'Anderlecht krijgt nóg meer slecht nieuws uit ziekenboeg'

door
'Anderlecht krijgt nóg meer slecht nieuws uit ziekenboeg'

Anderlecht moet het straks tegen Slavia Praag zonder een karrenvracht aan afwezigen stellen. Bovendien is het nog maar de vraag wie David Hubert op korte termijn recupereert. Zo is het voor enkele spelers sowieso wachten tot na nieuwjaar.

Killian Sardella hoopt vroeger alweer klaar te zijn voor de strijd, terwijl ook bij Samuel Edozie en Tristan Degreef de schade op het eerste gezicht wel lijkt mee te vallen. Zij vieren wellicht in de komende weken al hun terugkeer, net zoals Thorgan Hazard.

LEES OOK: Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Vrees rond Vertonghen

Aanvankelijk leek het nochtans dat ook hij dit kalenderjaar niet meer in actie zou komen. Mario Stroeykens en Majeed Ashimeru daarentegen mikken wel nog steeds gewoon op het begin van 2025 om, in het beste scenario, weer helemaal hersteld te zijn.

Blijft dan nog over: Jan Vertonghen. De aanvoerder ligt ondertussen al maanden in de lappenmand omwille van overbelasting van de achillespezen. Een blessure die blijkbaar maar blijft aanslepen. Zo werd zijn comeback nu reeds enkele keren uitgesteld.

Opdracht voor Renard

Hubert benadrukte recent nog eens dat hij voor de jaarwissel niet rekent op Vertonghen. De vraag is evenwel in welke mate de 37-jarige verdediger nadien snel terug de oude zal zijn. "De twijfels blijven", klinkt het alvast onheilspellend bij Het Nieuwsblad.

Afwachten dus of Vertonghen, die sowieso van plan leek om zijn schoenen na dit seizoen aan de haak te hangen, nog een rol van betekenis zal spelen voor Paars-Wit. In januari gaat Olivier Renard hoe dan ook op zoek naar vers bloed centraal achterin.

Gelooft u nog in Vertonghen?

Meest recent

Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

0
0
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

84
84
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

143
143
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

53
53
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

302
302
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

32
32
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

68
68
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

133
133
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

469
469
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

245
245
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

99
99
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

292
292
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

272
272
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1240
1240
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

513
513
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

147
147
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

607
607
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

337
337
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

381
381
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

238
238
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

312
312
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

324
324
"Ali Mentatie"-Ruben Van Gucht in online beerput gegooid

Het is andermaal niet de prettigste week uit het leven van Ruben Van Gucht. De sportjournalist kreeg ...

52
52
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

474
474
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

528
528

Meer sportnieuws