'Anderlecht krijgt nóg meer slecht nieuws uit ziekenboeg'

door
'Anderlecht krijgt nóg meer slecht nieuws uit ziekenboeg'

Anderlecht moet het straks tegen Slavia Praag zonder een karrenvracht aan afwezigen stellen. Bovendien is het nog maar de vraag wie David Hubert op korte termijn recupereert. Zo is het voor enkele spelers sowieso wachten tot na nieuwjaar.

Killian Sardella hoopt vroeger alweer klaar te zijn voor de strijd, terwijl ook bij Samuel Edozie en Tristan Degreef de schade op het eerste gezicht wel lijkt mee te vallen. Zij vieren wellicht in de komende weken al hun terugkeer, net zoals Thorgan Hazard.

LEES OOK: Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

Vrees rond Vertonghen

Aanvankelijk leek het nochtans dat ook hij dit kalenderjaar niet meer in actie zou komen. Mario Stroeykens en Majeed Ashimeru daarentegen mikken wel nog steeds gewoon op het begin van 2025 om, in het beste scenario, weer helemaal hersteld te zijn.

Blijft dan nog over: Jan Vertonghen. De aanvoerder ligt ondertussen al maanden in de lappenmand omwille van overbelasting van de achillespezen. Een blessure die blijkbaar maar blijft aanslepen. Zo werd zijn comeback nu reeds enkele keren uitgesteld.

Opdracht voor Renard

Hubert benadrukte recent nog eens dat hij voor de jaarwissel niet rekent op Vertonghen. De vraag is evenwel in welke mate de 37-jarige verdediger nadien snel terug de oude zal zijn. "De twijfels blijven", klinkt het alvast onheilspellend bij Het Nieuwsblad.

Afwachten dus of Vertonghen, die sowieso van plan leek om zijn schoenen na dit seizoen aan de haak te hangen, nog een rol van betekenis zal spelen voor Paars-Wit. In januari gaat Olivier Renard hoe dan ook op zoek naar vers bloed centraal achterin.

Gelooft u nog in Vertonghen?

Meest recent

Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

47
47
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

6
6
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

48
48
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

257
257
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

194
194
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

126
126
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

39
39
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

209
209
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

76
76
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

444
444
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

169
169
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

171
171
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

36
36
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

391
391
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

384
384
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

300
300
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

135
135
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

220
220
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

566
566
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

150
150
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

118
118
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

77
77
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

268
268
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

163
163

Meer sportnieuws