'Anderlecht krijgt nóg meer slecht nieuws uit ziekenboeg'

1968 stemmen
'Anderlecht krijgt nóg meer slecht nieuws uit ziekenboeg'

Anderlecht moet het straks tegen Slavia Praag zonder een karrenvracht aan afwezigen stellen. Bovendien is het nog maar de vraag wie David Hubert op korte termijn recupereert. Zo is het voor enkele spelers sowieso wachten tot na nieuwjaar.

Killian Sardella hoopt vroeger alweer klaar te zijn voor de strijd, terwijl ook bij Samuel Edozie en Tristan Degreef de schade op het eerste gezicht wel lijkt mee te vallen. Zij vieren wellicht in de komende weken al hun terugkeer, net zoals Thorgan Hazard.

LEES OOK: Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Vrees rond Vertonghen

Aanvankelijk leek het nochtans dat ook hij dit kalenderjaar niet meer in actie zou komen. Mario Stroeykens en Majeed Ashimeru daarentegen mikken wel nog steeds gewoon op het begin van 2025 om, in het beste scenario, weer helemaal hersteld te zijn.

Blijft dan nog over: Jan Vertonghen. De aanvoerder ligt ondertussen al maanden in de lappenmand omwille van overbelasting van de achillespezen. Een blessure die blijkbaar maar blijft aanslepen. Zo werd zijn comeback nu reeds enkele keren uitgesteld.

Opdracht voor Renard

Hubert benadrukte recent nog eens dat hij voor de jaarwissel niet rekent op Vertonghen. De vraag is evenwel in welke mate de 37-jarige verdediger nadien snel terug de oude zal zijn. "De twijfels blijven", klinkt het alvast onheilspellend bij Het Nieuwsblad.

Afwachten dus of Vertonghen, die sowieso van plan leek om zijn schoenen na dit seizoen aan de haak te hangen, nog een rol van betekenis zal spelen voor Paars-Wit. In januari gaat Olivier Renard hoe dan ook op zoek naar vers bloed centraal achterin.

Gelooft u nog in Vertonghen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

44
44
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

84
84
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

162
162
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

117
117
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

226
226
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

100
100
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

385
385
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

453
453
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

312
312
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

541
541
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

125
125
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

239
239
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

332
332
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

116
116
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

447
447
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

393
393
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

465
465
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

838
838
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

197
197
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

197
197
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

386
386
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1871
1871
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

178
178
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

178
178
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

204
204

Meer sportnieuws