Noa Lang compleet afgemaakt na ‘té grote mond’ bij PSV

door
Noa Lang compleet afgemaakt na ‘té grote mond’ bij PSV

Noa Lang zit dit seizoen in bloedvorm bij PSV. Na zijn overstap van Club Brugge naar de Nederlandse topclub startte de buitenspeler aarzelend in de Eredivisie. Mede door blessureleed moest Lang genoegen nemen met een reserverol. Inmiddels is hij een sterkhouder van de formatie van Peter Bosz geworden.

Lang doet weer waar hij goed in is. Dribbelen, scoren en assists geven. Ook naast het veld laat hij zich opmerken met muziek en opvallende uitspraken. Dat wordt echter niet bij iedereen gesmaakt in Nederland. Wim Kieft maakte de voormalige winger van Club Brugge compleet af.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Vol van zichzelf

Lang gaf in de Eredivisie een heerlijke assist in de monsterzege van PSV en na afloop klopte hij zichzelf ook op de borst. Tijdens de podcast KieftJansenEgmondGijp is men zéér kritisch. "Ik vind best wel dat je bijvoorbeeld van zo'n Noa Lang, die nogal snel tevreden is met zichzelf, veel meer mag eisen. Als je zo goed bent - of in potentie zo goed bent - dan kom je niet weg met af en toe een doelpuntje en een leuke actie."

Ook René Van der Gijp deelt die mening. "Hij gaat ook bij ieder doelpunt iets nieuws doen en dan denk ik: als Romario vier keer gescoord had tegen NEC, vertelde hij dat nog geen eens thuis." De 25-jarige Lang zit dit seizoen aan vijf doelpunten en zeven assists in negentien competitieve wedstrijden.

Blijven prikkelen

Volgens Kieft moet een persoonlijkheid zoals Lang blijven geprikkeld worden. "Je moet hem wel een beetje blijven prikkelen natuurlijk. Misschien doet Peter Bosz dat wel en is die jongen daar totaal niet gevoelig voor, dat kan, maar hij oogt wel heel snel van: kijk mij, dat heb ik even lekker goed gedaan. Ik zou denken, doe dat maar tien keer achter elkaar. Dat zit in je."

Vind jij dat Noa Lang een 'té grote mond' heeft?

Meest recent

Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

32
32
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

35
35
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

244
244
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

87
87
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

655
655
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

144
144
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

595
595
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

60
60
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

155
155
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

217
217
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

80
80
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

175
175
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

546
546
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

204
204
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

263
263
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

545
545
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

205
205
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

171
171
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

96
96
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

83
83
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

410
410

Meer sportnieuws