'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

door
'Hubert moet puzzelen: Anderlecht transfermarkt op?'

De spelers vallen als vliegen bij Anderlecht, met Yari Verschaeren als meest recente slachtoffer van de huidige blessuregolf. Hoewel er momenteel naar verluidt louter vers bloed in de defensie op de verlanglijst staat zet het Olivier Renard misschien wel aan om zijn plannen tijdens de wintermercato bij te stellen.

De exacte schade bij Verschaeren moet nog worden opgemeten, maar Het Nieuwsblad acht de kans alleszins reëel dat het nummer 10 een tijdje aan de kant staat. Een opdoffer voor David Hubert, die het al zonder Mario Stroeykens moet stellen. Hoewel er ook goed nieuws te rapen viel uit de ziekenboeg wordt het puzzelen geblazen op het middenveld.

LEES OOK: 'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Vervanger voor Verschaeren

"Wie kan er nu nog als offensieve middenvelder aantreden? Een nieuwe creatieveling wordt in januari misschien erg nodig", merkt de krant dan ook op. Tenslotte is het ook nog een vraagteken wanneer Tristan Degreef weer beschikbaar zal zijn. Al keert Hazard na nieuwjaar wel terug, en hoopt ook Stroeykens om tegen dan snel opnieuw fit te geraken.

Wie weet valt ook de schouderblessure van Verschaeren uiteindelijk mee, en hoeft Renard dus niet noodzakelijk op zoek te gaan naar een extra spelverdeler. Op de korte termijn daarentegen zitten de Brusselaars wel met een probleem. Hoewel hij de laatste tijd vaak op de flanken postvatte was Verschaeren namelijk de enige vervanger voor Stroeykens.

Puzzelstukken van Hubert

Het Laatste Nieuws schuift Anas Tajaouart naar voren als een mogelijke optie, maar hoewel hij reeds geregeld deel uitmaakte van de wedstrijdkern is de 19-jarige Marokkaanse jeugdinternational volgens HNB broodnodig bij de RSCA Futures. Bovendien is het nog maar de vraag in welke mate Hubert, die hem wel kent, hem klaar acht voor zijn debuut.

Een ander alternatief is Anders Dreyer, die in Praag evenwel auteur was van een bijzonder flauwe invalbeurt. De meest logische oplossing lijkt dan ook om zondag in Sint-Truiden simpelweg Théo Leoni te koppelen aan Mats Rits en Leander Dendoncker als trio op het middenveld. Afwachten dus of de concurrentie straks nog verder wordt aangescherpt.

RSCA kan nog een nummer 10 gebruiken

Meest recent

'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

10
10
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

71
71
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

37
37
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

243
243
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

73
73
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

563
563
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

183
183
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

164
164
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

393
393
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

58
58
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

224
224
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

61
61
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

82
82
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

68
68
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

69
69
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

111
111
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

456
456
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

17
17
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

265
265
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

348
348
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

764
764
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

655
655
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

364
364
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

136
136

Meer sportnieuws