'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

door
'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

De spelers vallen als vliegen bij Anderlecht, met Yari Verschaeren als meest recente slachtoffer van de huidige blessuregolf. Hoewel er momenteel naar verluidt louter vers bloed in de defensie op de verlanglijst staat zet het Olivier Renard misschien wel aan om zijn plannen tijdens de wintermercato bij te stellen.

De exacte schade bij Verschaeren moet nog worden opgemeten, maar Het Nieuwsblad acht de kans alleszins reëel dat het nummer 10 een tijdje aan de kant staat. Een opdoffer voor David Hubert, die het al zonder Mario Stroeykens moet stellen. Hoewel er ook goed nieuws te rapen viel uit de ziekenboeg wordt het puzzelen geblazen op het middenveld.

LEES OOK: 'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

Vervanger voor Verschaeren

"Wie kan er nu nog als offensieve middenvelder aantreden? Een nieuwe creatieveling wordt in januari misschien erg nodig", merkt de krant dan ook op. Tenslotte is het ook nog een vraagteken wanneer Tristan Degreef weer beschikbaar zal zijn. Al keert Hazard na nieuwjaar wel terug, en hoopt ook Stroeykens om tegen dan snel opnieuw fit te geraken.

Wie weet valt ook de schouderblessure van Verschaeren uiteindelijk mee, en hoeft Renard dus niet noodzakelijk op zoek te gaan naar een extra spelverdeler. Op de korte termijn daarentegen zitten de Brusselaars wel met een probleem. Hoewel hij de laatste tijd vaak op de flanken postvatte was Verschaeren namelijk de enige vervanger voor Stroeykens.

Puzzelstukken van Hubert

Het Laatste Nieuws schuift Anas Tajaouart naar voren als een mogelijke optie, maar hoewel hij reeds geregeld deel uitmaakte van de wedstrijdkern is de 19-jarige Marokkaanse jeugdinternational volgens HNB broodnodig bij de RSCA Futures. Bovendien is het nog maar de vraag in welke mate Hubert, die hem wel kent, hem klaar acht voor zijn debuut.

Een ander alternatief is Anders Dreyer, die in Praag evenwel auteur was van een bijzonder flauwe invalbeurt. De meest logische oplossing lijkt dan ook om zondag in Sint-Truiden simpelweg Théo Leoni te koppelen aan Mats Rits en Leander Dendoncker als trio op het middenveld. Afwachten dus of de concurrentie straks nog verder wordt aangescherpt.

RSCA kan nog een nummer 10 gebruiken

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

6
6
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

10
10
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

65
65
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

49
49
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

152
152
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

24
24
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

181
181
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

48
48
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

185
185
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

183
183
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

255
255
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

78
78
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

318
318
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

184
184
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

373
373
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

286
286
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

255
255
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

372
372
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

303
303
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

87
87
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

410
410
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

334
334
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

227
227

Meer sportnieuws