Hayen doet erg gewaagde uitspraken voor KRC Genk

door
Hayen doet erg gewaagde uitspraken voor KRC Genk

Club Brugge maakt furore in Europa, maar strijdt ook weer mee voor de titel in de Jupiler Pro League. Komende speeldag wacht leider KRC Genk. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de clash tegen de Limburgers en deed enkele gewaagde uitspraken.

Club Brugge heeft in de Champions League enorm veel vertrouwen getankt door in het Jan Breydelstadion met 2-1 van het Portugese Sporting CP te winnen. De volgende tegenstander van dienst is competitieleider KRC Genk. Hayen stelt een duidelijk doel voorop.

Gewaagde uitspraken

LEES OOK TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht smijt met geld, Antwerp en Gent duwen’

Momenteel bedraagt het verschil tussen Club Brugge en KRC Genk vier punten. “We hebben de knop omgedraaid. Want iedereen beseft het belang van die match. Het is niet zo dat we op een roze wolk zitten. Dat niveauverschil is er inderdaad. We hebben benadrukt dat je alleen maar van die magische avonden in de Champions League kan beleven als je ook in de competitie kampioen wordt.”

Hayen sprak ook een duidelijk doel uit voor Nieuwjaar. Club Brugge wil de leidersplaats overnemen van KRC Genk. “Dat is de doelstelling. Al moet je altijd nederig zijn, want we moeten vier punten goedmaken. Als het er straks zeven worden, dan is die vraag overbodig. We willen deze match winnend afsluiten tegen een hele goeie tegenstander, die met vertrouwen speelt.”

Veel druk op kern

Hayen legt zo wel veel druk op zijn manschappen. De ambities van Club Brugge zijn langs de andere kant geen geheim. Blauw-Zwart is de landskampioen en gaat altijd voor de titel. Hayne hoopt de leidersplaats echter nog voor de jaarwisseling over te nemen.

LEES OOK Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

Zo kan Club Brugge het nieuwe jaar aantreden met veel vertrouwen. Het is inmiddels al elf wedstrijden ongeslagen en het strijdt nog mee op drie fronten: de competitie, de beker en de Champions League.

POLL: Denk jij dat Club Brugge dit jaar nog de leidersplaats kan overnemen?

Meest recent

Oude bekende Club Brugge profiteert van Butez-soap

Jean Butez kende al een paar transfersoaps. Afgelopen zomer ging het mis op de transfermarkt en ook ...

2
2
Anderlecht pakt uit met ‘nieuwe Debast’: “Goeie scouting”

RSC Anderlecht staat op het punt om de transfer van Lucas Hey te officialiseren. Een grote slag want ...

71
71
‘Ancelotti weg bij Real Madrid, topcoach als vervanger’

Real Madrid is niet meer zo dominant dit seizoen. De Koninklijke kreeg in de Supercup een ferme ...

44
44
Antwerp ziet pion plots vertrekken: “Ze moeten verkopen”

Royal Antwerp FC heeft met Paul Gheysens een geldschieter die de club regelmatig uit de nood helpt. ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht smijt met geld, Antwerp en Gent duwen’

De winterse transfercarrousel draait inmiddels op volle toeren. Ploegen in binnen- en buitenland ...

299
299
De Bruyne dropt grote hint: “Dat staat er te gebeuren…”

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Het contract van de Rode Duivel loopt komende zomer af ...

129
129
‘Anderlecht krijgt stevige concurrentie voor toptalent’

RSC Anderlecht is bezig aan een drukke wintermercato. Olivier Renard wil de harten van de fans ...

160
160
Vandenbempt in de bres voor Vrancken: “Ongezonde spanning”

Wouter Vrancken is geen hoofdtrainer meer bij KAA Gent. Beide partijen besloten in onderling overleg ...

487
487
Avila na Antwerp relschopper bij Ajax: “Saboteerde de boel!"

Gaston Avila maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Ajax, maar de flankspeler is alweer weg ...

113
113
Gilles De Bilde doet opvallende bekentenis na Porte-incident

De naam Gilles De Bilde zorgt nog steeds voor heel wat tegenstrijdige meningen in voetballand. De ...

191
191
Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

Het Belgische voetbal maakte afgelopen speeldag kennis met César Huerta. De Mexicaan mocht ...

442
442
Fans reageren op ontslag Vrancken: “Daar wringt het..."

KAA Gent en Wouter Vrancken gaan in onderling overleg uit elkaar. De oefenmeester was de opvolger ...

288
288
'Anderlecht legt 3 miljoen op tafel voor volgende transfer'

Olivier Renard kent een heel drukke mercato bij RSC Anderlecht, zowel aan in- als uitgaande zijde. ...

361
361
'Boyata weigert héél verrassend contractvoorstel'

Bij Club Brugge raakten ze deze mercato eindelijk verlost van Dedryck Boyata. De ervaren centrale ...

220
220
Coucke: "Deze transferperiode heeft de directie heel veel werk"

Marc Coucke is eigenaar van RSC Anderlecht, maar is er niet meer betrokken bij het dagelijkse ...

363
363
Club Brugge - Juventus: "Mbangula zou anders verkocht zijn"

Club Brugge neemt het op tegen Juventus. Deze zevende match in de League Phase van de Champions ...

389
389
Vrancken niet langer coach van AA Gent

Wouter Vrancken is niet langer coach van AA Gent. Beide partijen zijn in onderling overleg uit ...

479
479
'City houdt grote kuis: schoktransfer Jack Grealish'

Manchester City bereidt zich momenteel voor op de Champions League-clash tegen Paris Saint-Germain. ...

422
422
Genk benadeeld door bondscoach? "KBVB moet handelen"

KRC Genk maakte afgelopen weekend andermaal indruk op het veld van KV Mechelen. Dat deed het met een ...

429
429
‘Anderlecht doet wilde zet met straffe winterknaller’

Mike Trésor, die worstelt bij Burnley na zijn transfer in 2023, staat volgens bepaalde ...

718
718

Meer sportnieuws