Hayen doet erg gewaagde uitspraken voor KRC Genk

door
Hayen doet erg gewaagde uitspraken voor KRC Genk

Club Brugge maakt furore in Europa, maar strijdt ook weer mee voor de titel in de Jupiler Pro League. Komende speeldag wacht leider KRC Genk. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de clash tegen de Limburgers en deed enkele gewaagde uitspraken.

Club Brugge heeft in de Champions League enorm veel vertrouwen getankt door in het Jan Breydelstadion met 2-1 van het Portugese Sporting CP te winnen. De volgende tegenstander van dienst is competitieleider KRC Genk. Hayen stelt een duidelijk doel voorop.

LEES OOK: 'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

Gewaagde uitspraken

Momenteel bedraagt het verschil tussen Club Brugge en KRC Genk vier punten. “We hebben de knop omgedraaid. Want iedereen beseft het belang van die match. Het is niet zo dat we op een roze wolk zitten. Dat niveauverschil is er inderdaad. We hebben benadrukt dat je alleen maar van die magische avonden in de Champions League kan beleven als je ook in de competitie kampioen wordt.”

Hayen sprak ook een duidelijk doel uit voor Nieuwjaar. Club Brugge wil de leidersplaats overnemen van KRC Genk. “Dat is de doelstelling. Al moet je altijd nederig zijn, want we moeten vier punten goedmaken. Als het er straks zeven worden, dan is die vraag overbodig. We willen deze match winnend afsluiten tegen een hele goeie tegenstander, die met vertrouwen speelt.”

Veel druk op kern

Hayen legt zo wel veel druk op zijn manschappen. De ambities van Club Brugge zijn langs de andere kant geen geheim. Blauw-Zwart is de landskampioen en gaat altijd voor de titel. Hayne hoopt de leidersplaats echter nog voor de jaarwisseling over te nemen.

Zo kan Club Brugge het nieuwe jaar aantreden met veel vertrouwen. Het is inmiddels al elf wedstrijden ongeslagen en het strijdt nog mee op drie fronten: de competitie, de beker en de Champions League.

Denk jij dat Club Brugge dit jaar nog de leidersplaats kan overnemen?

Meest recent

Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

2
2
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

6
6
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

43
43
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

38
38
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

152
152
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

258
258
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

71
71
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

130
130
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

289
289
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

143
143
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

304
304
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

131
131
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

307
307
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

303
303
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

275
275
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

553
553
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

579
579
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

100
100
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

201
201
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

541
541
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

554
554
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

328
328
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

269
269
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

292
292

Meer sportnieuws