Hayen doet erg gewaagde uitspraken voor KRC Genk

1258 stemmen
Hayen doet erg gewaagde uitspraken voor KRC Genk

Club Brugge maakt furore in Europa, maar strijdt ook weer mee voor de titel in de Jupiler Pro League. Komende speeldag wacht leider KRC Genk. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de clash tegen de Limburgers en deed enkele gewaagde uitspraken.

Club Brugge heeft in de Champions League enorm veel vertrouwen getankt door in het Jan Breydelstadion met 2-1 van het Portugese Sporting CP te winnen. De volgende tegenstander van dienst is competitieleider KRC Genk. Hayen stelt een duidelijk doel voorop.

LEES OOK: JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Gewaagde uitspraken

Momenteel bedraagt het verschil tussen Club Brugge en KRC Genk vier punten. “We hebben de knop omgedraaid. Want iedereen beseft het belang van die match. Het is niet zo dat we op een roze wolk zitten. Dat niveauverschil is er inderdaad. We hebben benadrukt dat je alleen maar van die magische avonden in de Champions League kan beleven als je ook in de competitie kampioen wordt.”

Hayen sprak ook een duidelijk doel uit voor Nieuwjaar. Club Brugge wil de leidersplaats overnemen van KRC Genk. “Dat is de doelstelling. Al moet je altijd nederig zijn, want we moeten vier punten goedmaken. Als het er straks zeven worden, dan is die vraag overbodig. We willen deze match winnend afsluiten tegen een hele goeie tegenstander, die met vertrouwen speelt.”

Veel druk op kern

Hayen legt zo wel veel druk op zijn manschappen. De ambities van Club Brugge zijn langs de andere kant geen geheim. Blauw-Zwart is de landskampioen en gaat altijd voor de titel. Hayne hoopt de leidersplaats echter nog voor de jaarwisseling over te nemen.

Zo kan Club Brugge het nieuwe jaar aantreden met veel vertrouwen. Het is inmiddels al elf wedstrijden ongeslagen en het strijdt nog mee op drie fronten: de competitie, de beker en de Champions League.

Denk jij dat Club Brugge dit jaar nog de leidersplaats kan overnemen?

Meest recent

Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

2
2
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

52
52
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

65
65
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

48
48
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

182
182
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

201
201
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

49
49
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

42
42
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

128
128
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

129
129
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

48
48
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

365
365
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

275
275
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

271
271
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

345
345
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

107
107
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

62
62
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

412
412
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

259
259
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

500
500
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

143
143
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

783
783

Meer sportnieuws