'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

door
'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

De spelers vallen als vliegen bij Anderlecht, met Yari Verschaeren als meest recente slachtoffer van de huidige blessuregolf. Hoewel er momenteel naar verluidt louter vers bloed in de defensie op de verlanglijst staat zet het Olivier Renard misschien wel aan om zijn plannen tijdens de wintermercato bij te stellen.

De exacte schade bij Verschaeren moet nog worden opgemeten, maar Het Nieuwsblad acht de kans alleszins reëel dat het nummer 10 een tijdje aan de kant staat. Een opdoffer voor David Hubert, die het al zonder Mario Stroeykens moet stellen. Hoewel er ook goed nieuws te rapen viel uit de ziekenboeg wordt het puzzelen geblazen op het middenveld.

LEES OOK: Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Vervanger voor Verschaeren

"Wie kan er nu nog als offensieve middenvelder aantreden? Een nieuwe creatieveling wordt in januari misschien erg nodig", merkt de krant dan ook op. Tenslotte is het ook nog een vraagteken wanneer Tristan Degreef weer beschikbaar zal zijn. Al keert Hazard na nieuwjaar wel terug, en hoopt ook Stroeykens om tegen dan snel opnieuw fit te geraken.

Wie weet valt ook de schouderblessure van Verschaeren uiteindelijk mee, en hoeft Renard dus niet noodzakelijk op zoek te gaan naar een extra spelverdeler. Op de korte termijn daarentegen zitten de Brusselaars wel met een probleem. Hoewel hij de laatste tijd vaak op de flanken postvatte was Verschaeren namelijk de enige vervanger voor Stroeykens.

Puzzelstukken van Hubert

Het Laatste Nieuws schuift Anas Tajaouart naar voren als een mogelijke optie, maar hoewel hij reeds geregeld deel uitmaakte van de wedstrijdkern is de 19-jarige Marokkaanse jeugdinternational volgens HNB broodnodig bij de RSCA Futures. Bovendien is het nog maar de vraag in welke mate Hubert, die hem wel kent, hem klaar acht voor zijn debuut.

Een ander alternatief is Anders Dreyer, die in Praag evenwel auteur was van een bijzonder flauwe invalbeurt. De meest logische oplossing lijkt dan ook om zondag in Sint-Truiden simpelweg Théo Leoni te koppelen aan Mats Rits en Leander Dendoncker als trio op het middenveld. Afwachten dus of de concurrentie straks nog verder wordt aangescherpt.

RSCA kan nog een nummer 10 gebruiken

Meest recent

JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

1
1
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

17
17
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

19
19
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

57
57
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

102
102
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

285
285
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

208
208
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

206
206
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

170
170
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

152
152
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

131
131
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

84
84
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

268
268
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

423
423
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

172
172
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

208
208
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

285
285
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

472
472
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

277
277
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

92
92
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

878
878
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

244
244
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

275
275
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

246
246
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

111
111

Meer sportnieuws