Hayen doet erg gewaagde uitspraken voor KRC Genk

1258
Hayen doet erg gewaagde uitspraken voor KRC Genk

Club Brugge maakt furore in Europa, maar strijdt ook weer mee voor de titel in de Jupiler Pro League. Komende speeldag wacht leider KRC Genk. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de clash tegen de Limburgers en deed enkele gewaagde uitspraken.

Club Brugge heeft in de Champions League enorm veel vertrouwen getankt door in het Jan Breydelstadion met 2-1 van het Portugese Sporting CP te winnen. De volgende tegenstander van dienst is competitieleider KRC Genk. Hayen stelt een duidelijk doel voorop.

LEES OOK: Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

Gewaagde uitspraken

Momenteel bedraagt het verschil tussen Club Brugge en KRC Genk vier punten. “We hebben de knop omgedraaid. Want iedereen beseft het belang van die match. Het is niet zo dat we op een roze wolk zitten. Dat niveauverschil is er inderdaad. We hebben benadrukt dat je alleen maar van die magische avonden in de Champions League kan beleven als je ook in de competitie kampioen wordt.”

Hayen sprak ook een duidelijk doel uit voor Nieuwjaar. Club Brugge wil de leidersplaats overnemen van KRC Genk. “Dat is de doelstelling. Al moet je altijd nederig zijn, want we moeten vier punten goedmaken. Als het er straks zeven worden, dan is die vraag overbodig. We willen deze match winnend afsluiten tegen een hele goeie tegenstander, die met vertrouwen speelt.”

Veel druk op kern

Hayen legt zo wel veel druk op zijn manschappen. De ambities van Club Brugge zijn langs de andere kant geen geheim. Blauw-Zwart is de landskampioen en gaat altijd voor de titel. Hayne hoopt de leidersplaats echter nog voor de jaarwisseling over te nemen.

Zo kan Club Brugge het nieuwe jaar aantreden met veel vertrouwen. Het is inmiddels al elf wedstrijden ongeslagen en het strijdt nog mee op drie fronten: de competitie, de beker en de Champions League.

Denk jij dat Club Brugge dit jaar nog de leidersplaats kan overnemen?

Meest recent

Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

0
0
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

46
46
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

50
50
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

98
98
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

163
163
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

98
98
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

35
35
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

112
112
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

293
293
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

85
85
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

269
269
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

401
401
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

113
113
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

83
83
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

282
282
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

369
369
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

57
57
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

521
521
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

399
399
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

122
122
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35

Meer sportnieuws