'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

door
'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

De spelers vallen als vliegen bij Anderlecht, met Yari Verschaeren als meest recente slachtoffer van de huidige blessuregolf. Hoewel er momenteel naar verluidt louter vers bloed in de defensie op de verlanglijst staat zet het Olivier Renard misschien wel aan om zijn plannen tijdens de wintermercato bij te stellen.

De exacte schade bij Verschaeren moet nog worden opgemeten, maar Het Nieuwsblad acht de kans alleszins reëel dat het nummer 10 een tijdje aan de kant staat. Een opdoffer voor David Hubert, die het al zonder Mario Stroeykens moet stellen. Hoewel er ook goed nieuws te rapen viel uit de ziekenboeg wordt het puzzelen geblazen op het middenveld.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

Vervanger voor Verschaeren

"Wie kan er nu nog als offensieve middenvelder aantreden? Een nieuwe creatieveling wordt in januari misschien erg nodig", merkt de krant dan ook op. Tenslotte is het ook nog een vraagteken wanneer Tristan Degreef weer beschikbaar zal zijn. Al keert Hazard na nieuwjaar wel terug, en hoopt ook Stroeykens om tegen dan snel opnieuw fit te geraken.

Wie weet valt ook de schouderblessure van Verschaeren uiteindelijk mee, en hoeft Renard dus niet noodzakelijk op zoek te gaan naar een extra spelverdeler. Op de korte termijn daarentegen zitten de Brusselaars wel met een probleem. Hoewel hij de laatste tijd vaak op de flanken postvatte was Verschaeren namelijk de enige vervanger voor Stroeykens.

Puzzelstukken van Hubert

Het Laatste Nieuws schuift Anas Tajaouart naar voren als een mogelijke optie, maar hoewel hij reeds geregeld deel uitmaakte van de wedstrijdkern is de 19-jarige Marokkaanse jeugdinternational volgens HNB broodnodig bij de RSCA Futures. Bovendien is het nog maar de vraag in welke mate Hubert, die hem wel kent, hem klaar acht voor zijn debuut.

Een ander alternatief is Anders Dreyer, die in Praag evenwel auteur was van een bijzonder flauwe invalbeurt. De meest logische oplossing lijkt dan ook om zondag in Sint-Truiden simpelweg Théo Leoni te koppelen aan Mats Rits en Leander Dendoncker als trio op het middenveld. Afwachten dus of de concurrentie straks nog verder wordt aangescherpt.

RSCA kan nog een nummer 10 gebruiken

Meest recent

Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

2
2
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

15
15
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

25
25
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

13
13
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

49
49
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

121
121
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

29
29
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

129
129
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

78
78
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

56
56
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

330
330
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

58
58
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

108
108
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

47
47
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

132
132
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

136
136
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

85
85
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

215
215
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

225
225
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

652
652
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

117
117
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

183
183
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

44
44

Meer sportnieuws