Noa Lang compleet afgemaakt na ‘té grote mond’ bij PSV

door
Noa Lang compleet afgemaakt na ‘té grote mond’ bij PSV

Noa Lang zit dit seizoen in bloedvorm bij PSV. Na zijn overstap van Club Brugge naar de Nederlandse topclub startte de buitenspeler aarzelend in de Eredivisie. Mede door blessureleed moest Lang genoegen nemen met een reserverol. Inmiddels is hij een sterkhouder van de formatie van Peter Bosz geworden.

Lang doet weer waar hij goed in is. Dribbelen, scoren en assists geven. Ook naast het veld laat hij zich opmerken met muziek en opvallende uitspraken. Dat wordt echter niet bij iedereen gesmaakt in Nederland. Wim Kieft maakte de voormalige winger van Club Brugge compleet af.

LEES OOK: Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Vol van zichzelf

Lang gaf in de Eredivisie een heerlijke assist in de monsterzege van PSV en na afloop klopte hij zichzelf ook op de borst. Tijdens de podcast KieftJansenEgmondGijp is men zéér kritisch. "Ik vind best wel dat je bijvoorbeeld van zo'n Noa Lang, die nogal snel tevreden is met zichzelf, veel meer mag eisen. Als je zo goed bent - of in potentie zo goed bent - dan kom je niet weg met af en toe een doelpuntje en een leuke actie."

Ook René Van der Gijp deelt die mening. "Hij gaat ook bij ieder doelpunt iets nieuws doen en dan denk ik: als Romario vier keer gescoord had tegen NEC, vertelde hij dat nog geen eens thuis." De 25-jarige Lang zit dit seizoen aan vijf doelpunten en zeven assists in negentien competitieve wedstrijden.

Blijven prikkelen

Volgens Kieft moet een persoonlijkheid zoals Lang blijven geprikkeld worden. "Je moet hem wel een beetje blijven prikkelen natuurlijk. Misschien doet Peter Bosz dat wel en is die jongen daar totaal niet gevoelig voor, dat kan, maar hij oogt wel heel snel van: kijk mij, dat heb ik even lekker goed gedaan. Ik zou denken, doe dat maar tien keer achter elkaar. Dat zit in je."

Vind jij dat Noa Lang een 'té grote mond' heeft?

Meest recent

Utrecht-Genk in extremis uitgesteld: incident in bezoekersvak

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

279
279
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

23
23
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

55
55
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

438
438
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

46
46
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

43
43
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

828
828
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

35
35
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

153
153
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

452
452
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

299
299
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

731
731
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

231
231
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

590
590
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

104
104
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

592
592
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

400
400
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

742
742
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

643
643
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

199
199
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

123
123
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

519
519
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

75
75
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

459
459
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

268
268

Meer sportnieuws