Noa Lang compleet afgemaakt na ‘té grote mond’ bij PSV

2421 stemmen
Noa Lang compleet afgemaakt na ‘té grote mond’ bij PSV

Noa Lang zit dit seizoen in bloedvorm bij PSV. Na zijn overstap van Club Brugge naar de Nederlandse topclub startte de buitenspeler aarzelend in de Eredivisie. Mede door blessureleed moest Lang genoegen nemen met een reserverol. Inmiddels is hij een sterkhouder van de formatie van Peter Bosz geworden.

Lang doet weer waar hij goed in is. Dribbelen, scoren en assists geven. Ook naast het veld laat hij zich opmerken met muziek en opvallende uitspraken. Dat wordt echter niet bij iedereen gesmaakt in Nederland. Wim Kieft maakte de voormalige winger van Club Brugge compleet af.

LEES OOK: 'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Vol van zichzelf

Lang gaf in de Eredivisie een heerlijke assist in de monsterzege van PSV en na afloop klopte hij zichzelf ook op de borst. Tijdens de podcast KieftJansenEgmondGijp is men zéér kritisch. "Ik vind best wel dat je bijvoorbeeld van zo'n Noa Lang, die nogal snel tevreden is met zichzelf, veel meer mag eisen. Als je zo goed bent - of in potentie zo goed bent - dan kom je niet weg met af en toe een doelpuntje en een leuke actie."

Ook René Van der Gijp deelt die mening. "Hij gaat ook bij ieder doelpunt iets nieuws doen en dan denk ik: als Romario vier keer gescoord had tegen NEC, vertelde hij dat nog geen eens thuis." De 25-jarige Lang zit dit seizoen aan vijf doelpunten en zeven assists in negentien competitieve wedstrijden.

Blijven prikkelen

Volgens Kieft moet een persoonlijkheid zoals Lang blijven geprikkeld worden. "Je moet hem wel een beetje blijven prikkelen natuurlijk. Misschien doet Peter Bosz dat wel en is die jongen daar totaal niet gevoelig voor, dat kan, maar hij oogt wel heel snel van: kijk mij, dat heb ik even lekker goed gedaan. Ik zou denken, doe dat maar tien keer achter elkaar. Dat zit in je."

Vind jij dat Noa Lang een 'té grote mond' heeft?

Meest recent

Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

5
5
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

189
189
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

717
717
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

121
121
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

89
89
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

78
78
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

264
264
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

122
122
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

313
313
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

34
34
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

104
104
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

88
88
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

286
286
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

68
68
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

182
182
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

183
183
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

234
234
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

713
713
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

291
291
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

526
526
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

47
47
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

109
109
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

141
141
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81

Meer sportnieuws