'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

door
'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

De spelers vallen als vliegen bij Anderlecht, met Yari Verschaeren als meest recente slachtoffer van de huidige blessuregolf. Hoewel er momenteel naar verluidt louter vers bloed in de defensie op de verlanglijst staat zet het Olivier Renard misschien wel aan om zijn plannen tijdens de wintermercato bij te stellen.

De exacte schade bij Verschaeren moet nog worden opgemeten, maar Het Nieuwsblad acht de kans alleszins reëel dat het nummer 10 een tijdje aan de kant staat. Een opdoffer voor David Hubert, die het al zonder Mario Stroeykens moet stellen. Hoewel er ook goed nieuws te rapen viel uit de ziekenboeg wordt het puzzelen geblazen op het middenveld.

LEES OOK: Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Vervanger voor Verschaeren

"Wie kan er nu nog als offensieve middenvelder aantreden? Een nieuwe creatieveling wordt in januari misschien erg nodig", merkt de krant dan ook op. Tenslotte is het ook nog een vraagteken wanneer Tristan Degreef weer beschikbaar zal zijn. Al keert Hazard na nieuwjaar wel terug, en hoopt ook Stroeykens om tegen dan snel opnieuw fit te geraken.

Wie weet valt ook de schouderblessure van Verschaeren uiteindelijk mee, en hoeft Renard dus niet noodzakelijk op zoek te gaan naar een extra spelverdeler. Op de korte termijn daarentegen zitten de Brusselaars wel met een probleem. Hoewel hij de laatste tijd vaak op de flanken postvatte was Verschaeren namelijk de enige vervanger voor Stroeykens.

Puzzelstukken van Hubert

Het Laatste Nieuws schuift Anas Tajaouart naar voren als een mogelijke optie, maar hoewel hij reeds geregeld deel uitmaakte van de wedstrijdkern is de 19-jarige Marokkaanse jeugdinternational volgens HNB broodnodig bij de RSCA Futures. Bovendien is het nog maar de vraag in welke mate Hubert, die hem wel kent, hem klaar acht voor zijn debuut.

Een ander alternatief is Anders Dreyer, die in Praag evenwel auteur was van een bijzonder flauwe invalbeurt. De meest logische oplossing lijkt dan ook om zondag in Sint-Truiden simpelweg Théo Leoni te koppelen aan Mats Rits en Leander Dendoncker als trio op het middenveld. Afwachten dus of de concurrentie straks nog verder wordt aangescherpt.

RSCA kan nog een nummer 10 gebruiken

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

16
16
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

6
6
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

30
30
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

73
73
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

93
93
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

103
103
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

76
76
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

72
72
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

363
363
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

190
190
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

218
218
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

297
297
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

155
155
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

205
205
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

442
442
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

352
352
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws