arabië liggen de clubs op de loer, maar de MLS lijkt zijn volgende bestemming te worden. Inter Miami is één van de gegadigden, maar het is nieuwe club San Diego dat de Rode Duivel voor de neus van Lionel Messi en consorten wil wegkapen. San Diego wil een sterrenensemble vormen. 

De Bruyne moet dé grote naam worden die San Diego op de voetbalkaart zal zetten, maar ook Sergio Ramos wordt nadrukkelijk genoemd. Hirving Lozano is alvast een bekende naam die is binnengehaald. “We zijn met transfers bezig en we lachen er niet mee. We zijn zeer dicht, maar het gaat om onderhandelen”, zei Sportief Directeur tegenover AS.

Nieuwe club

San Diego wordt in de 2025 een nieuwe MLS club en is de selectie volop aan het samenstellen. In de Verenigde Staten is er een drafsysteem en kunnen clubs onderling spelers wisselen. Elke club mag ook ‘Designated Players’ binnenhalen.

Dat zijn ‘grote namen’ een hoger salaris mogen opstrijken. “Dat is de volgende stap voor ons, de volgende 'DP' aantrekken. We weten dat je de juiste speler moet aantrekken om competitief te zijn in de MLS”, aldus hoofdtrainer Mikey Varas. Wordt De Bruyne de volgende ster in de MLS?

Trending:

Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Is de MLS een goede volgende uitdaging voor De Bruyne?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

64
64
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

113
113
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

41
41
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

114
114
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

471
471
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

158
158
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

272
272
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

580
580
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

340
340
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

186
186
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1203
1203
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

140
140
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

587
587
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

156
156
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

730
730
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

266
266
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

642
642
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

243
243
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

796
796
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

642
642
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

922
922
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

657
657
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

355
355
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

507
507
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

946
946

Meer sportnieuws